Autor Wątek: Mecze DevelopResu  (Przeczytany 91966 razy)

benio

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #100 dnia: Marca 02, 2023, 22:41:50 pm »
Gratulacje za awans do ćwierćfinału  LM   ;D ;D ;D ;D
https://siatka.org/pokaz/lm-k-developres-z-awansem-cwiercfinalu/

olo432

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #101 dnia: Kwietnia 28, 2023, 13:48:11 pm »
Ale to były emocje wtedy!Oglądałem pełen zachwytu, brawa dla nich jeszcze raz!  :)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #102 dnia: Maja 03, 2023, 20:00:59 pm »
Gratulacje dla zespołu . Piękny mecz i zwycięstwo .

olo432

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #103 dnia: Maja 12, 2023, 15:36:33 pm »
Ostatnio nie mogłem oglądać, ale chętnie bym obejrzał następny, kiedy będzie? wie ktoś?
__________________
Kraków - skuteczne leczenie choroby alkoholowej
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2023, 10:32:47 am wysłana przez olo432 »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #104 dnia: Maja 13, 2023, 22:42:18 pm »
Jestem rozczarowany tym co pokazał Developres w walce o złoto . Zaczęło się pięknie w Łodzi i przez dwa sety w Rzeszowie . A później to już dramat . Przegrane mistrzostwo ma własne życzenie . Nawet dziś roztrwonili szanse na 5 mecz prowadząc w 5 secie 12 -9. Medal cieszy ale myśle iż złoto było w zasięgu . Brakuje siły na ataku i osoby która skończy pierwszy atak. Sukces cieszy , ale pewien niedosyt jest .

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Mecze DevelopResu
« Odpowiedź #105 dnia: Maja 16, 2023, 08:36:21 am »
Jestem rozczarowany tym co pokazał Developres w walce o złoto . Zaczęło się pięknie w Łodzi i przez dwa sety w Rzeszowie . A później to już dramat . Przegrane mistrzostwo ma własne życzenie . Nawet dziś roztrwonili szanse na 5 mecz prowadząc w 5 secie 12 -9. Medal cieszy ale myśle iż złoto było w zasięgu . Brakuje siły na ataku i osoby która skończy pierwszy atak. Sukces cieszy , ale pewien niedosyt jest .

Uważam, że drużynie brakuje kogoś takiego jak choćby Diouf w ŁKSie. Mimo, że Kalandadze była niekwestionowaną liderką, to jednak brakuje drugiego skrzydła. I moim skromnym zdaniem Wenerska nie jest rozgrywająca, a wystawiającą. Nie wiem, co w niej widzą czy Antiga czy Lavarini, ale od pierwszego sezonu w Rysicach nie przekonuje mnie swoją grą. Często gra niedokładnie, za plecy, za nisko itd. Zawodniczka, która z większością partnerek z drużyny gra dwa lata lub więcej i mimo tego nadal nie może im dokładnie rozegrać nie powinna grać w drużynie aspirującej do złotego medalu. Drugiego meczu nie widziałem, ale i w trzecim i w czwartym meczu gros piłek było to za niskich, to nie w tempo, za plecy, zbyt w siatkę. I to wszystkie skrzydłowe i środkowe dostawały złe piłki. Myślę, że Wenerska nie umie grać pod presją.
Żałuję, że po ciężkiej kontuzji zrezygnowano z Krajewskiej i teraz nie wiadomo jakie losy spotkają Julkę Bińczycką. Może trzeba troszkę zaryzykować i postawić na młodą i zdolną rozgrywającą?

Powyższa opinia nie zmienia faktu, że kolejny sezon pełen sukcesów - Superpuchar, finał Pucharu Polski, srebrny medal, i co najważniejsze - świetny mecz w Stambule, gdzie przez chwilę Eczacibasi było pod ścianą i miało w perspektywie złotego seta. Chciałbym, żeby takie wyniki osiągała Resovia, ale jak na razie można o tym pomarzyć