Autor Wątek: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015  (Przeczytany 64072 razy)

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #90 dnia: Lutego 17, 2015, 13:55:48 pm »
Toś załatwił  ;) . 45 za tablicę rejestracyjna zamiast 72 za pasiaka z nickami  >:( >:( >:( >:(

A tak poważnie to pan Górski chyba stara się o bojkot towarów. Bo jak inaczej wytłumaczyć odebranie rabatu na koszulki jako odpowiedź na pytanie :o :o :o :o

Ps. Aż strach do BOZu zadzwonić  bo tam pewnie tez zniżki zabrano  ;)

Nie załatwił, tylko zapytał, czyli zapytaj, a rabat Ci zabiorą, aż strach będzie rezerować bilety na mecze, bo dla mnie zapewne od dziś będą +20% do ceny ;)

Chociaż muszę przyznać, że u dentysty moje córki rabat 10% dostały.
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

Jaro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 87
    • Art. BHP Rzeszów
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #91 dnia: Lutego 17, 2015, 20:22:24 pm »
Ps. Aż strach do BOZu zadzwonić  bo tam pewnie tez zniżki zabrano  ;)

W Bozie na Energetycznej jak z 2 lata temu spytałem o rabat na karnet to wielkie oczy i oni nic nie wiedzą i tekst w stylu "to chyba tylko na Geodetów". Ponieważ kupowałem jakąś pierdołę temat odpuściłem.
Coś z aktualnych spraw. Dziś po godz. 10 trzykrotnie dzwoniłem do sklepiku spytać czy przed jutrzejszym meczem będzie można odebrać bilety na sobotę. Nikt nie raczył podnieść słuchawki więc przy okazji załatwiania biurokratycznych spraw na mieście wybrałem się na wyspę. Wchodzę nikogo nie ma telefon dzwoni, Pani nie raczy odebrać. Nie ma co dużo komentować, pracy u podstaw brak więc czego wymagać od zarządu.
Bo Resovia, bo Resovia jest od tego, aby bawić się, aby bawić się, aby bawić się na całego!!!

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #92 dnia: Lutego 18, 2015, 08:23:22 am »
W Bozie na Energetycznej jak z 2 lata temu spytałem o rabat na karnet to wielkie oczy i oni nic nie wiedzą i tekst w stylu "to chyba tylko na Geodetów". Ponieważ kupowałem jakąś pierdołę temat odpuściłem.
Jakiś czas temu kupowałem w BOZowym sklepie co się LUZ zowie, i rabacik (a wtedy było jeszcze 20%) dostałem bez żadnych ceregieli.

Ale faktycznie strach się teraz będzie pytać o cokolwiek :|

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #93 dnia: Lutego 18, 2015, 13:18:03 pm »
Wchodzę nikogo nie ma telefon dzwoni, Pani nie raczy odebrać.
Potwierdzam, kolega dzwonił wczoraj cały dzień i niestety się nie dodzwonił. Gdy poszedł na wyspę okazało się, że nikogo tam nie ma i spokojnie można było odebrać telefon...

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #94 dnia: Lutego 18, 2015, 13:27:20 pm »
Ogólnie zachowanie pracowników Wyspy daje wiele do życzenia. Ostatnio gdy odbieralem bilety w kasie przed meczem to pani mi je wręczyła z wielką łaską i od razu pytała dlaczego sobie nie mogę sam tych biletów wydrukować po opłaceniu w domu. Tak jakby to był jakiś mój obowiązek.

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #95 dnia: Lutego 18, 2015, 13:33:36 pm »
Ogólnie zachowanie pracowników Wyspy daje wiele do życzenia. Ostatnio gdy odbieralem bilety w kasie przed meczem to pani mi je wręczyła z wielką łaską i od razu pytała dlaczego sobie nie mogę sam tych biletów wydrukować po opłaceniu w domu. Tak jakby to był jakiś mój obowiązek.

Bo to jest mentalość i zachowanie Pani z dawnego GS-u, dla której każdy klient to wróg, bo jej czas na picie kawy zabiera.

Chwila była ciszy, aby coś się zmieniło w funkcjonowaniu tego "dziwnego tworu", ale widać, że jest jeszcze gorzej, a "duszenie się we własnym sosie" i mówienie, że jest super, widać, że tylko "tym" wybranym wychodzi na zdrowie.
Resztę mają w ....głebokim poważaniu, a ty durny kibicu płacz i płać, bo na Twoje miejsce jest ze 100 chętnych.
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

Jaro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 87
    • Art. BHP Rzeszów
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #96 dnia: Lutego 18, 2015, 16:22:11 pm »
Ogólnie zachowanie pracowników Wyspy daje wiele do życzenia. Ostatnio gdy odbieralem bilety w kasie przed meczem to pani mi je wręczyła z wielką łaską i od razu pytała dlaczego sobie nie mogę sam tych biletów wydrukować po opłaceniu w domu. Tak jakby to był jakiś mój obowiązek.

Trzeba było spytać czy daje gwarancję, że przechodząc do płatności te bilety nadal pozostaną w koszyku, czy jak to bywa u nas wyparują. Na takie mecze, gdzie bilety rozchodzą się w klika chwil, chyba nikt nie ryzykuje tylko wybiera najszybszą opcję zaklepania biletu.
Bo Resovia, bo Resovia jest od tego, aby bawić się, aby bawić się, aby bawić się na całego!!!

Lewy21

  • Gość
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #97 dnia: Lutego 18, 2015, 18:46:05 pm »
Ogólnie zachowanie pracowników Wyspy daje wiele do życzenia. Ostatnio gdy odbieralem bilety w kasie przed meczem to pani mi je wręczyła z wielką łaską i od razu pytała dlaczego sobie nie mogę sam tych biletów wydrukować po opłaceniu w domu. Tak jakby to był jakiś mój obowiązek.

Jakoś nie jestem zdziwiony. Najlepszy jest gość, który tam pracuje, on to dopiero ma pokłady empatii i totalnie przyjmuje postawę "frontem do klienta".

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #98 dnia: Lutego 20, 2015, 14:08:51 pm »
Jakoś nie jestem zdziwiony. Najlepszy jest gość, który tam pracuje, on to dopiero ma pokłady empatii i totalnie przyjmuje postawę "frontem do klienta".
A ja chciałem się, a przede wszystkim obsługę pochwalić, za środę. Tak się dziwnie złożyło, że bilecik został w domu. Po zweryfikowaniu rezerwacji (termin, login, karnet) dostałem wydrukowany od ręki duplikat :D
Tylko nikomu ani słowa, bo to tak w drodze wyjątku ;)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Sklepik Resovii w sezonie 2014/2015
« Odpowiedź #99 dnia: Lutego 20, 2015, 14:24:35 pm »
A ja chciałem się, a przede wszystkim obsługę pochwalić, za środę. Tak się dziwnie złożyło, że bilecik został w domu. Po zweryfikowaniu rezerwacji (termin, login, karnet) dostałem wydrukowany od ręki duplikat :D
Tylko nikomu ani słowa, bo to tak w drodze wyjątku ;)
Kasia zna ciebie, to zrobiła wyjątek.
Dla uzupełnienia - Kasia jest użytkownikiem forum i czyta wasze posty  8)