Autor Wątek: Flaga dla Małych Resoviaków  (Przeczytany 2037 razy)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Flaga dla Małych Resoviaków
« dnia: Września 04, 2014, 11:16:00 am »
Z uwagi na to, że nasza flaga (otrzymana kilka sezonów temu od Soviaka, ta z Leżajskiem na dole) poległa w poprzednim sezonie w trakcie meczy wyjazdowych, planuję zamówić dla swoich chłopaków nową, pasiastą, z aktualnym logo klubu, za to bez sponsora (zwłaszcza, że na produkty Browaru Leżajsk jeszcze mają czas;))
Z tego co szukałem, koszt zamówienia takiej na Alledrogo to okolice 30 zł, myślę, że przy zamówieniu kilku sztuk byłoby taniej. Zastanawiam się, czy nie wrzucić na nią hasła - wersja pierwsza:
Dziękuję Ci Tato, że jestem Resoviakiem
Małym kibicem i fajnym chłopakiem
,

Pytanie - czy ktoś chciałby się dołączyć do zamówienia?
Pytanie 2 - może ktoś ma pomysł poprawienia hasła ;) Nie będę ukrywał, że po cichu liczę na kilku kolegów, których talenta się na tym forum objawiły.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Flaga dla Małych Resoviaków
« Odpowiedź #1 dnia: Września 05, 2014, 12:57:29 pm »
Na rewersie flagi dodałbym zdjęcie pszczółki Wanio z podpisem:
Dziękuję Ci Wanio, że nie jesteś Resoviakiem ;)

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Flaga dla Małych Resoviaków
« Odpowiedź #2 dnia: Września 05, 2014, 15:26:00 pm »
Super,
tylko dlaczego z aktualnym herbem? Jak się okaże przed sezonem, że herb znów się zmieni na taki nie tylko bez pasów ale i bez bieli i czerwieni w ogóle (i nie zdziw się, jak całkiem zniknie nazwa Resovia) to zostaniesz z tymi flagami jak Janek Himilszbach z angielskim.

Bardziej serio - nie widzę powodu, by gonić za kolejnymi pomysłami zarządu klubu w kwestii herbu. Dla mnie Resovia ma swój herb i swoje barwy. Ja, gdy wiosną przygotowywałem sobie koszulkę polo wrzuciłem na nią tradycyjny herb.

Skądinąd, gdyby (nie daj Bóg) zaginął nasz baner Wszyscy jesteśmy Resovią, to na pewno został by odtworzony zgodnie z tradycją.

Do czego gorąco zachęcam.

Pozdrawiam.

PS.
Cholera, a miałem se dać spokój z tą całą Resovią. 

stazysta

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 102
Odp: Flaga dla Małych Resoviaków
« Odpowiedź #3 dnia: Września 05, 2014, 17:00:50 pm »
Spokojnie :-) baner nie zgubi się, chyba, że będą w moich rękach :D

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Flaga dla Małych Resoviaków
« Odpowiedź #4 dnia: Września 06, 2014, 08:14:32 am »
No wiedziałem, że temat herbu wypłynie...
Jak pisałem pierwszego posta, to namyślałem się dobre kilkanaście minut... ale więcej plusów dodatnich miało umieszczenie herbu niż jego brak. Z kolei faktycznie nie pomyślałem o kolejnej zmianie, bo i przez myśl mi nie przeszło, że do takiej może dojść po raz kolejny... Ale kto ich tam wie. Tylko że jaki nie wezmę herb, a klub w przyszłym roku zmieni nazwę, to i tak zostanę z ręką w...hostorii ;)
Na razie zaprojektuje sobie wersję z aktualnym i starym, przed drukiem się jeszcze będzie czas zastanowić.

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Flaga dla Małych Resoviaków
« Odpowiedź #5 dnia: Września 06, 2014, 16:41:55 pm »
Wojtku - zaapeluję do Ciebie bezpośrednio - kto ma dbać o tradycję jak nie my kibice?
Przecież nie działacze, bo oni nie raz dawali do zrozumienia, że mają ją gdzieś, ba, być może jest dla nich kulą u nogi. 

Kibic Resovii tylko z herbem z pasami!
Nie z etykietą jak na piwie. Tym bardziej, jeśli ma na to wpływ - a w tym wypadku tak jest. Gorzej, gdy się kupuje koszulki-gotowce na nowy sezon ale ja nie mam tego dylematu - nie kupuję, robię swoje.

Kto o swą tradycję dba?
Mistrz, mistrz Resovia!  :)

Życzę słusznego wyboru  :),  pozdrawiam Ciebie i Twojego syna. Miło Was będzie zobaczyć na meczu.

PS. No właśnie - miałem se dać spokój  :)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Flaga dla Małych Resoviaków
« Odpowiedź #6 dnia: Września 19, 2014, 14:01:21 pm »
Z uwagi na to, że nasza flaga (otrzymana kilka sezonów temu od Soviaka, ta z Leżajskiem na dole) poległa w poprzednim sezonie w trakcie meczy wyjazdowych, planuję zamówić dla swoich chłopaków nową, pasiastą, z aktualnym logo klubu, za to bez sponsora (zwłaszcza, że na produkty Browaru Leżajsk jeszcze mają czas;))
Z tego co szukałem, koszt zamówienia takiej na Alledrogo to okolice 30 zł, myślę, że przy zamówieniu kilku sztuk byłoby taniej. Zastanawiam się, czy nie wrzucić na nią hasła - wersja pierwsza:
Dziękuję Ci Tato, że jestem Resoviakiem
Małym kibicem i fajnym chłopakiem
,

Pytanie - czy ktoś chciałby się dołączyć do zamówienia?
Pytanie 2 - może ktoś ma pomysł poprawienia hasła ;) Nie będę ukrywał, że po cichu liczę na kilku kolegów, których talenta się na tym forum objawiły.
Poetą nie jestem, ale może hasło takie jak na jednej z naszych flag. Od najmłodszych lat biało czerwony świat?
Co do herbu to się nie wypowiadam, ja bym zrobił prostą posiastą flagę zaczynając od białego paska a na czerwonym kończąc (ten pasek od kija). 
Piłkarscy kibice używają np. Hasła Resoviackie urwisy.
Możesz wykorzystać inne elementy np biało czerwona piłka taka jak np. mam w avatarze lub motyw wilka z piłką która mamy na Mega Fladze.
Możesz zrobić nawiązanie do maskotki np. Młode wilczki lub coś podobnego z wizerunkiem Soviaka lub wilka.
Ostatnie hasło jakie mi przyszło do głowy to hasło walcz i wygrywaj czyli to co lansuje klub ostatnio.
« Ostatnia zmiana: Września 19, 2014, 14:03:09 pm wysłana przez A :) »