Autor Wątek: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)  (Przeczytany 207385 razy)

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #330 dnia: Września 22, 2014, 14:16:46 pm »
Wczorajsza rezerwacja była skuteczna tylko dla tych, którzy weszli na stronę dobrze po 20 i dopiero wtedy się na niej zalogowali. Ci, którzy wisieli już przed 20, odświeżając jak zawsze stronę, mieli ten sam komunikat o braku uprawnień.

Próbowałem logować się i wylogowywać i nic to nie dawało. Dopiero koło 20:30 mogłem obejrzeć widok hali, ale już było po ptakach.
Wcześniej w informacjach o koncie widniała u mnie informacja: "Numer Karty Kibica- brak karty". I to też nie zawsze. Oczywiście numeru karnetu ręcznie nie można było wpisać w to wolne okienko.

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #331 dnia: Września 22, 2014, 14:24:06 pm »
Próbowałem logować się i wylogowywać i nic to nie dawało. Dopiero koło 20:30 mogłem obejrzeć widok hali, ale już było po ptakach.
Wcześniej w informacjach o koncie widniała u mnie informacja: "Numer Karty Kibica- brak karty". I to też nie zawsze. Oczywiście numeru karnetu ręcznie nie można było wpisać w to wolne okienko.

Masz rację. Chodziło mi o to, że większość nie miała cierpliwości robić log out + log in przez pół godziny, skoro i tak to nic nie dawało. Jak ktoś wszedł na "partyzanta" o 20.30 i wtedy się zalogował przy wejściu, to rezerwował karnet, podczas gdy reszta naciskała z namaszczeniem przycisk "odśwież"  :)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #332 dnia: Września 22, 2014, 14:25:35 pm »
Tak przy okazji. Może mi ktoś powiedzieć jak się ogląda mecze z miejsc zaraz przy boisku ? Do tej pory zawsze byłem w górnych sektorach i najczęsciej stałem na balkonie (z uwagi na wkurzającą barierkę zasłaniającą widok w moim drugim rzędzie), więc zastanawiam się mocno nad przeniesieniem się na w/w dół
Pierwszy rząd ? Nie widać boiska - za to doskonale widać latających siatkarzy. Robi wrażenie  8)

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #333 dnia: Września 22, 2014, 14:31:11 pm »
Pierwszy rząd ? Nie widać boiska - za to doskonale widać latających siatkarzy. Robi wrażenie  8)

Dzięki za opinię  :)
W takim razie sprawdzę sam na pierwszym meczu i po nim dokonam redystrybucji miejscówek...
Ale jak czytam o latajacych zawodnikach, to już czuję do czego mnie będzie przymuszał mój 10 letni siatkarz  :)

j_w_pan_p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 162
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #334 dnia: Września 22, 2014, 15:30:56 pm »
Przed 20 zalogowałem się poprzez Mozillę i oczywiści miałem wszystkim już dobrze znany komunikat. Jakieś 10 minut  po 20 wyszedłem z Mozilli i próbowałem logować się przez IE i był ten sam efekt - teoria o tym, że jak ktoś zalogował się po 20.00 i widział wszystko w moim przypadku nie ma zastosowania.
o 20.30  zalogowałem się ponownie i dopiero wtedy miałem dostęp do widoku hali ale było już pozamiatane a jak to ktoś zauważył w sektorze , który miał być dostępny dopiero 21.09.2014 były już zaznaczone miejsca z odebranymi karnetami  ;D
Bardziej jestem skłonny uwierzyć,  że Klub skorzystał z pkt 8 i regulaminu rezerwacji i zapomniał o tym poinformować
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2014, 15:35:13 pm wysłana przez j_w_pan_p »

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #335 dnia: Września 22, 2014, 15:47:56 pm »
...w sektorze , który miał być dostępny dopiero 21.09.2014 były już zaznaczone miejsca z odebranymi karnetami  ;D
Bardziej jestem skłonny uwierzyć,  że Klub skorzystał z pkt 8 i regulaminu rezerwacji i zapomniał o tym poinformować

To normalna praktyka, która ma miejsce co rok, między pierwszym, a drugim etapem rezerwacji. Klub przejmuje wtedy 50 miejsc, do ktorych ma prawo i co jest zawarte w regulaminie.
Pomiędzy środą wieczór, a wczoraj, czerwony kolor przybrały pojedyncze miejsca w różnych sektorach oraz kilka miejsc w "nowym" sektorze J3.
Nie ma tu żadnego spisku, a klub nie ma obowiązku informować, które miejsca przeznacza dla sponsorów.

ania9

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #336 dnia: Września 22, 2014, 22:48:38 pm »
Udało mi się zarezerwować karnety tylko każdy w innym miejscu. Jest tu może karnetowicz z miejscem w sektorze I3 rząd 6 miejsce 30 lub I3 rz3 m30 lub I3 rz3 m28? Zależy mi na 2 miejscach koło siebie. Może zechciałby się wymienić ;P

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #337 dnia: Września 22, 2014, 22:51:57 pm »
Udało mi się zarezerwować karnety tylko każdy w innym miejscu. Jest tu może karnetowicz z miejscem w sektorze I3 rząd 6 miejsce 30 lub I3 rz3 m30 lub I3 rz3 m28? Zależy mi na 2 miejscach koło siebie. Może zechciałby się wymienić ;P
Aniu, takie zamiany to na pierwszym meczu trzeba załatwić. Jeśli będzie to facet, to nie powinnaś mieć problemów  ;D

res

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #338 dnia: Września 23, 2014, 12:41:00 pm »
poszukuje osoby z karnetem J2 rząd 5 miejsce 22 :)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #339 dnia: Września 23, 2014, 13:33:38 pm »
poszukuje osoby z karnetem J2 rząd 5 miejsce 22 :)
Na forum jest zarejestrowanych 1155 użytkowników, to mniej niż połowa osób z karnetami. Najlepiej podejść na pierwszym meczu...