Resovia > Współpraca Kibiców z Klubem

Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)

(1/86) > >>

madlark:
super prezent :P
http://www.assecoresovia.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/art1382,karta-kibica-oraz-ponowna-rejestracja-kibicow-do-systemu-rezerwacyjnego-.html

--- Cytuj ---Karta Kibica oraz ponowna rejestracja kibiców do systemu rezerwacyjnego.

Z uwagi na dążenie klubu Asseco Resovii Rzeszów do poprawy bezpieczeństwa widowisk sportowych i komfortu naszych kibiców oraz dostarczenie korzyści wynikających z programu rabatowego od sezonu 2013/2014 wprowadzamy dla Was Kartę Kibica.

Każdy z kibiców, który nie zakupi karnetu na sezon 2013/14, a będzie chciał dokonywać rezerwacji biletów na poszczególne mecze Asseco Resovii w rzeszowskiej hali Podpromie, będzie musiał posiadać w/w Kartę Kibica. Karta ta będzie miała swój indywidualny kod, dzięki któremu kibice będą mogli logować się do systemu rezerwacyjnego i zamawiać bilety. Bez wpisania kodu z karty, dokonanie rezerwacji biletu będzie niemożliwe.

Każdy kibic, będzie miał możliwość zakupu tylko jednej Karty (koszt - 15 zł), która uprawni go do rezerwacji 2 biletów na każdy mecz. Karty będą dostępne na Wyspie Asseco Resovii w Galerii Rzeszów oraz w sklepiku internetowym. Z uwagi na dodatkowy koszt związany z zakupem Karty Kibica przygotujemy dla Was niższą cenę biletów na mecz, który będzie jednocześnie przedsezonową prezentacją drużyny, a zagramy w nim z jednym z czołowych klubów Europy.

Przypominamy, że obok posiadaczy Kart Kibica z programu rabatowego będą mogli korzystać wszyscy posiadacze karnetów na sezon 2013/2014. Postaramy się zapewnić Wam wszystkim korzystne warunki zakupów produktów i usług naszych Sponsorów, a sam program będzie rozbudowany. O nowościach i zmianach w programie będziemy Was informować na bieżąco za pomocą naszej strony internetowej oraz oficjalnego fanpage na Facebooku.

Oprócz możliwości dokonywania rezerwacji biletów, Karta Kibica będzie również dokumentem uprawniającym do rabatów na towary i usługi u naszych sponsorów oraz na Wyspie Asseco Resovia. Szczegółowa lista z rabatami oraz miejscami gdzie będą one obowiązywać, zostanie opublikowana wkrótce.

W związku z tym oraz dla poprawy działania systemu rezerwacyjnego, każdy z kibiców będzie musiał jeszcze raz zarejestrować się do naszego systemu. Dotyczy to zarówno kibiców chcących zakupić Kartę Kibica jaki i tych, którzy będą dokonywali rezerwacji karnetów na przyszły sezon. Pozwoli nam to oczyścić bazę danych ze starych i nieaktualnych loginów, przygotować system do sprzedaży karnetów i Kart Kibica oraz przyspieszy działanie systemu rezerwacji biletów.

Jak zostać posiadaczem Karty Kibica:

1. Rejestracja do systemu na stronie www.assecoresovia.pl
2. Zakup Karty Kibica:
Na Wyspie Asseco Resovia  przy zakupie należy podać login do nowo założonego konta w celu dopisania kodu z Karty Kibica;
W sklepiku internetowym  zamówienie Karty należy dokonać z nowo założonego konta, po opłaceniu kosztów, Karta zostanie wysłana pod wskazany adres, a profil kibica będzie uaktualniony o kod z Karty.

Wkrótce poinformujemy od kiedy będzie można ponownie rejestrować się do naszego systemu oraz od kiedy w sprzedaży będą Karty Kibica.

Karnet na sezon 2013/14, będzie pełnił również rolę Karty Kibica, tj. posiadaczowi karnetu, będą przysługiwały wszystkie profity wynikające z posiadania Karty Kibica, czyli będzie uprawniony do dokonywania rezerwacji biletów (po 2 na każdy mecz) oraz będzie mógł korzystać z rabatów o których mowa powyżej.

Kibice, którzy nie będą posiadali karnetu, ani Karty Kibica, a będą chcieli zakupić bilet na mecz, będą mogli skorzystać z puli biletów, która będzie w sprzedaży w kasie biletowej w hali Podpromie w dniach meczowych.

Z poważaniem,

Zarząd Asseco Resovii Rzeszów
--- Koniec cytatu ---

keicaM:
Dla mnie bomba ta karta kibica, trochę łatwiej będzie z rezerwacją biletów. ;)

Slawko:
Z tą Kartą Kibica to świetny pomysł. W kontekście play-offów to już mało przyjemna niespodzianka dla kibiców drużyn przyjezdnych. Chcecie mieć pewność, że oglądniecie decydujące mecze swojej drużyny z Resovią na Podpromiu, musicie o tym pomyśleć już teraz. Inaczej może być zonk, albo nieprzespane noce- bez gwarancji sukcesu.

Szoviak:
czy posiadacz karnetu może mieć również kartę kibica w przypadku gdy będzie chciał zarezerwować miejsce dla kogoś przyjezdnego ??

venom04:
Radzę przeczytać artykuł na stronie od deski do deski a wtedy się dowiesz że będzie mógł zarezerwować 2 bilety.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej