Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1426190 razy)

Ironic222

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 145

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5211 dnia: Grudnia 08, 2021, 22:39:52 pm »
Słuchałem dziś Tomka Swędrowskiego na Jego kanale, i powiedział że nie wie czy zmiana trenera teraz coś da.
Padło zdanie, że może obecność Raula w Wawie coś znaczy. Ale zaznaczył, że to tylko Jego gdybanie.
Jakiś dziennikarz podłapał i ma dobry klikalny artykuł ;)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5212 dnia: Grudnia 09, 2021, 13:31:37 pm »
...mam nadzieję że to żart : https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2021-12-08/raul-lozano-obejmie-asseco-resovie-rzeszow/?ref=slider_dyscyplina

To był by fantastyczny ruch, idealnie pasujący do instytucji klubu memu jaki się staliśmy.
W końcu.

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5214 dnia: Grudnia 09, 2021, 17:03:33 pm »

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5215 dnia: Grudnia 09, 2021, 17:07:03 pm »
Pytanie jaka jest faktyczna treść listu, bo ten artykuł to takie trochę subiektywne streszczenie, z jakimiś cząstkowymi cytatami i przypisami autora 

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5216 dnia: Grudnia 09, 2021, 20:51:49 pm »
Poziom listu taki, jak gra Asseco Resovii.......

Zawsze mnie zdumiewało. gdy jakiś kibic czy kibice, powodowani troską o klub, krytykowali go a inni kibice zwalczali ich albo ośmieszali, wykonując brudną robotę za kierownictwo klubu. A ja pozdrawiam tych, którzy ten list sporządzili i upubliczniają go - widać, że podyktowany jest głęboką troską o Asseco Resovię - szkoda, że nie to zostało zauważone.                     

Dobrze by było, żeby list i tutaj zawisł - był aby szansa zapoznać się z nim z pierwszej ręki, podyskutować o jego treści, wreszcie pod nim się też podpisać.

Zawsze apelowałem o to, by kibice jakoś się zorganizowali się (niekoniecznie formalnie) by głos był bardziej słyszalny. Dodam - miała by to być szersza reprezentacja niż klub kibica, przez co znacznie bardziej znacząca. Nie wiem, czy by to coś dało ale na pewno niczego nie osiągnie milcząc, a przecież z tak zorganizowanymi kibicami klub musiał by się liczyć. Znamienne, że mój postulat spotkał się z krytyką, i była to krytyka mocno pokrętna - widać, są tacy, którym coś takiego było by nie w smak. Tymczasem niestety, większość kibiców woli poprzestawać na psioczeniu po kątach albo co najwyżej pobić pianę na forum. Ale, jak widać, nie wszyscy, może ten list to jest jakiś przełom?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2021, 20:54:58 pm wysłana przez fanzwawy »

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5217 dnia: Grudnia 09, 2021, 22:19:35 pm »
Tymczasem niestety, większość kibiców woli poprzestawać na psioczeniu po kątach albo co najwyżej pobić pianę na forum. Ale, jak widać, nie wszyscy, może ten list to jest jakiś przełom?

Myślę, że psioczenie po kątach i bicie piany na tym forum daje dokładnie taki sam efekt jak ten list, czyli żaden. Czy Tobie się wydaje, że dopóki tego listu nie przeczytali, to Giuliani, Maciąg i zawodnicy myśleli, że kibice są zadowoleni? Bez niego nie zdawali sobie sprawy, że grają padlinę taką, że bolą oczy? Co ten list ma niby zmienić? Przecież ani Giuliani, ani Maciąg nie prowadzą w ten sposób klubu i drużyny dlatego, że chcą na złość zrobić kibicom. Zresztą dziadostwo w Resovii trwa od pięciu lat, a w tym czasie mieliśmy trzech prezesów, chyba siedmiu trenerów i -dzisiąt zawodników. Mimo to nadal mamy to samo. Nie wierzę również, że zawodnikom się nie chce, bo takiemu Kochanowskiemu i Zatorskiemu rok temu w Kędzierzynie się miało chcieć, a teraz w Rzeszowie już nie? Nie kupuję tego. Problem musi być jakiś strukturalny, bo w klątwy, czary i przeklęte miejsca nie wierzę.
A listy, bicie piany na forum czy psioczenie po kątach nic nie zmienią, spowodują tylko, że piszącym, psioczącym i bijącym pianę zrobi się nieco lżej....
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2021, 22:21:27 pm wysłana przez Resofan »

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5218 dnia: Grudnia 09, 2021, 23:39:38 pm »
Myślę, że psioczenie po kątach i bicie piany na tym forum daje dokładnie taki sam efekt jak ten list, czyli żaden. Czy Tobie się wydaje, że dopóki tego listu nie przeczytali, to Giuliani, Maciąg i zawodnicy myśleli, że kibice są zadowoleni? Bez niego nie zdawali sobie sprawy, że grają padlinę taką, że bolą oczy? Co ten list ma niby zmienić? Przecież ani Giuliani, ani Maciąg nie prowadzą w ten sposób klubu i drużyny dlatego, że chcą na złość zrobić kibicom. Zresztą dziadostwo w Resovii trwa od pięciu lat, a w tym czasie mieliśmy trzech prezesów, chyba siedmiu trenerów i -dzisiąt zawodników. Mimo to nadal mamy to samo. Nie wierzę również, że zawodnikom się nie chce, bo takiemu Kochanowskiemu i Zatorskiemu rok temu w Kędzierzynie się miało chcieć, a teraz w Rzeszowie już nie? Nie kupuję tego. Problem musi być jakiś strukturalny, bo w klątwy, czary i przeklęte miejsca nie wierzę.
A listy, bicie piany na forum czy psioczenie po kątach nic nie zmienią, spowodują tylko, że piszącym, psioczącym i bijącym pianę zrobi się nieco lżej....
Czyli, Szanowny Kolego, sam sytuujesz się w gronie tych, którym wystarczy psioczenie po kątach. A ja wierzę i mam na to dowody, że warto robić coś więcej. Niechby nawet pisać takie listy. To lepsze niż bezproduktywne psioczenie. I bardziej szlachetne, godne mężczyzn - nawet gdyby to nie miało przynieść bezpośrednich rezultatów. A swoją drogą - nijak nie odniosłeś się do mojego postulatu zorganizowania się kibiców w lobby. Czyżby znów argument, że to nic nie da?

andrzej

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5219 dnia: Grudnia 19, 2021, 13:24:10 pm »
Szanowni koledzy jeśli chodzicie na mecze to chyba widzicie niemoc szkoleniowca , szanowny trener nie ma żadnej koncepcji gry rozgrywacz mimo przyjęcia na symboliczny nos  sili się na grę skrzydłami którą wszyscy w lidze znają skrzydłowi grają jak by im ktoś nogi i ręce powiązał na ostatnim meczu libero sam zawalił ( według moich obliczeń )8 piłek . Nie można w takich okolicznościach cokolwiek wygrać a zatem bez zbytnich emocji moim zdaniem trener nie ma nic do zaproponowania i chyba czas by odszedł  gdyż wyniki jego drużyny są katastrofalne ( nie będę wspominał o składzie i o zawodnikach ) ale najwyższy czas postawić sprawę jasno albo grają albo kończymy współpracę , tak Rosjanie potraktowali Muzaja. Może po świętach Prezes Asseko zacznie być Prezesem i w końcu coś w tej Resovii zacznie się dziać bo chyba tym marazmem jesteśmy wszyscy zmęczeni . Wesołych świat.