Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1426369 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3890 dnia: Listopada 22, 2018, 07:13:08 am »
To pewne, że ktoś przesadził z cenami biletów. Chytry dwa razy traci. Widocznie na dwóch sprawach organizatorom nie zależy...pełnej hali i optymalizacji przychodów ze sprzedaży. Widać stwierdzili, że nie o to tutaj chodzi... ::)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3891 dnia: Listopada 22, 2018, 07:47:02 am »
To pewne, że ktoś przesadził z cenami biletów. Chytry dwa razy traci. Widocznie na dwóch sprawach organizatorom nie zależy...pełnej hali i optymalizacji przychodów ze sprzedaży. Widać stwierdzili, że nie o to tutaj chodzi... ::)
Chyba organizator przedobrzył z cenami i teraz próbuje to naprawić. Pojawiły się na mieście bilboardy reklamujące imprezę ;)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3892 dnia: Listopada 22, 2018, 07:52:47 am »
Pojawiły się też...konkursy. Ale to już inicjatywa naszego klubu. Mój syn ustrzelił podwójną wejściówkę :)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3893 dnia: Listopada 22, 2018, 18:22:43 pm »
Nie wiem jak będzie w poniedziałek. Jest to prawnego rodzaju wykładnia i rodzaj sprawdzenia na żywym organiźmie pewnej teorii, która tu na forum przedstawił Repres. Iż jak będą gwiazdy na Podpromiu to ludzie zapłacą każdą cenę. Może nie do końca o taki test autorowi chodziło, ale pewną weryfikacją to będzie. Ja jak pierwszy raz zobaczyłem ceny to mało nie spadłem z krzesła. Ale wtedy był jeszcze czas na relacje. Teraz jest trochę patowa sytuacja. Jeżeli obniżą, to Ci co kupili mogą poczuć się oszukani. A z drugiej stron niesprzedany bilet to brak zarobku.

Jestem ciekawy, czy jak będzie duża dziura to zdecydują się przesadzić ludzi na jedną trybunę aby jako tako w TV to wyglądało.

Drugi temat to Kubica. Niby daleko od siatkówki ale w tle jest Orlen. Zmniejszył swoje zainteresowanie sponsoringiem w siatkówce aby wszystko przerzucić na F1. Te 100 mln mogło być przeznaczone na siatkówkę. Trochę szkoda. Swoją drogą to wciąż pewien smrodzik jest z nagrodami. Niby premier obiecał ale nie może dać.

Trzeci temat to jak przewidywane było powyżej, działaczy wypuszczono. Czyli jak ostatnio pokazówka w świetle kamer a jak przyjdzie co do czego to nic.

Jest i pozytywna informacja. Książka Bartka Górskiego. To będzie hit okresu przedświątecznego. Z niecierpliwością odliczam dni do premiery. Takiej książki w siatkówce jeszcze nie było. Dla wielu z użytkowników tego forum powinna być to lektura obowiązkowa.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3894 dnia: Listopada 22, 2018, 18:30:50 pm »
Drugi temat to Kubica. Niby daleko od siatkówki ale w tle jest Orlen. Zmniejszył swoje zainteresowanie sponsoringiem w siatkówce aby wszystko przerzucić na F1. Te 100 mln mogło być przeznaczone na siatkówkę.

Tutaj jeszcze ciekawy temat jeśli chodzi o Stocznie Szczecin, jej możliwie ale nie potwierdzone oficjalnie problemy zaczęły się właśnie przez Orlen który zrezygnował z sponsoringu, przynajmniej tak donoszą włoskie media.  :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 22, 2018, 19:34:34 pm wysłana przez tomi92 »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3895 dnia: Listopada 22, 2018, 19:05:59 pm »
Stocznia to projekt polityczny. Spółka skarbu państwa miała się przez to promować. Ale ostatnio w spółkach MON jest jakiś paraliż decyzyjny i inna spółka skarbu państwa miała wyratować sytuację. Niestety/stety wyszła taśma premiera i priorytety się zmieniły. Orlen miał wejść w F1 od jakiegoś czasu, teraz niestety musiał wejść za wszelką cenę. A pieniądze ma jednak ograniczone.

Ps. Jak był artykuł w SE o Stoczni to pisałem, iż był zabawny. Jestem ciekawy czy wciąż aktualna jest przeprowadzka jednego z naszych sponsorów. Co by nie mówić, to po tych informacjach inwestycje w Stocznie niosą że sobą duże prawdopodobieństwo wtopienia. Jak nic się nie zmieni, to kogoś za winnego trzeba wskazać. A jak wiadomo politycy spadają na cztery łapy. Kogoś znaleźć jednak trzeba będzie.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3896 dnia: Listopada 22, 2018, 20:37:10 pm »
Niby premier obiecał ale nie może dać.

Ferenc niby obiecał pieniądze dla Resovii, a potem postawił warunek  ;), Darek nie mieszaj polityki do swoich wypowiedzi, tak broniłeś prezydenta Rzeszowa, a nie do końca w tym miałeś rację, tak więc proszę Cię o wstrzemięźliwość.  8)

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3897 dnia: Listopada 22, 2018, 22:05:23 pm »
Nie wiem jak będzie w poniedziałek. Jest to prawnego rodzaju wykładnia i rodzaj sprawdzenia na żywym organiźmie pewnej teorii, która tu na forum przedstawił Repres. Iż jak będą gwiazdy na Podpromiu to ludzie zapłacą każdą cenę. Może nie do końca o taki test autorowi chodziło, ale pewną weryfikacją to będzie.

I ma rację (Repres), ale to nie tak, że jest to automat. O te pieniądze trzeba się "postarać". Musi być podgrzanie atmosfery, musi być granie na emocjach, na historycznym pojedynku z Brazylijczykami, Irańczykami, na możliwym pierwszym zwycięstwie z Włochami.
Tymczasem nie dość, że nic z tego nie było, to jeszcze okoliczności związane ze słabą postawą na początku sezonu były jak strzał w stopę. Jak promować że wygramy z Brazylijczykami, jak Będzin był za mocny.
I takie są efekty.
Jeszcze jest nikła nadzieja. Pewne zwycięstwo z Olsztynem w dobrym stylu i 70 godzin na podgrzanie atmosfery gdzie tylko się da.

Bini@

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 67
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3898 dnia: Listopada 22, 2018, 23:12:39 pm »
Kto z was już kupił bilety i będzie na KMŚ? :)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #3899 dnia: Listopada 23, 2018, 00:15:46 am »
Myślę, że po piewszym zwycięstwie ustawią się kolejki do kas.
Darek, ludzie zapłacą, jeśli gwiazdy będą grać w Resovii. Do ogladania gwiazd w obcych klubach zdążyliśmy się przez ostatnie lata przyzwyczaić.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.