Resovia > Współpraca Kibiców z Klubem

Pytania do Klubu (Zarządu)

<< < (2/54) > >>

spider2you:

--- Cytat: MarianG w Stycznia 14, 2015, 18:19:38 pm ---Właśnie od tego sezonu jest taka możliwość(cały czas z niej korzystam): rezerwuję, opłacam w systemie PayU i drukuję bilety w domu! Robię to dla siebie jako karnetowicz, ale też w II-gim etapie dla innych rezerwując i kupując bilety.

--- Koniec cytatu ---

Coś mi się wydaje, że prawie nikt o tym nie wie!

MarianG:

--- Cytuj ---Coś mi się wydaje, że prawie nikt o tym nie wie!
--- Koniec cytatu ---

Dobrze byłoby, aby Klub ponowił taką informację, chociaż przy każdej informacji na stronie Klubu o rezerwacji na kolejny mecz, jest wstawka o możliwości opłacenia i wydrukowania biletu:
--- Cytuj ---Bilety po opłaceniu podczas rezerwacji można także wydrukować w domu bądź odebrać w kasie biletowej przed meczem.
--- Koniec cytatu ---

spider2you:
Odpowiedź z klubu:
Szanowny Panie,
Rezerwacja biletów usprawnia ich odbieranie na Wyspie. Jest to szczególnie istotne w ostatnich dniach i godzinach odbioru biletów.
Od obecnego sezonu istnieje możliwość wydrukowania biletu w domu po uprzednim jego opłaceniu.

Moje drugie pytanie:
Szkoda, że takiej informacji nie udzielają pracownicy na Wyspie, a odsyłaj klienta do domu z kwitkiem.
Czy nie można na podstawie karnetów odbierać biletów i dlaczego tak się dzieje?

Odpowiedź
Szanowny Panie,
Nie można odebrać biletu tylko na podstawie karnetu dlatego, że wcześniejsza rezerwacja jest obowiązkowa.
Oprócz tego, że dzięki niej odbiór jest sprawniejszy chroni ona karnetowicza w przypadku gdyby karnet został skradziony lub zaginął. Nikt wtedy nie może posłużyć się nim i odebrać biletów.

RZW:
Tak się trochę zadumałem nad tym usprawnieniem... >:D

spider2you:
A kradzieże karnetów zdarzają się codziennie :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej