Autor Wątek: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)  (Przeczytany 207206 razy)

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #280 dnia: Kwietnia 19, 2014, 21:49:12 pm »
i ta wersja jest bardzo dobra :D:D:D
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #281 dnia: Kwietnia 20, 2014, 15:56:21 pm »
Przeciez nie chodzi o to, zeby kupowac umyslnie bilety ulgowe i oszukiwac, tylko mowie o jednostkowej sytuacji, kiedy mialby problem z zamiana. Troche przystopujcie i nie szukajcie oszustwa na sile ;) Sama kilka razy zamienialam bilety w jedna czy druga strone-przybili pieczatke i bylo po problemie. btw. Na Torwarze sprawdzaja legitymacje, na zuzlu tez - tutaj tez mogliby.
Pozdrawiam serdecznie :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 20, 2014, 15:59:15 pm wysłana przez poyjla »
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #282 dnia: Kwietnia 20, 2014, 21:20:58 pm »
Dopłacałem, przed meczem w kasie na podpromiu :) Dostałem jakąś pieczątkę na bilet i wszystko gra :)

Majkel

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 276
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #283 dnia: Kwietnia 20, 2014, 21:38:09 pm »
Dopłacałem, przed meczem w kasie na podpromiu :) Dostałem jakąś pieczątkę na bilet i wszystko gra :)

Git dzięki :D

Ironic222

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 145
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #284 dnia: Czerwca 14, 2014, 09:46:08 am »

"Karnety na nowy sezon kosztują 300, 400 oraz 500 złotych w zależności od zajmowanego sektora na hali. Karnet obejmuje WSZYSTKIE mecze Jastrzębskiego Węgla rozgrywane w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej zarówno w PlusLidze, Pucharze Polski oraz Lidze Mistrzów i dotyczy to zarówno rundy zasadniczej, jak i fazy play off. Do tego dochodzi jeszcze mecz otwarcia sezonu pierwszego zespołu, wszystkie mecze Młodej Ligi, II ligi oraz spotkania we wszystkich rozgrywkach młodzieżowych z udziałem drużyn z Akademii Talentów" - informuje klub  .... można? - można, ciekawe jakie u nas wysmażą nam ceny ?!?!?!? i po raz kolejny zadaję pytanie - dlaczego płacimy osobno za ligę mistrzów ?!???!?!?!?!

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #285 dnia: Czerwca 14, 2014, 10:00:25 am »
W Rzeszowie mamy lepszy produkt, to i więcej płacić trzeba. Resovia to cenna marka, 6 medali w 6 lat, w tym 2 MP, jest tego najlepszą rekomendacją .
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2014, 10:05:09 am wysłana przez Slawko »

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #286 dnia: Czerwca 14, 2014, 10:14:05 am »
"Karnety na nowy sezon kosztują 300, 400 oraz 500 złotych w zależności od zajmowanego sektora na hali. Karnet obejmuje WSZYSTKIE mecze Jastrzębskiego Węgla rozgrywane w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej zarówno w PlusLidze, Pucharze Polski oraz Lidze Mistrzów i dotyczy to zarówno rundy zasadniczej, jak i fazy play off. Do tego dochodzi jeszcze mecz otwarcia sezonu pierwszego zespołu, wszystkie mecze Młodej Ligi, II ligi oraz spotkania we wszystkich rozgrywkach młodzieżowych z udziałem drużyn z Akademii Talentów" - informuje klub  .... można? - można, ciekawe jakie u nas wysmażą nam ceny ?!?!?!? i po raz kolejny zadaję pytanie - dlaczego płacimy osobno za ligę mistrzów ?!???!?!?!?!
Zauważ że w zeszłym roku w JW karnety kosztowały ok 300-350 zł, teraz jest 500, także spory wzrost ceny mimo że nie doszło cokolwiek bo w zeszłym roku też mieli LM.
Ceny są takie jakie jest zapotrzebowanie, jeśli sprzedałoby się np 2 tyś karnetów u Nas i hala była zapełniona tylko w 50% to w następnym sezonie zapewne ceny poszłyby w dół. Jeśli u nas sprzedaje się prawie 80% wszystkich miejsc w karnetach to czemu mają obniżać ? nie zdziwię się jak jeszcze pójdą do góry.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #287 dnia: Czerwca 14, 2014, 10:31:20 am »
W zeszłym sezonie było sprzedane 100% karnetów. Nie sądzę by cena poszła w górę ale zobaczymy.

Ponowna rezerwacja na LM to dobry pomysł bo to duża szansa dla tych którzy na mecze ligowe się nie dostaną.

Nie chcesz nie płacisz. Trudno wymagać od klubu że zrezygnuje z takiego przychodu. Dodatkowe środki z biletów sprawiają przecież że na LM klub nie traci tak jak inni biorąc udział pucharach.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6929
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #288 dnia: Czerwca 14, 2014, 11:04:07 am »
Kibice powinni mieć decydujący wpływ na klub. Jednym z najważniejszych elementów wpływu jest aspekt ekonomiczny.
Nie ma darmowych obiadów. Za każdy obiad ktoś musi zapłacić. Dziś płaci głównie Góral. Fajno jest zjadać obiadki fundowane w ponad 50% przez Górala. Jak wyglądałyby obiadki bez tej dotacji? Biedniej. Pewnie niewielu chciałoby je jeść, a więc obiadki wyglądałyby jeszcze biedniej. Chcesz zjeść porządny obiad? To się do niego dorzuć i nie zrzędź, że "aż tyle muszę dopłacać". Nie pasują Ci obiady w Rzeszowie? Są za mało dotowane? To jedź do Jastrzębia. Tam dotują więcej.
Tylko przejmowanie coraz większej części odpowiedzialności finansowej przez kibiców jest gwarancją stabilności klubu. Zmusza do liczenia się z opiniami kibiców i do dbałości o nich.
Nie oszukujmy się, dziś los Resovii zależy od decyzji jednego człowieka. Ta decyzja może być podyktowana sytuacją finansową przedsiębiorstw Górala, jego dobrym sercem, ale także jego kaprysem. Wsparcie finansowe Górala jest niezbędne, ale jednocześnie jest niezdrowe. Powoli (bo terapia szokowa mogłaby okazać się śmiertelna) powinniśmy dochodzić do pełni zdrowia.
Ten problem nie dotyczy wyłącznie Resovii. Radość z tanich biletów i karnetów może się okazać radością krótkowzroczną.
I co z tego, że w Częstochowie jest tanio? U nas może być jeszcze taniej. Tylko do czego to prowadzi?
Podobno piłkarska Resovia ma w Rzeszowie wielu zwolenników. Ja myślę, że przede wszystkim ma wielu krzykaczy. O ile się nie mylę, rok temu została zdegradowana, bo zabrakło 200.000 zł na długi. A przecież wystarczyło, że 2.000 kibiców zrzuci się po 100 zł. Sam, mimo że losy piłki kopanej są mi obojętne, dołożyłbym się do takiej akcji, z czystej solidarności dla wspólnych barw i nazwy. Jakoś nie było chętnych. Deklarowana "miłość do Resovii" okazała się mniej warta niż 100 zł. A przecież miłość wymaga wyrzeczeń. Tych finansowych też.
Tak więc może skończmy z narzekaniem na nasze wyrzeczenia. Jeśli obiad kosztuje 100 zł, a ja, żeby go zjeść, muszę zapłacić 25 zł, to nie będę zrzędził, że za kolejny (o tej samej wartości) muszę zapłacić 30 zł. Jeśli będą oczekiwać, że za taki obiad muszę zapłacić 70 zł, zacznę się zastanawiać, czy muszę jeść takie drogie obiady i czy ich koszty nie są aby zbyt duże? Przy 30 zł jeszcze nie będzie mnie to obchodzić, mimo że wiem, że w barze obok jest mielony z ziemniakami po 15 zł. Tylko jaki to bar i jaki to mielony?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Rezerwacja biletów/karnetów (problemy, pytania)
« Odpowiedź #289 dnia: Czerwca 14, 2014, 11:48:25 am »
Przy 30 zł jeszcze nie będzie mnie to obchodzić, mimo że wiem, że w barze obok jest mielony z ziemniakami po 15 zł. Tylko jaki to bar i jaki to mielony?

Repres z tym mielonym w barze obok dałeś do pieca   ;) . Przyjaźń rzeszowsko- jastrzębska zawisła na włosku  ;)  ;D .