Autor Wątek: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015  (Przeczytany 64069 razy)

bartolini007

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 348
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #80 dnia: Lutego 13, 2015, 15:25:03 pm »
Ten tego, no. Ktoś się orientuje z czego wykonana ta nasza ramka? Ze złota?

Chyba nie ze złota, więc śmiało możesz kupić sobie ramkę Lotosu, jeśli tak bardzo chcesz mieć coś takiego u  siebie ;) Swoją drogą zamiast robić tak bezsensowne gadżety jakimi są ramki pod tablice rejestracyjną ??? ::) zrobiliby porządny kufel na piwo - konkretna rzecz powszechnego użytku, każdy byłby zadowolony :) Nawet zamówiłbym z Gdańska do kolekcji, a co! Kto bogatemu zabroni  8)

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #81 dnia: Lutego 13, 2015, 15:59:43 pm »
Napiszę złośliwie, że nie opłaca się zamrażać kasy, bo.... no właśnie nie wiem co.

Były propozycje, nas kibiców i ..... dalej jest to co jest i w dodatku bez rabatów, bo rabaty teraz są tylko na koszulki, a były na gagety, kurcze lepiej nie pytać już klubu co w jakiej cenie jest, bo zaraz rabatów na koszulki nie będzie.
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #82 dnia: Lutego 13, 2015, 16:21:20 pm »
Oj tam oj tam. Zniżki były na stronie klubu. W rzeczywistości ich nie było.

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #83 dnia: Lutego 13, 2015, 16:22:52 pm »
Przepraszam Cię bardzo, kolego Lewy21 :)

A propos rabatów, to otrzymałem odpowiedź z klubu w sprawie rabatów na Wyspie, a raczej link do strony klubu http://www.assecoresovia.pl/pl/strefa-kibica/karta-kibica/promocje-i-rabaty/

nie wiedziałem ,że są rabaty na koszulki,a w tym sezonie juz dwie kupiłem, no cóż  ;)

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #84 dnia: Lutego 16, 2015, 13:26:03 pm »
Strasznie czuję się oszukany, ponieważ robi się z nas kibiców idiotów.
Najpierw piszą regulamin, że są rabaty na zakupy w sklepiku 10%, a potem ludzie ze sklepiku sami te rabaty ustalają wg. własnego widzimisię, na końcu natomiast sam klub nas okłamuje i zmiena zasady na stronie www, myśląc, że my strony nie czytamy i jesteśmy tak głupi, jak oni sprytni.

Bardzo ładnie, bardzo, drogi Klubie, Zarządzie czy coś innego, bardzo!!!! Jestem dumny z wartości medialnej, która rośnie!!!!

Papier vs strona www przyjmnie wszystko.
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #85 dnia: Lutego 16, 2015, 22:38:56 pm »
Strasznie czuję się oszukany, ponieważ robi się z nas kibiców idiotów.
Najpierw piszą regulamin, że są rabaty na zakupy w sklepiku 10%, a potem ludzie ze sklepiku sami te rabaty ustalają wg. własnego widzimisię, na końcu natomiast sam klub nas okłamuje i zmiena zasady na stronie www, myśląc, że my strony nie czytamy i jesteśmy tak głupi, jak oni sprytni.

Bardzo ładnie, bardzo, drogi Klubie, Zarządzie czy coś innego, bardzo!!!! Jestem dumny z wartości medialnej, która rośnie!!!!

Papier vs strona www przyjmnie wszystko.
Asseco jako firma informatyczna powinna dobrze wiedzieć że raz wrzucone coś do sieci tak łatwo nie znika ;)
http://www.assecoresovia.pl/pl/resovia-business-club/program-lojalnosciowy/

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #86 dnia: Lutego 16, 2015, 22:48:19 pm »
Asseco jako firma informatyczna powinna dobrze wiedzieć że raz wrzucone coś do sieci tak łatwo nie znika ;)
http://www.assecoresovia.pl/pl/resovia-business-club/program-lojalnosciowy/

Dziękuję bardzo kolego.
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #87 dnia: Lutego 17, 2015, 08:48:49 am »
Kolega Piotras pominął jeszcze inne zniżki, no to uzupełniam.

