Autor Wątek: Asseco Resovia - MKS Banimex Będzin 15.10.14 g.18:00  (Przeczytany 7755 razy)

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Asseco Resovia - MKS Banimex Będzin 15.10.14 g.18:00
« Odpowiedź #30 dnia: Października 17, 2014, 11:47:34 am »
Dlaczego u Was jest tyle sarkazmu .Cieszmy się że '' Nasz'' Wojtek jest ''The Best'' Wysyłajmy głosy poparcia Wojtkowi , Kasi dajmy Im odczuć że pamiętamy i walczymy aby małe Grzybki zostały RESOVIAKAMI

ale Bogdans wiekszosc tutaj z nas na forum kibicuje byłym Resoviakom  (no może oprócz Pilarza  8))
8 na 10 osob z tego forum pewnie by chcialo Wojtka u nas a nie w Treflu

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia - MKS Banimex Będzin 15.10.14 g.18:00
« Odpowiedź #31 dnia: Października 17, 2014, 12:41:57 pm »
Po co w wątek ...Resovia - MKS...Będzin wplatacie coś o Wojtku, czemu ma to służyć ?, tym bardziej, że w tym jednym temacie jest aż trzy inne; transfery, pożegnanie Wojtka i pisanie o niczym- " Marian dla mnie właśnie zostałeś nomber one..., tylko patrzeć jak przed naszym trenerem dywan rozwiniesz i zaczniesz swoje uwielbienie". Widzę, że każdy kto myśli inaczej niż Tusk i Slawko, to jest "atakowany". Chyba większość na tym forum, chce Grzybka grającego, a nie na trybunach. Sezon transferowy już za nami, nie ma więc sensu wałkowania tematu Wojtka w kontekście grania w Resovii. Kowal miał inną koncepcję, do której nie pasował Wojtek, ale na tym forum są osoby, które zarzucały, że Grzyb za wolny, itd., nie ma Go już u nas, kibicujmy Mu jak najlepiej, a Resovii oddajmy serducho. Co do samego meczu, nie mogę nic napisać, bo nie byłem na nim, ani nie mogłem nigdzie słuchać (zasięg radiowy jest za mały, a internet nie wszędzie dostępny), wiem jedno, w tym meczu na parkiecie nie było Wojtka Grzyba ;).

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Asseco Resovia - MKS Banimex Będzin 15.10.14 g.18:00
« Odpowiedź #32 dnia: Października 17, 2014, 13:23:18 pm »
Majer wszystko Ci wybaczę, ale umieszczenie mnie w takim towarzystwie , to za dużo...  ;) :) .

PS. Majer Ty u mnie właśnie straciłeś pozycję lidera, kosztem Mariana. W trakcie sezonu myślę, że o nią zawalczysz  :D  ;) .
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2014, 13:26:16 pm wysłana przez Slawko »