Autor Wątek: Sparingi przed sezonem 2014/2015  (Przeczytany 15598 razy)

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Sparingi przed sezonem 2014/2015
« Odpowiedź #40 dnia: Września 28, 2014, 14:31:27 pm »
1.10 ZAKSA ma podać info co z Bockiem.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Sparingi przed sezonem 2014/2015
« Odpowiedź #41 dnia: Września 28, 2014, 14:53:11 pm »
Cokolwiek się wydarzy Bociek z przyczyn zdrowotnych raczej nie zagra.

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Sparingi przed sezonem 2014/2015
« Odpowiedź #42 dnia: Września 28, 2014, 15:04:05 pm »
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2014, 15:08:15 pm wysłana przez Paulina »
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Sparingi przed sezonem 2014/2015
« Odpowiedź #43 dnia: Września 28, 2014, 15:22:44 pm »
Resovia, pomimo problemów, pokonała AZS Politechnikę w finale Memoriału Ambroziaka 3:1 (25:19,21:25, 26:24,25:18)
Podziękowania dla Oli Piskorskiej ze SportowychFaktów za relację live na Twitterze.
Nagrody indywidualne:
MVP: Dawid Dryja
Przyjmujący Aleksander Śliwka
Atakujący: Artur Szalpuk
Rozgrywający: Lukas Tichacek
Zagrywający: Nikolay Penchev
Blokujący: Bartłomiej Lemański
Libero: Michał Żurek
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2014, 15:36:26 pm wysłana przez KChudz »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Sparingi przed sezonem 2014/2015
« Odpowiedź #44 dnia: Września 28, 2014, 15:35:54 pm »
Cytuj
A kogo to interesuje, że Achrem będzie sobie wspólnie z kolegami trenował skoro na meczach nie będzie grał? A jego dojście do sprawności meczowej jest przewidziane na grudzień albo znając życie jeszcze dalej? I po co utrzymywac takiego gracza? Sami nabijacie sobie kosztów w klubie, a potem narzekania, że ktoś był dla was za drogi. Macie szczęście dzięki Buszkowi, że jest, którego tak popychano podobnie jak Mikę. Ivovic na reprezentację za słaby, ale w klubach daje z siebie więcej niż potrafi, mam tu na myśli w szczególności nieszczęsne dla Resovii europejskie puchary. Tylko sezon bez medalu rozerwie te układy przez które utrzymuje się zbytecznych zawodników. Dlatego dopingujmy Gdańsk, Lubin, Radom, Warszawę. W zeszłym sezonie ci zmiennicy o których tu piszesz nie zastąpili w żadnym elemencie kontuzjowanego Achrema. Musi dojść w tym sezonie do katastrofy by klub zrozumiał, że Lotman, Penchev są do niczego. Mogą buty nosic za polskimi kadetami np. Szalpukiem. Dzięki trzymaniu takich wynalazków nie stać was na Schmitta/Edgara albo Lee.

Jak się postępuje w klubach, które coś chcą osiągnąć? Są bezlitosne. W Resovii Achrema będzie się trzymac przez układy choćby doznał najstraszliwszej kontuzji, a pamiętajmy, że Achrem to nie jest światowa gwiazda i ma swoje lata. To jest Rzeszów, tego nie zrozumiesz.
O jakiej bezlitości piszę w kontekście wielkich klubów, które nawet wielkie, światowe gwiazdy wyrzucają, rezygnują z nich po doznaniu ciężkiej kontuzji? Przytaczam przykład Luci Bosetti, po kontuzji w reprezentacji od razu zrezygnowało z niej Fenerbahce. Tylko przez żelazne zasady i konsekwencję dochodzi się do sukcesu.

Zastanawiałem się gdzie umieścić powyższą wypowiedź z innego forum . W rozdziale poprawiacze samopoczucie byłby to hart cor . Cytuję tę wypowiedź, , aby pokazać, jak człowiek może się zatracić w swojej głupocie. Pseudonim tego "twórcy"( Reksio) mówi wszystko....
 Jednak nie, myślę, że mój pies ma więcej rozumu niż ten myśliciel.
« Ostatnia zmiana: Września 28, 2014, 15:49:36 pm wysłana przez Slawko »

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Sparingi przed sezonem 2014/2015
« Odpowiedź #45 dnia: Września 28, 2014, 17:36:25 pm »
MVP: Dawid Dryja
Przyjmujący Aleksander Śliwka
Atakujący: Artur Szalpuk
Rozgrywający: Lukas Tichacek
Zagrywający: Nikolay Penchev
Blokujący: Bartłomiej Lemański
Libero: Michał Żurek

Poza atakiem(choć Szalpuk też już podobno nasz) wszystkie nagrody dla Resoviaków ;D
W końcu.

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Sparingi przed sezonem 2014/2015
« Odpowiedź #46 dnia: Września 28, 2014, 17:40:24 pm »
Warszawa (Metro i AZS) to przyczółek Resovii  ;D ;D

Sorry

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 62
Odp: Sparingi przed sezonem 2014/2015
« Odpowiedź #47 dnia: Września 28, 2014, 17:48:31 pm »
Byłem na obu meczach. Z Bielskiem był spacerek, więc nie ma nawet o czym pisać. Z Politechniką chłopaki, jakby nieco bardziej rekreacyjnie, poza tym przeciwnik w niezłej dyspozycji, więc stracili seta. W ogóle Politechnika ma ciekawy skład, mogą zabrać trochę punktów. No i ten kolos Lemański. Co do naszej gry, to wiadomo, że to są dopiero pierwsze pełne gry kontrolne, sporo rotacji składem, bez presji na wynik. Z takich nieco bardziej istotnych spraw, które rzuciły się w oczy, to nie wiem czy Drzyzga nie ma jakiejś kontuzji. Dryja całkiem fajnie, ma dobrą zagrywkę, ale nie sądzę, żeby często wychodził w pierwszej "6". Ivovic w przyjęciu bardzo słabo, w ataku petarda. Buszek kapitalna zagrywka. Cała reszta chyba na swoim poziomie. No tylko niestety Michał Kozłowski to nie jest zawodnik z którym jest sens wiązać przyszłość. Ciekawe było to, że w finale, hala sympatyzowała raczej z Resovią niż z miejscowymi. No i kolejny durny spiker, który na siłę próbuje zabawiać publiczność. Kto tym ludziom daje pracę?

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Sparingi przed sezonem 2014/2015
« Odpowiedź #48 dnia: Września 28, 2014, 17:59:53 pm »
Drzyzga ma podobno problemy z achillesem. 2-3 tyg przerwy.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Sparingi przed sezonem 2014/2015
« Odpowiedź #49 dnia: Września 28, 2014, 18:01:47 pm »
Byłem na obu meczach.

Jak zagrywka Ivovica, Tichacka i gra Holmsa?
W końcu.