Autor Wątek: Mecze DevelopResu  (Przeczytany 92359 razy)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 26, 2019, 09:15:42 am »
Do wczorajszej porażki w znaczący sposób przyczynił się nasz Trener. Mówię to bez krzty ironii, złośliwości, czy staysfakji  Bardzo lubię i szanuję Stefana.
Ale......Już w pierwszym secie nasza rozgrywająca Natalia nadawała się do zmiany.  Swoimi wystawami zagotowała Michaele. Nic nie stało na przeszkodzie, aby spróbować gry z Anną Kaczmar.
Ta porażka, pomimo, że "do zera" ujmy naszym Dziewczynom nie przynosi. Walczyły (2 sety na przewagi), ale przegrały ze świetnym zespołem, grającym twardą, poukładaną, spokojną siatkówkę. Chemik to dla mnie od początku sezonu główny faworyt do mistrzostwa. Ma w swoich szeregach 2 potężne kubańskie działa. Ciężko będzie się im przeciwstawić
Zwyciężczyniom należą się gratulacje. A nasze Rysice- głowa do góry i walka do upadłego, jak do tej pory. To tylko 1 przegrany mecz, który w końcowym rozrachunku może nie mieć znaczenia.

PS Wczorajszy mecz i pełna hala pokazała, że umownie Rzeszów, nadal siatkówką stoi. Brawo Kibice.
   

styro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #71 dnia: Listopada 26, 2019, 13:24:02 pm »
Nooo  było dużooo ludzi, nie spodziewałem się, bo to poniedziałek. Fajna atmosfera na trybunach i mimo porażki kibice podziękowali zawodniczkom.  Było mega!

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #72 dnia: Listopada 26, 2019, 14:53:12 pm »
https://www.facebook.com/KsDevelopresRzeszow/

Mecz przegrany, Kibice zachwyceni Drużyną. Jakaś nowa "choroba" dopadła kibiców siatkówi na Podkarpaciu?!
Moja Koleżanka była wczoraj w ogóle pierwszy raz na meczu siatkówki. Pyta się mnie, kiedy  i gdzie może zakupić karnet na Developres na sezon 2020/21. No, no

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 26, 2019, 16:46:51 pm »
Klaskacze na meczach Dziewczyn robią dobrą robotę, niby prosta rzecz a VolumeUp jest spory. Ja przychodziło po 1000-1500 osób to były potrzebne. Jak by taka frekwencja się utrzymała to i może  nie będą potrzebne ;)
Mecz przegrany, ale bez gwizdów, buczenia itp

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #74 dnia: Listopada 26, 2019, 19:26:01 pm »
https://www.facebook.com/KsDevelopresRzeszow/

Mecz przegrany, Kibice zachwyceni Drużyną. Jakaś nowa "choroba" dopadła kibiców siatkówi na Podkarpaciu?!
Moja Koleżanka była wczoraj w ogóle pierwszy raz na meczu siatkówki. Pyta się mnie, kiedy  i gdzie może zakupić karnet na Developres na sezon 2020/21. No, no

To chyba nie taka nowa choroba. Ona się nazywa "fajnie się kibicuje drużynie, która wygrywa i daje nadzieję na medal" :) (i piszę to bez złośliwości wobec Developresu czy kogokolwiek).

Choroba ta przetaczała się przez różne hale w różnym czasie i z różnym nasileniem. Gdzieniegdzie objawy są cały czas widoczne, gdzie indziej  jakoś "udawało się" ją uleczyć... ;) Albo wygasała samoistnie, albo same kluby wymyślały różne wynalazki terapeutyczne (przy pewnym, choć raczej niezamierzonym, wsparciu władz ligi i speców z Polsatu).


Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1412
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #75 dnia: Listopada 27, 2019, 12:01:31 pm »
@Carpyook - to nie jest nawet "choroba". Dla mnie (owszem, też chadzam na Rysice), to chęć zobaczenia drużyny, która gra na miarę oczekiwań. Tylko i aż tyle.

Co do poniedziałkowego meczu - przyjezdne były lepsze, rzeszowianki rzuciły co mogły, ale troszkę brakło. Przychylam się do opinii @Slawko, że mógł Antiga pomóc swoim podopiecznym.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

styro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #76 dnia: Grudnia 16, 2019, 21:44:11 pm »
Słuchajcie - jest ktoś chętny na wyjazd do Francji na mecz Developresu? Są wolne miejsca w busie. Wyjazd we wtorek 17.12 około 20. Powrót od razu po meczu. Koszt około 300zł.

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #77 dnia: Grudnia 18, 2019, 21:37:52 pm »
2:3 we Francji i 15:13 w złotym secie awans do następnej rundy ;D

benio

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 54

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #79 dnia: Stycznia 30, 2020, 08:09:51 am »
Wczorajszy mecz z  Budowlanymi pokazał, że jest Drużyna. Te dziewuchy to Walczaki. Nie spuszczają głów, gdy nie idzie, tylko zaciskają zęby i grają jeszcze ambitniej. To co Developreski potrafią wyrabiać w obronie. Eh. Palce lizać .Zdarzają się chwile rozluźnienia, ale to są tylko momenty. Widać, w grze Developresu rękę Stefana. Choć przyznać trzeba, że Stefuś jest ryzykantem (albo człowiekiem bardzo opanowanym). Za wczorajszy mecz Gratulacje i wielkie Brawa, dla Dziewczyn jak i Trenera (sztabu trenerskiego).  A w niedzielę czas na hegemona z Polic. Wierzę, że  będzie ogień i walka "do upadłego" .
Jeszcze kilka słów o  wczorajszej transmisji, a raczej komentatorach meczu. Adrian Brzozowski i Joasia Mirek byli genialni. Dawno tak, dobrego komentowania nie słyszałem. Komentarz był obiektywny, merytoryczny. Doceniona była gra obu drużyn i praca ich trenerów. Można powiedzieć komentarz-wzorzec. Brawo Ci Państwo
Panowie Jarosz i Wanio patrzcie i uczcie się.