Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1427424 razy)

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2023, 18:14:57 pm wysłana przez reeman »

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5401 dnia: Września 21, 2023, 12:26:20 pm »
Ale "fantastycznie" klub radzi sobie ze sprzedażą karnetów, na oko to z 60% miejc nadal bez REZERWACJI, duża porażka
W końcu.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5402 dnia: Września 22, 2023, 00:16:42 am »
No to nareszcie wszyscy odetchną z ulgą.
Ciekawe z czym sobie jeszcze Resovia nie poradzi w tym sezonie. Znawcy nie mogą się doczekać sezonu, w którym Resovia nie wyjdzie z grupy LM. Może się doczekają?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5403 dnia: Września 23, 2023, 10:08:28 am »
Poradzenie sobie w LM to już zadanie sztabu i grajków. Natomiast ten cały szeroko pojęty marketing to jest jakaś parodia.
W końcu.

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5404 dnia: Września 24, 2023, 13:17:57 pm »
Ale "fantastycznie" klub radzi sobie ze sprzedażą karnetów, na oko to z 60% miejc nadal bez REZERWACJI, duża porażka

Kilka lat temu (sezon po pandemii) polecieli sobie w kulki z wieloletnimi kibicami i dzisiaj zbierają żniwo. Myśleli, że mają samograja i się przeliczyli.

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5405 dnia: Października 09, 2023, 17:32:31 pm »
Jak pisałem w innym wątku , mnie osobiście klub zaskoczył bardzo pozytywnie. 500 zł za +L, PP i LM jest kapitalną ofertą.  W 2019 za pomysły Igły i Gruszki płaciłem 450. Porównałem ceny w innych klubach i np. Lublin czy Olsztyn cena za ligę i PP to ok.450. Skoro niektórzy wolą żyć urazą z 2021 to widać przywiązanie do krzesełka silniejsze niż do Klubu.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5406 dnia: Stycznia 31, 2024, 21:09:38 pm »
Wprawdzie nie dotyczy to Resovii i nie jest to wypowiedź siatkarza, ale warto posłuchać wywiadu z Lukasem Podolskim o kibicach(2;30 - 5;00):
https://www.youtube.com/watch?v=U7t9kHAIjgc
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

dudi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 86
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5407 dnia: Lutego 14, 2024, 20:42:04 pm »
Po wczorajszym meczu:

"BOGDANKA LUK wygrała dwie pierwsze partie. W trzeciej zdecydowane zwycięstwo odniosła Asseco Resovia. - W czwartym secie znowu zobaczyliśmy u gospodarzy zniechęcenie. W tym sezonie jest jeszcze coś do wygrania. Można walczyć o europejski puchar i mistrzostwo Polski. Zespół musi jednak zaakceptować Fabiana Drzyzgę. Na pewno nie pozwoliłbym na takie granie jakie zaprezentowali gospodarze we wtorek - podsumował Jan Such."

"Potrafimy akceptować swoje błędy i wiemy, że nie jesteśmy perfekcyjni, ale mimo tego staramy się być cały czas w grze. Nie zrażamy się i nie zwieszamy głów, kiedy gra nam się nie do końca układa. Potrafimy sobie radzić także w trudnych sytuacjach." - tłumaczy Massimo Botti.
Kiedy przeczytałem zdanie o akceptacji własnych niedoskonałości to od razu przypomniałem sobie zachowanie Toreya pod koniec meczu.


repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #5409 dnia: Marca 20, 2024, 19:42:08 pm »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.