Autor Wątek: Mecze DevelopResu  (Przeczytany 92420 razy)

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 24, 2019, 10:30:33 am »
Frekwencja z oficjalnego raportu meczowego, a faktyczna często mają ze sobą niewiele wspólnego ;)
Jak widziałam zdjęcia, to nasunęła mi się myśl, że raczej tego 4200 nie było :) celowałabym w 3800 max :) Mimo wszystko, wielki szacun dla dziewczyn, że gromadzą na meczach publiczność w takiej ilości :)
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

styro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 24, 2019, 15:10:10 pm »
Był kolega na meczu? Jeśli nie to zapraszam w poniedziałek i podyskutujemy. Zdjęcia mogły być z innego meczu.
No pojechałeś teraz.  Taaa zdjęcia były z Błękitnych w hali w Ropczycach.

Wiem o czym piszę i proszę mi tu nie imputować. Na rzeczonym meczu boczne trybuny (To będzie z 600 krzesełek chyba) były puste, skrajne górne też. Amen.



« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2019, 18:12:17 pm wysłana przez styro »

styro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 24, 2019, 15:11:32 pm »

Frekwencja z oficjalnego raportu meczowego, a faktyczna często mają ze sobą niewiele wspólnego ;)

Paulina ale dlaczego tak jest? Nie tak powinno być chyba?





« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2019, 18:12:09 pm wysłana przez styro »

Kuba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 183
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 24, 2019, 17:23:04 pm »
Byłem na meczu. Boczne trybuny to dokładnie  490 miejsc po jednej stronie a nie "chyba 600". Były wypełnione w połowie. Pojemność hali 4300. minus 500 to 3800 plus goście na parkiecie. Główna trybuna była pełna. Nie rozumiem sensu dalszego sporu. Pozdrawiam kolegę.

styro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 24, 2019, 18:04:55 pm »
Byłem na meczu. Boczne trybuny to dokładnie  490 miejsc po jednej stronie a nie "chyba 600". Były wypełnione w połowie. Pojemność hali 4300. minus 500 to 3800 plus goście na parkiecie. Główna trybuna była pełna. Nie rozumiem sensu dalszego sporu. Pozdrawiam kolegę.

"Z 600 chyba" czytaj: w sumie,  po 300, bo strzelalem,  nie wiem ile mają. No ale jeśli po 490 to jeszcze więcej niż myślałem. I też byłem na meczu, i też widziałem że nie było 4200. I też widziałem foty z TEGO meczu i podtrzymuje to co napisałem.  Choćbyś nie wiem jak zaklinal rzeczywistość to nie było 4200 na meczu jak sądzi klub.

Boczne w połowie wypełnione? Gruuuba przesada.

Lubię dyskutować, ale na argumenty, a nie teksty, że widziałem zdjęcia z innego meczu.  Powtórzę górne skrajne były puste, podobnie z tymi krótszymi, których akurat teraz dobrego nie mogę znaleźć, ale na tym jednym widać, że było pusto. Dyskutujmy, kłóćmi się nawet, ale  błagam Cię nie wciskaj mi kitu.

Również pozdrawiam.






« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2019, 18:16:53 pm wysłana przez styro »

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 25, 2019, 06:22:43 am »
Paulina ale dlaczego tak jest? Nie tak powinno być chyba?

Nie mam pojęcia. Jak dla mnie to śmieszne. Bo jak jeszcze jestem w stanie zrozumieć kluby z małą frekwencja, które muszą jakoś posciemniac, to za nic w świecie nie zrozumiem sciemniania ze strony klubu, który spokojnie mógłby chwalić się prawdziwa frekwencja, a i tak zbierać brawa, bo wynik zacny.
Kiedyś pamiętam taka szyderkę na tt z Budowlanych, gdzie podali liczbę z kosmosu i ludzie liczyli osoby na zdjęciach, żeby się z tego pośmiać.

P.S. w PL to rzadko spotykana praktyka. Ostatnio najwięcej na ten temat działo się w Czewie, ale to zamierzchłe czasy. W LSK to chyba stała praktyka.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

minion

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 54
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 25, 2019, 08:11:17 am »
Wystarczy do klubu na tt napisać. To odpowiedzą.

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #67 dnia: Listopada 25, 2019, 08:16:45 am »
Proponuję skończyć się doktoryzować....
"Beret na głowę", piątkę do kieszeni i może tym razem nie będzie niebieskich krzesełek.  8)

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #68 dnia: Listopada 25, 2019, 13:13:42 pm »
Jest dzisiaj okazja naocznie się przekonać

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 25, 2019, 20:49:40 pm »
Przekonałem się, hala była pełna ponad 4tys.