Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1418286 razy)

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5340 dnia: Kwietnia 20, 2022, 14:38:08 pm »
https://sport.interia.pl/siatkowka/reprezentacja-mezczyzn/news-gwiazdor-poza-polska-reprezentacja-ujawnia-jak-do-tego-doszl,nId,5971781

"Gwiazdor" jak określił rozgrywającego autor artykułu jest jeszcze zdziwiony... dlaczego nie otrzymał powołania? Może dlatego, ze jest jednym z głównych architektów spektakularnej klapy reprezentacji na IO i wręcz tragicznego wyniku AR w tym sezonie.

https://nowiny24.pl/asseco-resovia-nie-poddaje-sie-jest-rozczarowana-ale-ma-juz-plan-na-przyszly-sezon-bedzie-walczyc-o-medale/ar/c2-16297515

O jest już nowy plan. Ciekawe czy znajdą się jeszcze frajerzy na zakup karnetów? Żeby mnie "wołami ciągnęli" więcej nie dam z siebie zrobić frajera i karnetu nie kupię.   

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5341 dnia: Kwietnia 20, 2022, 16:11:28 pm »
No cóż, już dzisiaj mogę Cię zapewnić że przynajmniej 1 się znajdzie. 
Ps. O ile w piątek miałem kryzys to sobotni wpis PR-owców z Zawiercia pozbawił mnie wątpliwości.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2022, 17:17:35 pm wysłana przez dafu »

alfreda

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 358
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5342 dnia: Kwietnia 20, 2022, 16:38:05 pm »
Paweł ma rację z tym naszym rozgrywającym. W sytuacjach stresujących spala się, zawsze tak było. Jedynie co się sprawdził to były mecze z Lokomotiwem. Miał świetnych  zawodników, walczaków i trenera, który umiał motywować.

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5343 dnia: Kwietnia 20, 2022, 18:06:29 pm »
https://nowiny24.pl/asseco-resovia-nie-poddaje-sie-jest-rozczarowana-ale-ma-juz-plan-na-przyszly-sezon-bedzie-walczyc-o-medale/ar/c2-16297515

O jest już nowy plan. Ciekawe czy znajdą się jeszcze frajerzy na zakup karnetów? Żeby mnie "wołami ciągnęli" więcej nie dam z siebie zrobić frajera i karnetu nie kupię.   
Jak rozumiem, jesteś kibicem medalu a nie Resovii? W takim Radomiu, Lubinie czy Suwałkach to nie kupiłbyś karnetu jeszcze nigdy, bo tam jeszcze nie było sezonu w którym mówiono by o jakichś "wyższych" celach ponad ewentualny awans do play-off? Co za zgraja frajerów tam chodzi na mecze i właściwie po co......

A co do tego, czy znajdą się frajerzy w Rzeszowie, to w ślad za dafu mogę zapewnić, że drugi już jest.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5344 dnia: Kwietnia 20, 2022, 19:46:23 pm »
Ja z pewnością kupię karnet.
Dla mnie mecz jest wydarzeniem.
Kupowałem karnet, gdy jeszcze nie walczyliśmy o medale. Kupowałem, gdy walczyliśmy o medale. Kupowałem, gdy już nie walczyliśmy o medale. Kupię nawet wtedy, gdy będziemy walczyć o utrzymanie się w lidze.
Lubię mecze siatkówki. To cała motywacja.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 829
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5345 dnia: Kwietnia 20, 2022, 20:19:46 pm »

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 471
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5346 dnia: Kwietnia 20, 2022, 20:42:26 pm »
Trener potwierdza uraz Klemena i Sama w meczach z Zawierciem. Nie rozumiem dlaczego więc nie skorzystał z Szerszenia i Buszka ?

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5347 dnia: Kwietnia 20, 2022, 21:22:39 pm »
https://sport.interia.pl/siatkowka/reprezentacja-mezczyzn/news-gwiazdor-poza-polska-reprezentacja-ujawnia-jak-do-tego-doszl,nId,5971781

"Gwiazdor" jak określił rozgrywającego autor artykułu jest jeszcze zdziwiony... dlaczego nie otrzymał powołania? Może dlatego, ze jest jednym z głównych architektów spektakularnej klapy reprezentacji na IO i wręcz tragicznego wyniku AR w tym sezonie.

https://nowiny24.pl/asseco-resovia-nie-poddaje-sie-jest-rozczarowana-ale-ma-juz-plan-na-przyszly-sezon-bedzie-walczyc-o-medale/ar/c2-16297515

O jest już nowy plan. Ciekawe czy znajdą się jeszcze frajerzy na zakup karnetów? Żeby mnie "wołami ciągnęli" więcej nie dam z siebie zrobić frajera i karnetu nie kupię.   


Paweł masz rację. Ja również nie dam się nabrać, na "mrzonki o wielkości".  Dodam nietanie mrzonki. Jak mi się zachce , to kupię bilet i przyjdę popatrzeć na wydarzenie. Muszę mieć jednak przekonanie, że idę na widowisko, coś co wywołuje u mnie ekscytację. Skończyło się "kredytowanie" z mojej strony zakalca fundowanego przez zawodników o znanych nazwiskach. Będzie DRUŻYNA, będę rozpatrywał zasadność udania się na Podpromie, dodam na mecz męskiej drużyny z Rzeszowa. To ważny dodatek, bo mamy w Rzeszowie siatkarską DRUŻYNĘ naszych pań, choćby niektórzy nie wiem jak zaklinali rzeczywistość, czy silili się na żenujące uszczypliwości. A są tacy na tym forum.
Jutro z przyjemnością udam się na WYDARZENIE, które odbędzie się na Podpromiu o 17.30.
A mecz o 5-e miejsce?! Myślę, że są tu koneserzy takich wydarzeń , którzy uświetnią to jakże frapujące "wydarzenie". Ja mówię pas.     

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5348 dnia: Kwietnia 21, 2022, 12:53:42 pm »
Ja tam zawsze chodziłem na Resovie a nie na wydarzenia. Myśle że dobrze się stanie jak kibice wydarzeń przestaną się pojawiać na hali, atmosfera się przewietrzy.
W końcu.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5349 dnia: Kwietnia 21, 2022, 14:06:39 pm »
Ja tam zawsze chodziłem na Resovie a nie na wydarzenia. Myśle że dobrze się stanie jak kibice wydarzeń przestaną się pojawiać na hali, atmosfera się przewietrzy.

Obawiam się, że jeszcze zgęstnieje ;) :D

A swoją drogą bardzo "ciekawe" uwagi; kibice medalu, kibice wydarzeń. Widzę, że wyznacznikiem "prawdziwego" kibica Asseco Resovii stało się zakupienie karnetu. HO, HO, ,HO . Prawdziwa elyta, kibicowska śmietanka....

Pytanie, czy  osoba, która nie zakupi karnetu  jest według "elyty" kibicem, czy tylko "kibicem" a może kibicopodobnym. Tacy Panowie kael i Resofan hardzi w ocenianiu. To może pokuszą się o definicję prawdziwego kibica.  A może lepiej dla obu pamiętać o powiedzeniu  " mowa jest srebrem, a milczenie złotem".
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 21, 2022, 14:21:54 pm wysłana przez Slawko »