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #88 dnia: Lutego 17, 2015, 13:17:18 pm »
Pokorespondowałem sobie w sprawie rabatów z Panie Górskim.

Oto moje maile i odpowiedzi.
Oceńcie sami, bo mi ciśnienie wzrosło.

Otrzymałem od Państwa odpowiedź, że rabaty w sklepiku obowiązują tylko na koszulki, zatem zapytam, jak to jest, że jeszcze do niedawna rabaty obowiązywały na wszystkie gagety zakupione na Wyspie http://www.assecoresovia.pl/pl/resovia-business-club/program-lojalnosciowy/

Dlaczego w trakcie sezonu takie rzeczy się dzieją bez powiadomienia kibiców.
My, jako kibice, którzy nie od dziś wspierają klub, czujemy się oszukani i okłamani.

Żenujące i bardzo nie w porządku wobec wszystkich zainteresowanych, było wprowadzenie przez Państwa zmian w zasadach przyznawania rabatów. Nadmieniam, że powyższe zmiany zostały wprowadzone po wysłaniu przeze mnie zapytania.

Liczę, że otrzymam od Państwa wyjaśnienie w tej sprawie, a odpowiedź przekażę na Forum reszcie kibiców.

Oszukany kibic.

Witam,

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że kwestia rabatów jest uznaniowa i istnieje możliwość jej zmiany podczas trwania rozgrywek. Jednocześnie zwracam ponownie uwagę na fakt, że regularne ceny naszych upominków są dość atrakcyjne w porównaniu do innych klubów, w szczególności dotyczy to koszulek klubowych.

Mając na uwadze dobre zdanie kibiców przywracamy 10% rabat na wszystkie upominki (tym razem jednak z wyłączeniem koszulek klubowych) dla posiadaczy karnetów i kart kibica. Promocja zacznie obowiązywać od czwartku, 19 lutego 2015 r. do odwołania.

Pozdrawiam,

Bartosz Górski
Asseco Resovia Rzeszów


Szanowny Panie Prezesie.

Nie twierdzę, że ceny na towar w sklepiku są najwyższe w Polsce, choć w jedny z przypadków zdecydowanie najwyższa w kraju - proszę porównać sobie samemu
http://www.assecoresovia.pl/pl/strefa-kibica/sklep/gadzety/art164.html
http://www.sklep.lotostrefl.pl/index.php?p30,ramka-do-tablicy-rejestracyjnej

Nie wiem co ma mieć na celu zmienianie teraz rabatów na koszulki kosztem rabatów na inne gaget, karanie nas kibiców za to, że zadajemy niewygodne dla kogoś pytania? Raczej takie działania nie przynoszą Klubowi chluby i chwały
Uważam, że to delikatnie niepoważne działanie w stosunku do kibiców, ale widocznie ja się na sprzedaży i marketingu nie znam, choć pracuje w tej branży prawie 20 lat.

Proszę pooglądać sobie sklepik Lotosu czy też Skry i zauważyć co tamtejsi decydenci robią, gdy im towar zalega półki.

Znowu oszukany kibic.
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #89 dnia: Lutego 17, 2015, 13:34:36 pm »
Toś załatwił  ;) . 45 za tablicę rejestracyjna zamiast 72 za pasiaka z nickami  >:( >:( >:( >:(

A tak poważnie to pan Górski chyba stara się o bojkot towarów. Bo jak inaczej wytłumaczyć odebranie rabatu na koszulki jako odpowiedź na pytanie :o :o :o :o

Ps. Aż strach do BOZu zadzwonić  bo tam pewnie tez zniżki zabrano  ;)
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2015, 13:41:23 pm wysłana przez d74 »