Autor Wątek: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!  (Przeczytany 69338 razy)

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #210 dnia: Kwietnia 24, 2015, 23:10:28 pm »
No niby wygraliśmy, ale ta nasza gra taka słodko gorzka. Irytują kolejne nie skończone ataki, kolejne zagrywki w siatkę, kiwki, gra na "przełamanie", przestoje gdzie tracimy po kilka punktów z rzędu, mina Igły "łzy w oczach",potem awantury czy Schwarza stopa przeszła czy nie przeszła, Kowal w nerwicy.  I ta ciągła niepewność kolejnej akcji, niby jest potencjał, są nazwiska a kolejne mecze nie utwierdzają oglądającego o mistrzowskim stylu. Wierzę że wygramy we wtorek ale to wszystko takie jakieś miałkie.

Czy ty przypadkiem nie jesteś zaginionym bratem bliźniakiem  autora artykułów dla łódzkiego wydania GW ?
Miałkie to są twoje analizy.
Muszę cię zmartwić brachu.Nadchodzi dla ciebie ciężki czas
,czas Mistrzostwa Polski Resovii.Słyszysz już odgłos kroków ?
Mam nadzieję że jakoś to przetrawisz.Trzymaj się  boss.

Co do meczu.Wielki dzień Busza.
Ja się nie obawiałem o zaangażowanie bo zauważyłem że od wtopy  łódzkiej gra w Pasach zobowiązuje.
We wtorek kończymy sezon.Amen
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2015, 23:40:13 pm wysłana przez chelepperro »
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

piterek64

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 77
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #211 dnia: Kwietnia 24, 2015, 23:25:32 pm »
No niby wygraliśmy, ale ta nasza gra taka słodko gorzka. Irytują kolejne nie skończone ataki, kolejne zagrywki w siatkę, kiwki, gra na "przełamanie", przestoje gdzie tracimy po kilka punktów z rzędu, mina Igły "łzy w oczach",potem awantury czy Schwarza stopa przeszła czy nie przeszła, Kowal w nerwicy.  I ta ciągła niepewność kolejnej akcji, niby jest potencjał, są nazwiska a kolejne mecze nie utwierdzają oglądającego o mistrzowskim stylu. Wierzę że wygramy we wtorek ale to wszystko takie jakieś miałkie.
Przepraszam jeśli Cię obrażę, ale wytłumacz mi skad na Boga biorą sie takie teksty? Spróbuj zaaranżować mecz np. Zenitu  z Błękitnymi to bedziesz napawał sie gładkim zwycięstwem. Czy ty grałeś kiedykolwiek choćby na trzepaku czy na Orliku tak zupełnie o "nic" ? Tam jak jest ambicja tam sa nerwy, przestoje, miny typu łzy w oczach itd. itp. a co dopiero kiedy grasz o taką stawke i jesteś w tzw. plecy. Ogarnij sie proszę to real a nie Play Station

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #212 dnia: Kwietnia 25, 2015, 00:16:26 am »
Oglądam powtórkę i woooow Papa mówi "Resovia" i nie assekuje :D
Az dziwnie ;)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #213 dnia: Kwietnia 25, 2015, 09:03:47 am »
Mecz z dreszczykiem emocji, wynik niepewny do końca, ale finał dla nas. Jeszcze powtórki nie oglądałem, ale warto będzie.
A odnośnie wypowiedzi bossa powiem jedno; nauczmy się szanować przeciwnika, my komentujący, kibice, bo zawodnicy  mają szacunek do siebie.
Po drugiej stronie siatki stoją zawodnicy Lotosu, to nie byle przeciwnik i nie jacyś tam zawodnicy, a przede wszystkim drużyna. Miejmy trochę pokory i szanujmy przeciwnika, bo sami popadamy w samozachwyt.
Mam wrażenie, że wejście Buszka odmieniło mecz. Ivović ma teraz słabszy okres.
Cieszę się, że ostatni mecz finałów odbędzie się na Podpromiu.

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #214 dnia: Kwietnia 25, 2015, 09:15:00 am »
Obejrzałem powtórkę . Lotos grał mocno na emocjach tworzą zgrana grupę no i Troy ... Trochę przypominają nas jak graliśmy ze Skrą , my mieliśmy Georga oni maja Troya.
Jestem pewien że AA coś wymyśli i na Podpromiu czeka nas trudny mecz .
My musimy się skupić na swojej grze cieszyć się z każdej piłki tego mi zabrakło głównie w pierwszym secie . Trochę tez przez emocje popsuliśmy piłek , ryzykowaliśmy a Lotos dobrze przyjmował .

Nie wiem kto na tak ważny mecz obstawia takiego sędziego który challengu nie potrafi odczytać poprawnie.

FLPman wyłów mi tego gościa co w koszulce Sovii krzyczy Lotos Trefl  ;D ;D ;D

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #215 dnia: Kwietnia 25, 2015, 09:20:35 am »
Czy we wtorek skończymy? Jestem o tym przekonany tak samo jak byłem, że zdobędziemy Puchar Polski. Sport bywa jednak przewrotny...
Niezły kocioł był wczoraj w ERGO ARENIE, kibice choć sterowani dawali czadu, te huki i gwizdy przy zagrywce Resovii a nawet zmianach przypominały mi trochę atmosferę Podpromia.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #216 dnia: Kwietnia 25, 2015, 09:28:16 am »
Uffff,

... i kamieni kupa mi z pikawy spadła. To jest tak blisko, skończmy to we wtorek, by majówka była pełna niezmąconego spokoju.
Buszek to jest jednak gość, mistrzostwo świata zobowiązuje.

A Lotos jest naprawdę godnym przeciwnikiem, nie ma co gdybać, że "to by dopiero było, gdyby była rywalizacja ze Skrą".
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #217 dnia: Kwietnia 25, 2015, 11:22:37 am »
A tak z innej beczki czy ktoś ma jakieś info, czy może telebim pojawi się na rynku w wtorek ?  ;)

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #218 dnia: Kwietnia 25, 2015, 11:33:36 am »
Ja to nie wiem jak z tym telebimem! Ostatni raz jak graliśmy u siebie o "wygraną" to była wtopa i później trzeba było świętować w Kędzierzynie ;);)

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #219 dnia: Kwietnia 25, 2015, 11:38:34 am »
Ja to nie wiem jak z tym telebimem! Ostatni raz jak graliśmy u siebie o "wygraną" to była wtopa i później trzeba było świętować w Kędzierzynie ;);)

Nie wierze w takie przesądy, zresztą z Skrą było święto, z ZAKSĄ z resztą również na rynku byłem i wygraliśmy  :)