Autor Wątek: Kolejny pomysł nowej oprawy  (Przeczytany 4059 razy)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Kolejny pomysł nowej oprawy
« dnia: Kwietnia 13, 2014, 22:51:14 pm »
Jak już kilka osób wie (chociaż niektórzy nie wiem skąd) - w drodze powrotnej z KK zadzwonił do mnie JasioP z hasłem "Jeden za wszystkich - wszyscy za jednego".
Brzmiało to mniej więcej tak " no to masz hasło, wymyśl oprawę" ;) No i myślałem, myślałem aż na (o ironio) gorzkich żalach wymyśliłem - mam zarys pomysłu na sektorówkę, którą być może udałoby się zrobić na czwartek. Zanim Wam zdradzę pomysła, skonsultuję się jednak z KK (czy mój pomysł nie koliduje z zaplanowaną na ten mecz oprawą) oraz z drukarnią - czy uda się wcisnąć na produkcję.
Tak więc:
Stay tuned and wait for further instructions - jak krzyczał (bo chyba nie śpiewał) Scooter ;)

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Kolejny pomysł nowej oprawy
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 13, 2014, 22:57:48 pm »
Jakby co , to służę pomocą.
Ps
Na gorzkich żalach też mam dosyć otwarty umysł. ;)
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Kolejny pomysł nowej oprawy
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 13, 2014, 23:07:15 pm »
Jestem z "Tobą" :)

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Kolejny pomysł nowej oprawy
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 14, 2014, 08:22:53 am »
Jestem za i pomoge jesli potrzeba.

wojtekn

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Kolejny pomysł nowej oprawy
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 14, 2014, 08:44:27 am »
wojtek na mnie tez możesz liczyć

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Kolejny pomysł nowej oprawy
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 14, 2014, 12:23:44 pm »
No to schodzę na ziemię....
Myślałem o sektorówce, ale jej koszt (ponad 2k PLN) wyklucza akcję na czwartkowy mecz:
  • Mało realne wydaje mi się zebranie takiej kasy w tak krótkim czasie
  • Jak mam wydać tyle pieniędzy, to nie na projekt zrobiony na takim spontanie = tak niedopracowany

Innymi słowy - doszlifujemy projekt, zrobimy zbiórkę (jeśli podtrzymacie gotowość) i .... ruszymy przed następnym meczem.
A na czwartek proponuję, żeby KK przyniósł już gotowe sektorówki - można i trzeba uruchomić całą halę, C2/C3 na pewno się włączy - mamy już wprawę i nawet nie potrzebujemy pomocy z KK, możemy rozwiesić TwieRRdzę na przykład, alebo "Dziękuję Ci Tato..", ale wysyłając 2-3 osoby można uruchomić d2/d3 i tam też coś rozciągnąć. A pewnikiem na forum są osoby z tych rejonów gotowe się zgłosić i czynnie zadziałać...

LideRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 383
Odp: Kolejny pomysł nowej oprawy
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 18, 2014, 11:29:55 am »
Mam pytanie, czy na Skrę ktoś lub coś szykuje jakąś nową oprawę. Ta wczorajsza z TV wyszła pięknie. :)

Majkel

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 276
Odp: Kolejny pomysł nowej oprawy
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 18, 2014, 11:42:30 am »
Najlepszy wczoraj był  komentarz:

Ireneusz Mazur "Piękne słowa Nigdy Nie Lekceważ Serca Mistrza"
Tomasz Swędrowski "A czy ktoś lekceważy?"

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Kolejny pomysł nowej oprawy
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 18, 2014, 11:49:03 am »


Innymi słowy - doszlifujemy projekt, zrobimy zbiórkę (jeśli podtrzymacie gotowość) i .... ruszymy przed następnym meczem.
A na czwartek proponuję, żeby KK przyniósł już gotowe sektorówki - można i trzeba uruchomić całą halę, C2/C3 na pewno się włączy - mamy już wprawę i nawet nie potrzebujemy pomocy z KK, możemy rozwiesić TwieRRdzę na przykład, alebo "Dziękuję Ci Tato..", ale wysyłając 2-3 osoby można uruchomić d2/d3 i tam też coś rozciągnąć. A pewnikiem na forum są osoby z tych rejonów gotowe się zgłosić i czynnie zadziałać...

Był taki plan z tymi sektorówkami ale niestety na 20 minut przed meczem było mało osób które byłyby w stanie pomóc.

Po przemyśleniach, następnym razem rzucę hasło w razie co na forum, aby zgłosili się chętni do pomocy przy flagach na sektorze C i D. Na spontanie nie da się do końca przewidzieć co i jak.
Pasuje mieć co najmniej 4 osoby na sektor.     

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Kolejny pomysł nowej oprawy
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 18, 2014, 12:09:39 pm »
Był taki plan z tymi sektorówkami ale niestety na 20 minut przed meczem było mało osób które byłyby w stanie pomóc.

Po przemyśleniach, następnym razem rzucę hasło w razie co na forum, aby zgłosili się chętni do pomocy przy flagach na sektorze C i D. Na spontanie nie da się do końca przewidzieć co i jak.
Pasuje mieć co najmniej 4 osoby na sektor.   

Myślę ,że żadnego kłopotu z tym nie będzie. :)
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy