Resovia > Współpraca Kibiców z Klubem

Pytania do Klubu (Zarządu)

(1/54) > >>

spider2you:
Padł pomysł stworzenia wątku z pytaniami do Członków Klubu (Zarządu), więc trzeba wreszcie zacząć.

1. Dlaczego trzeba dokonywać rezerwacji (dodatkowej) biletów na mecze LM, a nie można przyjść na Wyspę lub na halę z karnetem (przecież miejsce do dnia kończącego I etap jest zarezerwowane właśnie dla mnie) i odebrać bilet lub, co wygodniejsze, dokonać płatności przez np. kartę kredytową lub PayPal i samemu sobie wydrukować bilet?
Po co taka komplikacja?
Liczę na odpowiedź.

spider2you:
Już wysyłam, a odpowiedź podam na forum, ale czy nie lepiej, aby odpowiedź była dla wszystkich widoczna???
Jakiś problem? Chyba nie powinien być!

Monixx:
Można od tego sezonu opłacić z góry i drukować w domu bilety.

A :):

--- Cytat: spider2you w Stycznia 14, 2015, 16:08:12 pm ---Już wysyłam, a odpowiedź podam na forum, ale czy nie lepiej, aby odpowiedź była dla wszystkich widoczna???
Jakiś problem? Chyba nie powinien być!

--- Koniec cytatu ---
Wklej odpowiedź którą otrzymasz.

MarianG:

--- Cytuj ---1. Dlaczego trzeba dokonywać rezerwacji (dodatkowej) biletów na mecze LM, a nie można przyjść na Wyspę lub na halę z karnetem (przecież miejsce do dnia kończącego I etap jest zarezerwowane właśnie dla mnie) i odebrać bilet lub, co wygodniejsze, dokonać płatności przez np. kartę kredytową lub PayPal i samemu sobie wydrukować bilet?
--- Koniec cytatu ---

Właśnie od tego sezonu jest taka możliwość(cały czas z niej korzystam): rezerwuję, opłacam w systemie PayU i drukuję bilety w domu! Robię to dla siebie jako karnetowicz, ale też w II-gim etapie dla innych rezerwując i kupując bilety.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej