Autor Wątek: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)  (Przeczytany 207361 razy)

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #350 dnia: Października 10, 2014, 17:46:12 pm »
Czesc, mam pytanie, czy teraz na nowy sezon muszę wyrobić nową kartę kibica ? czy mogę uzywać tą z poprzedniego ?

Musisz wyrobić nową.

glazuraIT

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #351 dnia: Października 11, 2014, 13:20:35 pm »
mam 3 wejściówki na dzisiejszy mecz. Może ktoś jest zainteresowany?
info pod adresem madii.it@wp.pl

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #352 dnia: Października 12, 2014, 20:34:25 pm »
Ciekawe na Będzin jeszcze są wolne miejsca do rezerwacji a na Jastrzębie wszystko zarezerwowane w 10 minut. Niech potem ludzie nie krzyczą , że mała hala i nie można zarezerwować miejsc na mecz bo mało biletów. :o

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #353 dnia: Października 12, 2014, 21:35:08 pm »
Ciekawe na Będzin jeszcze są wolne miejsca do rezerwacji a na Jastrzębie wszystko zarezerwowane w 10 minut. Niech potem ludzie nie krzyczą , że mała hala i nie można zarezerwować miejsc na mecz bo mało biletów. :o

Ci co chodzą dla Resovii nie narzekają, narzekają ci, którzy chcą zobaczyć JW, Skrę itp... ;)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #354 dnia: Października 27, 2014, 13:44:12 pm »
Czy w drugim etapie rezerwacji na mecz LM Z Budwańska Riviera Budwa, posiadacz karnetu ma prawo zakupić bilety? a jeżeli tak to ile sztuk? Dziekuję za podpowiedź.

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #355 dnia: Października 27, 2014, 15:19:17 pm »
Tak jak zwykle 2 sztuki na 1 karnet

s.b.slav

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 108
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #356 dnia: Października 30, 2014, 18:29:37 pm »
Musisz wyrobić nową.
Co za granda. Wyciąganie pieniędzy od kibiców. Nie podoba mi sie taka Resovia. I jeszcze nawet jak tę durną kartę masz, to w pierwszej kolejności karneciarze mogą sobie rezerwować, i chociaż zapłaciłeś, to i tak tamci mają taniej. Resovia brzydko sie chwyta. Chyba za bardzo są uprzywilejowani przez klub.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #357 dnia: Października 30, 2014, 19:15:10 pm »
To daj Ty Resovii taki kredyt zaufania, jaki dają karneciarze. Zapłać z góry za cały sezon. Też będziesz uprzywilejowany. Wykup z góry bilety na wszystkie mecze: te dobre i te złe. Ja wykupiłem kiedyś mecze, w których przegrywaliśmy walkę o pierwszą szóstkę ligi. Było wtedy tego towaru do kupienia od groma. I nadmiaru chętnych wtedy nie było. Wykupiłem wszystkie mecze na ten sezon nie wiedząc czy będę mógł je obejrzeć (bom nie prorok i nie wiem co się stanie jutro).
Kto Ci bronił wykupić wszystkie mecze na obecny sezon?
Kibic sukcesu ma pretensje do kibiców, którzy są na dobre i na złe?
Powierz Resovii swoje 500 zł (plus jeszcze kilka) co rok. Zaufaj jej. A jeśli ona nie jest warta dla Ciebie 500 zł rocznie, jeśli jej nie ufasz, jeśli cenisz ją niżej, to nie miej pretensji, że szanowani bardziej są ci, którzy jej swoje pieniądze "w ciemno" powierzają.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #358 dnia: Października 30, 2014, 19:51:17 pm »
Czy w drugim etapie rezerwacji na mecz LM Z Budwańska Riviera Budwa, posiadacz karnetu ma prawo zakupić bilety? a jeżeli tak to ile sztuk? Dziekuję za podpowiedź.

Ja dziś zarezerwowałam 4 bilety na 1 karnet.
Co za granda. Wyciąganie pieniędzy od kibiców. Nie podoba mi sie taka Resovia. I jeszcze nawet jak tę durną kartę masz, to w pierwszej kolejności karneciarze mogą sobie rezerwować, i chociaż zapłaciłeś, to i tak tamci mają taniej. Resovia brzydko sie chwyta. Chyba za bardzo są uprzywilejowani przez klub.
Tak, karneciarze mają przywileje. Mają tańsze bilety na LM i pierwszeństwo ich rezerwacji, ale chyba nie jest to dziwne, skoro wydają minimum 450 zł na sezon, a nie kupują kartę za złotych 15. Nie widzę w tym nic dziwnego. Myślę, że wszystko w tej sprawie napisał Repres.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #359 dnia: Października 30, 2014, 20:15:01 pm »
Mało tego, dostali jeszcze smycz na karnet! Hańba im
W końcu.