Resovia > Współpraca Kibiców z Klubem

Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)

<< < (2/86) > >>

Michał5:
Mam jedno pytanie co do kart. Karta będzie potrzebna tylko do rezerwacji biletów i dalej będzie do odbioru forma "papierowa" biletu czy karta kibica będzie służyła i do rezerwacji i jako bilet w takiej formie? Ogólnie świetny pomysł.

Slawko:

--- Cytat: Michał5 w Sierpnia 03, 2013, 12:35:21 pm ---Mam jedno pytanie co do kart. Karta będzie potrzebna tylko do rezerwacji biletów i dalej będzie do odbioru forma "papierowa" biletu czy karta kibica będzie służyła i do rezerwacji i jako bilet w takiej formie? Ogólnie świetny pomysł.

--- Koniec cytatu ---

Raczej do odbioru w formie papierowej. Możesz zarezerwować przecież 2 bilety, a masz jedną kartę. Także, bileciki do odbioru  ;) . Nie ma rady  :) .

res:
Witam :-)  mam pytanko, czy chce ktos moze zrezygnowac z karnetu i oddac go w inne rece?  Bardzo prosze o kontakt! 

Szoviak:
Pewnie na Twoje miejsce znalazłoby się dużo chętnych ;)
Musisz cierpliwie czekać. A oddać możesz. Zarezerwować swoje dawne miejsce i po prostu odsprzedać ;)


U W A G A
Poszukuję osoby, która miała karnet na sezon 2012/2013 w G3, rząd 8, miejsce 6! Ktoś, kto ani razu nie pokazał się na meczu ...
W grę wchodzi wymiana na inne, wcale nie gorsze miejsce lub odkupienie powyższego miejsca.

MARIOX:
Od kiedy rezerwacja karnetów ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej