Autor Wątek: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)  (Przeczytany 206307 razy)

s.b.slav

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 108
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #360 dnia: Października 30, 2014, 21:23:39 pm »
Kibic sukcesu ma pretensje do kibiców, którzy są na dobre i na złe?
Powierz Resovii swoje 500 zł (plus jeszcze kilka) co rok. Zaufaj jej. A jeśli ona nie jest warta dla Ciebie 500 zł rocznie, jeśli jej nie ufasz, jeśli cenisz ją niżej, to nie miej pretensji, że szanowani bardziej są ci, którzy jej swoje pieniądze "w ciemno" powierzają.
Zabawne, że z mojego postu wywnioskowałeś, że jestem kibicem sukcesu i celuje w te topowe spotkania, bo jest akurat odwrotnie i wiem, że wy kibice sukcesu wszystko wykupicie i zarezerwujecie, bo nie wiedzieć czemu klub daje wam i zniżkę i pierwszeństwo, a to już jest przesada. I co rok nowa karta, po prostu wyzysk.
Mało tego, dostali jeszcze smycz na karnet! Hańba im
A co mi tam po smyczy, pies jestem? Jak masz to noś ??? Bo ja tu o biletach.
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2014, 21:25:30 pm wysłana przez s.b.slav »

Suchy

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 94
  • L3 R9 M27
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #361 dnia: Października 30, 2014, 23:01:13 pm »
bo jest akurat odwrotnie i wiem, że wy kibice sukcesu wszystko wykupicie i zarezerwujecie,

uprzejmie prosi się nie pisać postów na forum pod wpływem narkotyków.....

nikt nie bronił kupować karnetu jak jeszcze nie było gwiazd, kasy i sukcesu, teraz normalka odzywają się najbardziej "dyskryminowani" sezonowcy

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #362 dnia: Października 30, 2014, 23:33:35 pm »
Zabawne, że z mojego postu wywnioskowałeś, że jestem kibicem sukcesu i celuje w te topowe spotkania, bo jest akurat odwrotnie i wiem, że wy kibice sukcesu wszystko wykupicie i zarezerwujecie, bo nie wiedzieć czemu klub daje wam i zniżkę i pierwszeństwo, a to już jest przesada. I co rok nowa karta, po prostu wyzysk. A co mi tam po smyczy, pies jestem? Jak masz to noś ??? Bo ja tu o biletach.

Dzięki twoim 15 zeta klub- nam czyli karnetowiczom sukcesu- zakupuje i daje za darmo smycze w prezencie.To taka stara tradycja(nie myl z ekstradycją ;) )
Także czuj się wyróżnionym.Partycypujesz w kosztach naszego szczęścia
#miświecznieżywy
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #363 dnia: Października 30, 2014, 23:44:04 pm »
Dziwie  sie ze ktos swoje zale wylewa akurat przy meczu gdzie karnetowcy wykorzystali moze 10% przypadajacej im puli rezerwcji. Od wtorku byly swietne miejsca w rezerwacji bez stresu i pospiechu.

« Ostatnia zmiana: Października 31, 2014, 07:38:15 am wysłana przez d74 »

Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #364 dnia: Października 31, 2014, 09:21:56 am »
Co za granda. Wyciąganie pieniędzy od kibiców. Nie podoba mi sie taka Resovia. I jeszcze nawet jak tę durną kartę masz, to w pierwszej kolejności karneciarze mogą sobie rezerwować, i chociaż zapłaciłeś, to i tak tamci mają taniej. Resovia brzydko sie chwyta. Chyba za bardzo są uprzywilejowani przez klub.

Proponuje napisać do klubu aby najpierw rezerwowali ci co nie mają żadnych kart, następnie Ci którzy kupili kartę za 15 PLN, w dalszej kolejności Karnetowcy, zaraz po nich KK przyjezdny i KK Resovii później sponsorzy w ustalonej kolejności techniczni, mali, średni, tytularny z Góralem na końcu. Pozostałe bilety można przeznaczyć dla statystyków, sztabu szkoleniowego i innych osób związanych bezpośrednio z Klubem.


 

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #365 dnia: Października 31, 2014, 10:11:54 am »
Miałem coś napisać ale Repres mnie rozwalił  ;D ;D Ja myślę że to ta zmiana pogody tak zadziałała  ;)

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #366 dnia: Października 31, 2014, 10:38:11 am »
nie wiedzieć czemu klub daje wam i zniżkę i pierwszeństwo

Hipotetycznie - jak sprzedajesz samochód to wolisz się umówić, że dostaniesz od razu całą wynegocjowaną kwotę do ręki i dołożysz np. opony, czy wolisz zostawić sobie opony, a pieniądze otrzymywać w ratach co tydzień? A jak po 2 miesiącach samochód się zepsuje (klub nie będzie osiągał zadowalających wyników) to kupujący zmieni imię na Carlos i wyjedzie do Meksyku (zmieni barwy na żółte i wyjedzie do Bełchatowa) razem z Twoimi pieniędzmi...

s.b.slav

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 108
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #367 dnia: Października 31, 2014, 14:45:43 pm »
Dzięki twoim 15 zeta klub- nam czyli karnetowiczom sukcesu- zakupuje i daje za darmo smycze w prezencie.Także czuj się wyróżnionym.Partycypujesz w kosztach naszego szczęścia
Winszuję, to jeszcze mam nadzieję, że ma cię kto wyprowadzać  ???
Proponuje napisać do klubu aby najpierw rezerwowali ci co nie mają żadnych kart, następnie Ci którzy kupili kartę za 15 PLN, w dalszej kolejności Karnetowcy, zaraz po nich KK przyjezdny i KK Resovii później sponsorzy w ustalonej kolejności techniczni, mali, średni, tytularny z Góralem na końcu. Pozostałe bilety można przeznaczyć dla statystyków, sztabu szkoleniowego i innych osób związanych bezpośrednio z Klubem.
Sprowadzanie dyskusji do absurdu tylko świadczy o twoim miernym zrozumieniu tematu.

***
Mam jeszcze jeden zarzut - trzeba drałować za tymi biletami za każdym razem go galerii - i to z wydrukowanym potwierdzeniem(zupełny absurd - to do czego ta cholerna, super-hiper innowacyjna karta kibica służy?). Klub chyba nie potrafił bardziej zniechęcić kibiców, którzy chcieliby się wciągnąć w kibicowanie właśnie, niż rzucając podobne przeszkody w zdobyciu biletów.

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #368 dnia: Października 31, 2014, 14:49:11 pm »
Mam jeszcze jeden zarzut - trzeba drałować za tymi biletami za każdym razem go galerii - i to z wydrukowanym potwierdzeniem(zupełny absurd - to do czego ta cholerna, super-hiper innowacyjna karta kibica służy?). Klub chyba nie potrafił bardziej zniechęcić kibiców, którzy chcieliby się wciągnąć w kibicowanie właśnie, niż rzucając podobne przeszkody w zdobyciu biletów.
Wiele razy odbierałem bilety na Wyspie, albo z pomocą znajomych i nigdy nie potrzebowałem mieć tego świstka wydrukowanego, wystarczy pełny numer rezerwacji.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #369 dnia: Października 31, 2014, 14:58:36 pm »
O ile wiem, można też zapłacić w trakcie rezerwacji i odebrać przed meczem na Podpromiu.