Autor Wątek: PlusLiga 2014/2015  (Przeczytany 217948 razy)

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: PlusLiga 2014/2015
« Odpowiedź #230 dnia: Listopada 22, 2014, 17:50:49 pm »

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: PlusLiga 2014/2015
« Odpowiedź #231 dnia: Listopada 22, 2014, 17:57:51 pm »
Cytuj
Przyczyną było wykrycie dymu w jednym z pomieszczeń hali, w którym doszło do zwarcia instalacji.

W '12' Skry nie ma dzisiaj Wlazłego, może jakiś cud będzie, lokalizacja w sam raz ;)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: PlusLiga 2014/2015
« Odpowiedź #232 dnia: Listopada 22, 2014, 18:21:28 pm »
 Mam nadzieję, że nikt z kibiców siatkówki nie odwróci się od naszej dyscypliny, przez dwóch chciwych panów, którzy chcieli się "nachapać".
Co do praw telewizyjnych w siatkówce. Mam wrażenie, że podpisanie z Polsatem umowy zaraz po wybuchu afery łapówkarskiej nie było przypadkowe. Moim zdaniem PZPS podpisał ją bardzo szybko, bojąc się , że później może być jeszcze gorzej tzn. Polsat będzie mocno zbijał  cenę. Zamiast wykorzystać wielki sukces sportowy, PZPS był zmuszony zatańczyć tak, jak zagrał jej Polsat.
-------------------------------------------
Dużym uproszczeniem jest stwierdzenie, że dobry klimat wokół piłki nożnej zrobił się po meczu z Niemcami. Dobry klimat wokół "kopanej" zaczął się tworzyć po wyborach w PZPN. Zarząd PZPN-u na czele ze  Zbigniewem Bońkiem powoli zaczął odbudowywać dobrą markę piłki nożnej w naszym kraju, na wszystkich frontach tj. organizacyjnym, pr-owym i sportowym oczywiście też. Wymógł reorganizację rozgrywek,  postawił na Adama Nawałkę, znakomicie buduje markę reprezentacji.
Popatrzcie, jak  zmiana systemu rozgrywek przyniosła efekty. Legia tylko przez własną głupotę nie gra w LM, sportowo dała radę, a w LE prowadzi w grupie, gdzie w "poprzednim sezonie dali ciała po całości". Reprezentacja pnie się w górę z poziomem gry i w rankingu.

Siatkówka się obroni (przy najmniej sportowo) przed skutkami afery. Mamy reprezentację, która jest w stanie rządzić na świecie, co udowodniła na ostatnim mundialu.
W Plus Lidze  jest mnóstwo grania i dwie najlepsze drużyny zeszłego sezonu rządzą i dzielą, także w LM.
Organizacyjnie nie powinniśmy się wycofywać tylko  dlatego, że dwóch "jołopów" chciało dorobić. Uważam, że jesteśmy przygotowani, aby i imprezy rangi MS czy ME, czy też finały LŚ odbywały się u nas. A o FF LM nasze drużyny powinny zawalczyć. Nieważne czy to będzie Skra czy Resovia. Tylko w Polsce można stworzyć prawdziwe święto z takiego wydarzenia.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: PlusLiga 2014/2015
« Odpowiedź #233 dnia: Listopada 22, 2014, 18:41:02 pm »
Cytuj
Przy tym wyniku w hali w Częstochowie ogłoszono alarm bombowy.

To jednak nie alarm pożarowy...., ale bombowy!

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: PlusLiga 2014/2015
« Odpowiedź #234 dnia: Listopada 26, 2014, 23:27:57 pm »
Lotos Anastasiego - 8pkt. na "wielkiej czwórce" z zeszłego sezonu. Szacunek!
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: PlusLiga 2014/2015
« Odpowiedź #235 dnia: Grudnia 04, 2014, 17:03:07 pm »
Cytuj
Minimum 3 mecze każdej kolejki Plusligi i dwa mecze Orlenligi.  Podkreśle słowo minimum :)
https://twitter.com/mielewski
:O :O :O

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: PlusLiga 2014/2015
« Odpowiedź #236 dnia: Grudnia 05, 2014, 16:50:57 pm »
Co równie dobre - Ryba na twitterze napisał, że według tej umowy Polsat będzie miał teraz wyłączność tylko na te mecze które transmituje zatem nic nie stoi na przeszkodzie żeby ktoś zrobił własną transmisję z meczu którego Polsat nie pokaże, lub np. statystycy udostępniali swoje wideo (choć akurat na to bym specjalnie nie liczył)...

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: PlusLiga 2014/2015
« Odpowiedź #237 dnia: Grudnia 05, 2014, 18:12:17 pm »
Co równie dobre - Ryba na twitterze napisał, że według tej umowy Polsat będzie miał teraz wyłączność tylko na te mecze które transmituje zatem nic nie stoi na przeszkodzie żeby ktoś zrobił własną transmisję z meczu którego Polsat nie pokaże, lub np. statystycy udostępniali swoje wideo (choć akurat na to bym specjalnie nie liczył)...
Przecież Mieszko cały czas swoje wrzuca, tylko pocięte. Ale jakby mógł online, to i tak by było super :D
Zwłaszcza przy meczach, na które Polstrat położył lagę.

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: PlusLiga 2014/2015
« Odpowiedź #238 dnia: Grudnia 05, 2014, 21:08:52 pm »
Przy okazji czegoś związanego z Asseco Resovia TV czytałem dawno, że mogą użyć własnych nagrań z meczu do montowania materiału, ale może on trwać max ileś tam, więc te skróty meczu od Gogola może mieszczą się w dopuszczalnej normie...

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: PlusLiga 2014/2015
« Odpowiedź #239 dnia: Grudnia 05, 2014, 22:08:57 pm »
Przy okazji czegoś związanego z Asseco Resovia TV czytałem dawno, że mogą użyć własnych nagrań z meczu do montowania materiału, ale może on trwać max ileś tam, więc te skróty meczu od Gogola może mieszczą się w dopuszczalnej normie...
No właśnie, teraz też mi się przypomniało. A relacje MMG sa na pewno dłuższe, niż cały odcinek Asseco Resovia TV. Więc jak to jest?