Autor Wątek: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)  (Przeczytany 206277 razy)

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #340 dnia: Września 25, 2014, 09:37:54 am »
Może warto by zmienić firmę obsługującą płatności dla sklepu? Nie idzie zapłacić przez PayU z konta Pekao SA, wylogowuje automatycznie w trakcie transakcji. Problem występuje od dawna, ktoś jeszcze ma taki problem?

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #341 dnia: Października 08, 2014, 16:40:45 pm »
Czy opłacony przez internet bilet można odebrać przed meczem w hali czy trzeba co najmniej dzień wcześniej na Wyspie? Jeśli nie można, to czy ktoś, kto będzie odbierał swój bilet na mecz z Bielskiem, mógłby odebrać przy okazji mój? :)

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #342 dnia: Października 08, 2014, 17:21:13 pm »
Czy opłacony przez internet bilet można odebrać przed meczem w hali czy trzeba co najmniej dzień wcześniej na Wyspie?

Można odebrać przed meczem w kasie.

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #343 dnia: Października 09, 2014, 09:38:10 am »
Można odebrać przed meczem w kasie.

Dzięki piękne za info! :)

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #344 dnia: Października 09, 2014, 11:38:37 am »
Czy gdzieś na stronie, w mediach itp. była informacja o podniesieniu ceny biletów na mecze?

Bo wiedzę, że już zaczęło się naszym włodarzom w głowach przewracać. Wyprzedali wszystkie sektory wzdłuż długiej lini na karnety, to jeszcze jest ruchoma cena biletów na sektory boczne. 45PLN za Jastrzębie to chyba ktoś jest lekko niepoważny!

Dla porównania, Skra na mecze z ZAKSĄ bilety sprzedaje od 25zł do 35zł. ZAKSA ma stałą cenę na +L - 27zł. A Jastrzębski na mecze z wielką trójką bilety sprzedaje po 40zł.

Nie mam za bardzo kasy żeby jednorazowo zapłacić za karnet. Liczyłem na rezerwacje, ale widzę że władze Resovii takich kibiców mają daleko w... po prostu daleko....
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #345 dnia: Października 09, 2014, 11:56:15 am »
Czy gdzieś na stronie, w mediach itp. była informacja o podniesieniu ceny biletów na mecze?

Bo wiedzę, że już zaczęło się naszym włodarzom w głowach przewracać. Wyprzedali wszystkie sektory wzdłuż długiej lini na karnety, to jeszcze jest ruchoma cena biletów na sektory boczne. 45PLN za Jastrzębie to chyba ktoś jest lekko niepoważny!

Dla porównania, Skra na mecze z ZAKSĄ bilety sprzedaje od 25zł do 35zł. ZAKSA ma stałą cenę na +L - 27zł. A Jastrzębski na mecze z wielką trójką bilety sprzedaje po 40zł.

Nie mam za bardzo kasy żeby jednorazowo zapłacić za karnet. Liczyłem na rezerwacje, ale widzę że władze Resovii takich kibiców mają daleko w... po prostu daleko....
Prawa popytu i podaży są nieubłagane. Na PO będzie drogo  ;D  :o 8)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #346 dnia: Października 09, 2014, 12:39:06 pm »
Prawa popytu i podaży są nieubłagane. Na PO będzie drogo  ;D  :o 8)

W zeszłym sezonie przecież były już takie ceny nie pamiętacie?

Harcerz nie porównuj Rzeszowa do Bełchatowa gdzie nie mają takiego problemu z ilością chętnych kibiców. Cena może dla niektórych zaporowa ale są inne mecze z dostępnymi tańszymi biletami jak najbliższe z BBTSem i Będzinem.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #347 dnia: Października 09, 2014, 16:39:18 pm »
Prawa popytu i podaży są nieubłagane. Na PO będzie drogo  ;D  :o 8)

A fuj, ja wiem, że wybory idą, ale mieliśmy nie upolityczniać naszego forum ;)

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #348 dnia: Października 10, 2014, 09:26:15 am »
Wyraziłem swoje niezadowolenie tylko (Do tego służy forum - do wymiany zdań i poglądów).
Wiem, że czasy gdzie bilety kosztowały 25 zł i mniej, raczej już nie wrócą. Ale mimo wszystko trochę sobie przesadzają. Zdaje sobie z tego sprawę, że nawet jak by te ochłapy biletów co zostały po karnetach to i za 100zł by poszły. Każdy póki może chce zarobić na drużynie, bo marketingowo zyskała sporo w przeciągu ostatnich paru lat. I jest wielkie boom na siatkówkę. Bo każda gimnazjalistka musi się interesować siatką, a przynajmniej udawać że się interesuję bo taka jest moda.

Nic pewnych rzeczy się nie przeskoczy :). Może w przyszłości będzie lepiej... może...
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

Gandziasz

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #349 dnia: Października 10, 2014, 15:18:40 pm »
Czesc, mam pytanie, czy teraz na nowy sezon muszę wyrobić nową kartę kibica ? czy mogę uzywać tą z poprzedniego ?