Autor Wątek: Wspieramy Alka - Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od kibiców Resovii  (Przeczytany 43817 razy)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Wspieramy Alka - Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od kibiców Resovii
« Odpowiedź #90 dnia: Maja 31, 2014, 10:16:47 am »
Mam nadzieję że Alkowi się spodoba :) miłego słuchania i oglądania :) http://w172.wrzuta.pl/film/0rr8AQ2maki/alek_staystrong_klip
Zostało już przekazane Alkowi za pośrednictwem klubu, mam nadzieję że nie nawalą ......  ;)
Cheleperro to zapoczątkował, a później to już poszło :) Milo załatwił koszulki dla dziewczyn śpiewających (leżajski Meritum). To wszystko miało inaczej wyglądać ale z braku czasu i środków do zmontowania filmiku wyszło to tak jak widać  ;)
G-E-N-I-A-L-N-E!!! F-A-N-T-A-S-T-Y-C-Z-N-E!!!
Gratuluję pomysłu! Gratuluję wykonania! Doskonała robota!
. Robię się sentymentalny na stare lata. "Świeczki" w oczach mam. Cieszę się że przeróbka chelepperro się nie zmarnowala i znalazły się Dziewczyny, które to wykorzystały.
Dziewczyny, przyznać się ktora z Was to śpiewa? Ta w srodku, z lewej czy z prawej??? Gratuluję talentu, głosu i ........... nie tylko tego ;)
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Wspieramy Alka - Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od kibiców Resovii
« Odpowiedź #91 dnia: Maja 31, 2014, 10:47:56 am »
Dziewczyny śpiewały we trzy ale stwierdzili razem z ich nauczycielem że średnio to wyszło i jest na jeden głos. Nie było za bardzo czasu żeby to zgrać lepiej, ale dostałem informacje od jednej z nich że jak będą wszystkie miały czas to postarają się zaśpiewać we trzy :)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wspieramy Alka - Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od kibiców Resovii
« Odpowiedź #92 dnia: Maja 31, 2014, 12:19:02 pm »
Bardzo dobra robota. Super sprawa z tą piosenką.
Możesz jeszcze wrzucić na YouTube?

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wspieramy Alka - Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od kibiców Resovii
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwca 02, 2014, 14:18:53 pm »
Nie wiem, czy Współfundatorzy banera dla Alka (akcji, którą przeprowadził swego czasu Why) się ze mną zgodzą, ale proponuję, żeby ten baner, choć już trafił w ręce właściciela, czyli Alka oczywiście, wrócił i znalazł swoje miejsce na stałe w naszej hali...Nasz Kapitan chyba się nie obrazi, jak to "trofeum" od Niego...wydzierżawimy.
Co Wy na to?

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Wspieramy Alka - Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od kibiców Resovii
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwca 02, 2014, 15:23:02 pm »
Nie wiem, czy Współfundatorzy banera dla Alka (akcji, którą przeprowadził swego czasu Why) się ze mną zgodzą, ale proponuję, żeby ten baner, choć już trafił w ręce właściciela, czyli Alka oczywiście, wrócił i znalazł swoje miejsce na stałe w naszej hali...Nasz Kapitan chyba się nie obrazi, jak to "trofeum" od Niego...wydzierżawimy.
Co Wy na to?
Nie odda. Rozmawiałem z Nim o tym banerze przy okazji zdjęć w Kielnarowej. Powieszony na wprost wjazdu do garażu, za każdym razem przy wjeżdżaniu i wyjeżdżaniu go widzi i nie odda.
Co najwyżej możemy zrobić nowy - jasio_p pewnikiem jeszcze projektu nie wykasował ;)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Wspieramy Alka - Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od kibiców Resovii
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwca 02, 2014, 16:24:58 pm »
Może niekoniecznie powielać tego samego tylko coś nowego wykombinować dla Alka? :)

http://supernowosci24.pl/najgorsze-mam-juz-za-soba/
Cytuj
- Ciężko zatem będzie panu wyrwać się z Rzeszowa, kiedy dojdzie do takiej sytuacji?
- Na pewno tak. Kontrakt mam ważny jeszcze na rok i nie wiem, jaka jest wizja klubu na przyszłość. Na pewno chciałbym jeszcze trochę pograć i skończyć karierę w Resovii. Takie jest moje marzenie, a jak będzie, to zobaczymy.
Chociażby za takie słowa ;)

alexis_wroc

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 94
Odp: Wspieramy Alka - Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od kibiców Resovii
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwca 04, 2014, 22:17:06 pm »
Akcja dotarła do Anglii  ;D wszyscy czekają na powrót Kapitana!


-5-

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 246
Odp: Wspieramy Alka - Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od kibiców Resovii
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwca 06, 2014, 16:13:04 pm »
Mam nadzieję że Alkowi się spodoba :) miłego słuchania i oglądania :) http://w172.wrzuta.pl/film/0rr8AQ2maki/alek_staystrong_klip
Zostało już przekazane Alkowi za pośrednictwem klubu, mam nadzieję że nie nawalą ......  ;)
Cześć,
nie nawalili ;)
Alek oglądał i był.....a zresztą co będę mówił, niedługo on sam wypowie się w filmiku naszej klubowej tv.
Pozdrawiam
Przemek

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Wspieramy Alka - Życzenia szybkiego powrotu do zdrowia od kibiców Resovii
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwca 06, 2014, 16:51:43 pm »
To żeś teraz .... eehhhh, będę siedział jak na szpilkach czekając na TV  ;)