Poza parkietem > To i owo

Produkty firmy Asseco

(1/3) > >>

chelepperro:
Jestem ciekaw ,czy zdajecie sobie sprawę z potęgi naszego strategicznego sponsora firmy Asseco Poland?
Każdy chyba nazwę sponsora  zna  ;) ,ale czy zdaje sobie sprawę ,gdzie sięgają jego "macki".
Jak wiele instytucji państwowych ,firm jest obsługiwanych przez programy tej firmy?W instytucjach państwowych trzeba wygrac przetargi(pewnie są to wieloletnie i wielomilionowe kontrakty)
Ja wpadłem na trop 3 produktów Asseco:
1/Narodowy Fundusz Zdrowia-program Asseco obsluguje cały system zdrowotny pod wzdględem informatycznym w naszym kraju
2/mMedica-programy do obsługi szpitali i przychodni specjalistycznych
3/CUI-Centrum Uslug Internetowych(obsługuje elektroniczną bankowośc wielu banków w Polsce.

Niech tych firm będzie jak najwięcej  :)

Może coś dorzucicie jeszcze?
W porównaniu ze "strategicznymi"innych zespołów myślę że pudło mamy zgwarantowane  ;)

kobar:
Swego czas, o ile dobrze pamietam wygrali przetarg na oprogramowanie fotoradarow.

Amy131:
wystarczy wejść na stronę asseco i poczytać... nawet NATO i niektóre agendy UE korzysta z ich oprogramowań. Jest tego bardzo dużo, a czy warto o tym rozmawiać?!

Ryba:
W najbliższym czasie na Asseco Resovia TV co nieco o naszym sponsorze tytularnym ;) Stay tuned!

Shark1905:

--- Cytat: chelepperro w Listopada 05, 2013, 14:50:59 pm ---W porównaniu ze "strategicznymi"innych zespołów myślę że pudło mamy zgwarantowane  ;)


--- Koniec cytatu ---

Wszystko się zgadza ,ale Asseco jest sponosrem tytularnym a to duża różnica.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej