Autor Wątek: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!  (Przeczytany 69336 razy)

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #240 dnia: Kwietnia 27, 2015, 22:31:18 pm »
Info z fb Liga Siatkarska (godz. 22.31)
"Wydawałoby się, że lotem do Rzeszowa to niedługo, ALE, no właśnie zawsze jest jakieś ale. Gdańszczanie nie mają szczęścia w dzisiejszej podróży. Obecnie chłopaki przebywają na lotnisku na Okęciu w Warszawie. Pierwszy lot do Rzeszowa został odwołany, a następny przesunięty na ok 23:00. Podróż trwa jak na razie jakieś 7h, ale co to jest dla np. libero Gato, który rok temu grając w barwach ZAKSY spędził 27h w podróży do swego obecnego klubu".
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #241 dnia: Kwietnia 28, 2015, 06:45:55 am »
Nie rozumiem po co Gdańsk funduje swoim zawodnikom tą ścieżkę zdrowia. Rozumiem jakby żabami rzucało lub nagły atak zimy. Ale teraz? Pociągi pomiędzy Gdańskiem a Warszawą nie ma? Autobusem autostradą tez jest szybko.
Dodatkowo wiem, iż Rzeszów daleko. Ale nie aż tak.

Oczywiście wszystko jest spowodowane czynnikami zewnętrznymi, ale jakby bardzo zależało to by inaczej się dało dojechać. Może nie zależy ;)

Przypomina mi się mecz z Budvą i radość z informacji, iż Bojic spóźnił się na samolot. A bo po podróży będzie zmęczony i ciulowo zagra. Jak było? Chyba nie każdy chciałby zapamiętać.

Andrea to cwany lis, to wykorzysta do zbudowania super atmosfery. Gdańsk wyjdzie w super formie z rewelacjnym nastawieniem. My nie możemy go zlekceważyć. Na tym etapie mecz można grać z marszu. Trening dzień  przed meczem to raczej kurtuazja. Prawdziwe zawody są w głowach. Stracimy koncentrację lub poczujemy się zbyt pewnie to już możemy szykować się na weekend nad morzem. Nie ma takiej przewagi, której Resovia nie dała by radę spieprzyć.

My musimy im dziś pomóc. Gdańskowi nie przeszkodzimy  ale Naszym możemy pomóc.

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #242 dnia: Kwietnia 28, 2015, 08:08:57 am »
Nie ma takiej przewagi, której Resovia nie dała by radę spieprzyć.


Piękne słowa i trafiają w sedno!  ;D
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #243 dnia: Kwietnia 28, 2015, 08:10:43 am »
I oby nie było to w 3-m secie przy 23:17 dla nas  ;D

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #244 dnia: Kwietnia 28, 2015, 08:28:48 am »
Info z fb Liga Siatkarska (godz. 22.31)
"Wydawałoby się, że lotem do Rzeszowa to niedługo, ALE, no właśnie zawsze jest jakieś ale. Gdańszczanie nie mają szczęścia w dzisiejszej podróży. Obecnie chłopaki przebywają na lotnisku na Okęciu w Warszawie. Pierwszy lot do Rzeszowa został odwołany, a następny przesunięty na ok 23:00. Podróż trwa jak na razie jakieś 7h, ale co to jest dla np. libero Gato, który rok temu grając w barwach ZAKSY spędził 27h w podróży do swego obecnego klubu".
No faktycznie pecha mają, lot LOTu z 18:00 odwołany. Tylko że następnego nikt nie przekładał, on planowo jest tuż przed 23cią... znaczy był :)
Jakby mecz miał być dzisiaj o 14tej, to byłby dramat, na szczęście jest wieczorem. Z drugiej strony po co czekali do popołudnia, mogli lecieć rano, obiadek na Okęciu i o 14tej w Rzeszowie, jeszcze przed wieczorkiem by się na lekki trening rozruchowy załapali.

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #245 dnia: Kwietnia 28, 2015, 09:03:39 am »
Onet pojechał "po bandzie"
Cytuj
Ale nim do niego dojdzie, gang Anastasiego musi dokonać niemożliwego i pokonać we wtorek maszynę Andrzeja Kowala na bardzo gorącym terenie, w ulu zwanym Podpromie.
Ul jest tylko jeden - w Bełchatowie. W Rzeszowie jest TwieRRdza Podpromie.

http://eurosport.onet.pl/siatkowka/plus-liga/plusliga-lotos-trefl-gdansk-musi-dokonac-niemozliwego-asseco-resovia-rzeszow-mrozi/wwy084

juniorymp

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 433
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #246 dnia: Kwietnia 28, 2015, 09:25:25 am »
O moja Resovio nie zdradze Cie,
inni Cie zdradzili, na Ciebie bluźnili
ja nie zdradze Cie

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #247 dnia: Kwietnia 28, 2015, 09:33:49 am »
Dzisiaj nie może być żadnej obrony twierdzy tylko szarża połączona z ostrzałem artyleryjskim, Kłuszyn i Kircholm a nie obrona Zbaraża.
Od początku tłuczemy w "Stojącego Węża" aż mu łapy spuchną.  Zemsta za puchar musi być straszna.
Nie po to spracowane ręce chińczyków pracowały na krosnach nad naszymi koszulkami tryumfu żeby miały wylądować gdzieś na dnie szafy.
Czuj duch! naprzód wiara! jak brzmiały komendy kawaleryjskie w Rzeczypospolitej

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #248 dnia: Kwietnia 28, 2015, 09:37:59 am »
KTO POKAŻE JAK SIĘ GRA...?

RE RE RESOVIA!!!


Wiosna, to musi być ten dzień! Ma być pięknie, ma być głośno!!!
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

Ziombass

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #249 dnia: Kwietnia 28, 2015, 11:50:56 am »
Być może była już gdzieś na forum taka informacja, ale zapytam, czy jeśli dzisiaj będzie MISTRZ (napisałem "jeśli" aby nie zapeszać  ;) ), to czy będzie jakaś feta na rynku?  ;D