Autor Wątek: Forumowy wyjazd na Final Four do Berlina .  (Przeczytany 41609 razy)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Forumowy wyjazd na Final Four do Berlina .
« Odpowiedź #170 dnia: Marca 30, 2015, 19:28:22 pm »
Nauczeni doświadczeniami, troszeczkę poprawimy organizację: żeby nie zabrakło ciepłego żurku, żeby nadopiekuńcza Policja z Opola/Kielc pozwoliła nam jechać i stać wtedy, kiedy mamy na to ochotę. I jeszcze kilka drobiazgów, które wyszły przy okazji tych wyjazdów.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Forumowy wyjazd na Final Four do Berlina .
« Odpowiedź #171 dnia: Marca 30, 2015, 20:16:54 pm »
Jestem mega zmęczony ale jednocześnie MEGA SZCZĘŚLIWY. Dziękuję wszystkim za wspaniały czas. Dziękuję za wspólne i niezapomniane emocje. Dziękuję za ożywione dyskusje (zwłaszcza w powrotne drodze). Dziękuję za mnóstwo śmiechu (spider2, kawał o nauce niemego alfabetu jest ..... ;D ;D ;D ;D ;D ;D) i dobrej zabawy na tyłach naszego autobusu. A nie byłoby tego wszystkiego gdyby nie TY PAWEŁKU K. Żyj nam Bracie 200 lat w zdrowiu i szczęściu. Zorganizować taki wyjazd, przypilnować wszystkiego, odpowiedzi na dziesiątki mail, sms. Paweł, WIELKI SZACUN!!! Mam nadzieję, że na zorganizowanie wyjazdu na następny FF nie braknie Ci sił i energii. Był Berlin, to może teraz ......... Maskwa ;). Zaśpiewać tam "gramy u siebie" ...... ehhh. No co, no co? Rozmarzyć się nie można :P

Na koniec jeszcze wracając do naszej bardzo ożywionej dyskusji w powrotnej drodze to ........ wiem że jesteśmy jeszcze wszyscy podekscytowani Final Four, tym wyjazdem i NIEWĄTPLIWYM SUKCESEM jakim jest srebro LM. Ale ...... no właśnie. Ale tak naprawdę jeszcze niczego nie wygraliśmy w tym sezonie. Pamiętajmy o tym że przed nami do wygrania jest MP i PP. Przypominam że o ile mnie pamięć nie myli to wygranie MP oraz PP były stawiane jako przedsezonowe założenia i cele. Każdy z nas ma inne poczucie spełnienia czy sukcesu. Być może niektórzy bez względu na wynik MP czy PP będą traktować ten sezon jako spełniony i będą uważać ten sezon za sukces. Ja na pewno nie. Życzę SOBIE ORAZ NAM WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU abyśmy po zakończeniu tego sezonu nie musieli prowadzić emocjonalnych i ożywionych dyskusji (czy to na tym forum czy osobiście face to face) czy ten sezon możemy uznać za sukces czy tylko połowiczny sukces (osobiście mam alergię na takie sformułowanie) a może za ..... tfu, tfu, tfu ...... porażkę. Reasumując, cieszmy się jeszcze przez chwilę wrażeniami i sukcesem FF ale już "pojutrze"zaczynamy śnić i marzyć i Mistrzostwie Polski oraz o Pucharze Polski. I wtedy nikt nie będzie mieć żadnych obiekcji iż ten sezon był ...... WIELKIM SUCESEM.

Ps: A wracając jeszcze do wyjazdu to ze specjalną dedykacją dla Wioli i Marcina ;D ;D ;D ;D "Wiolka, Wiolka pamiętasz lato ze snu gdy pisałaś tak mi źle .......... z autobusem kibiców zdradziła go ........" ;) ;D

A teraz autentycznie prawdziwa anegdota z dzisiaj ;D. Po południu wraca moja żonka z pracy ja już też zaczynam wracać do żywych. Przypomniałem sobie że z wyjazdu w plecaku został mi jeszcze jeden browar (oooo "Zeusie" po stokroć dzięki). Żona widząc że browara zaczyam przelewać do kufla mówi do mnie tak: "mi też nalej ale tak 1/3 szklaneczki". Qwa, umarłem  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Pomyślałem sobie czy czy to sen o czy ja przypadkiem jeszcze jestem w autobusie ;D ;D ;D   
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2015, 20:45:13 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

jr

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Forumowy wyjazd na Final Four do Berlina .
« Odpowiedź #172 dnia: Kwietnia 03, 2015, 22:15:08 pm »
Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół
oraz wesołego Alleluja i psikusa w Dyngusa Życzy Robert
zawodnikom i sztabowi Resovii,
Pawłowi, koledze Why a także wszystkim którzy organizowali wyjazd,
i gronu uczestników Forumowego wyjazdu na Final Four do Berlina oraz członkom SSPS.