Autor Wątek: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)  (Przeczytany 207328 razy)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #130 dnia: Września 30, 2013, 14:32:19 pm »
Może jeśli chodzi o brak rezerwacji dla karnetowiczów, bo np. nie było przeciążeń serwera w ogóle (a wszyscy wiemy jak bywało w latach poprzednich) i wszystko śmigało elegancko. Oby równie dobrze śmigało przy rezerwacji w Play-offach. :P
Bilety na prezentację rezerwowały się ok 20 minut  :o

Taki czas podczas +L będzie marzeniem  ;)
Widać jakie było zainteresowanie, Duża część chętnych (posiadacze karnetów) zostali odseparowani.
Biletów poszło 518 - wszystkie dostępne  ;D

weronikaaa

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 99
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #131 dnia: Września 30, 2013, 16:12:10 pm »
Hej. Mam karnet, zapłacony, odebrany a przy nr karnetu przy zalogowaniu pisze mi brak karnetu. O co chodzi?
Miałam ten sam problem, przed chwilą sprawdziłam i pojawia się tylko informacja o braku Karty Kibica. Mam nadzieję, że do kolejnego razu naprawią ten problem, bo pewnie w niedzielę ruszy rezerwacja na Bielsko.

Karolina3451

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 392
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #132 dnia: Września 30, 2013, 16:31:31 pm »
Miałam ten sam problem, przed chwilą sprawdziłam i pojawia się tylko informacja o braku Karty Kibica. Mam nadzieję, że do kolejnego razu naprawią ten problem, bo pewnie w niedzielę ruszy rezerwacja na Bielsko.

No własnie sprawdziłam i tez jest juz tylko info o samej karcie. Czyli teraz jak będę chciała rezerwowac bilety na mój karnet to mam ten nr na karnecie tylko  wpisywac? W sumie przy Karcie Kibica dosc długie są te nr a tu 4 cyfry tylko są.

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #133 dnia: Września 30, 2013, 16:49:54 pm »
Heh jeszcze sie okaże że na karnety nie wejdziemy na mecz otwarcia  ;D

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #134 dnia: Września 30, 2013, 17:43:31 pm »
Heh jeszcze sie okaże że na karnety nie wejdziemy na mecz otwarcia  ;D

W ogóle na Plus Lige ;D

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #135 dnia: Września 30, 2013, 19:20:10 pm »
"Rezerwacji dokonać mogą tylko i wyłącznie posiadacze Kart Kibica. Osoby, które Kart Kibica nie posiadają bilety będą mogły zakupić w kasie w hali Podpromie w dniu prezentacji od godz. 14:30"  ... ot taka ngroda za zakup karnetu. Trzeba jeszcze dołożyc 15 na KK ... drenujemy portfele panie Górski, prawda ?

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #136 dnia: Września 30, 2013, 20:03:39 pm »
Masz wyraźnie napisane też, że karnet działa jak karta kibica. I na pewno tak będzie. To była pierwsza rezerwacja z kartami stąd moim zdaniem całe zamieszanie. W kolejnej już tego być nie powinno.

KasiaPR

  • Gość
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #137 dnia: Października 01, 2013, 14:22:13 pm »
Przepraszamy Was za zamieszanie. Problem z rezerwacją dla osób posiadających karnet wynikał ze złej konfiguracji systemu.

Nadal aktualna jest informacja, że osoba posiadająca Kartę Kibica może zarezerwować 2 bilety i to samo tyczy się karnetowiczów.

Podczas najbliższej rezerwacji system będzie już odpowiednio skonfigurowany pod karnety i karty kibica, jednak w razie jakichkolwiek problemów proszę się kontaktować z nami.

Jeżeli osoba posiadająca Kartę Kibica nie mogła zarezerwować biletu możliwe jest, że do konta nie został prawidłowo przypisany nr karty. W tym przypadku należy kontaktować się z Wyspą.

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #138 dnia: Października 06, 2013, 20:11:09 pm »
Jak nie można było karnetowiczom rezerwować, tak dzisiaj się dało 3 bilety do koszyka wsadzić na raz  ;D

dzuzka86

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 167
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #139 dnia: Października 06, 2013, 20:12:24 pm »
ŻENADA Brawa dla - nie wiem kogo!! To samo  i tym razem - w tej chwili w koszyku 0/zero biletów, a informacja, przy chęci rezerwacji miejsca jest taka : "Podana karta ma przekroczony limit biletów na dany mecz". Dlatego jeszcze raz BRAWO!!! Mimo, iż jest więcej miejsc "zielonych" i to dłużej - to i tak nie można z tego skorzystać... Ciekawe co tym razem jest nie tak??
Pozdrawiam szczęśliwców z biletami.
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2013, 20:15:11 pm wysłana przez dzuzka86 »
etatowy CLOV(N)IAK ;)))