Autor Wątek: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!  (Przeczytany 69341 razy)

bartolini007

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 348
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #230 dnia: Kwietnia 25, 2015, 21:35:37 pm »
ZAKSA też korony ubierała i przegrała w 2013. Wczoraj Lotos. Niech to będzie dobry omen :D

Wczoraj Lotos nie ubierał koron ze względu na to, że czują się Mistrzami Polski, tylko w podziękowaniu dla kibiców, za cały sezon w którym wspierali swoją drużynę. W końcu pisało tam Super kibic, a nie Mistrz Polski  ;) Byłem na hali i nie chcę przekręcić, ale brzmiało to mniej więcej tak

"Korony, które mają Państwo na swoich krzesełkach to wyraz podziękowania za cały sezon. Są już dzisiaj, gdyż wiemy i liczymy się z tym, że może to być ostatni mecz sezonu w Ergo Arenie"

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #231 dnia: Kwietnia 25, 2015, 22:22:58 pm »
Tak wiem, pewnie nie ten dział.  Pewnie pytanie głupie,  ale będzie miał ktoś bilet jeden albo dwa do sprzedania?
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #232 dnia: Kwietnia 25, 2015, 22:42:21 pm »
Musimy wygrać kolejny mecz. Czy on się już wygrał, czy wynik nadal brzmi 0:0?
Czy Gdańsk jest załamany? Wściekły? A może zdążą się wyluzować i zapytają siebie "Co mamy do stracenia? Wygrajmy I seta, a potem się zobaczy"?
Byliśmy już dwukrotnie w sytuacji, że w fazie play-off przegrywaliśmy 0:2 w meczach, 0:2 w setach i wysoko przegrywaliśmy w końcówce tego trzeciego seta. Gdyby wtedy jakiś kibic naszego przeciwnika napisał/powiedział "Uwaga! To można jeszcze przegrać!", pewnie zostałby wykpiony, zakrzyczany i uznany za niespełna rozumu. Ale siatkówka to taki sport...
Już dwukrotnie szykowaliśmy się do świętowania mistrzostwa, bo "wystarczy wygrać najbliższy mecz u siebie". I dwukrotnie przeciwnik nam to święto przesunął.
Znów zaapeluję: nie idźmy na festyn! Idźmy na mecz walki do ostatniej piłki! Przyjdźmy wyrwać to zwycięstwo, bo niczego nie dostaniemy "z urzędu". Za darmo nic się nam jeszcze nie należy. Jeszcze złota nie mamy.
Wczorajszy mecz wygrała nam szeroka ławka rezerwowych. Czy wygrała "wyrównana dwunastka"? Możemy sobie pogdybać, co by było, gdyby za Penczewa wszedł Lotman? Może uniknęlibyśmy zdenerwowania o wynik? Pewne jest, że dobrze się stało, że za Ivovicia wszedł Buszek. Nie mam pretensji do Marko (bywają takie dni, że "nie idze"; robisz to, co zwykle, tak samo, jak zwykle, tylko nie idzie "jak zwykle"). Cieszę się natomiast, że mamy Rafała.
Zostawmy dyskusję "o wyższości wyrównanej dwunastki nad niewyrównaną dwunastką albo i odwrotnie" na później.
We wtorek musimy wykorzystać wszystkie swoje atuty.
Wiele dobrego napisano ostatnio o atmosferze Podpromia. Wiem, że przed samą atmosferą Gdańsk pewnie nie uklęknie. Być może będzie nawet głuchy na nasz doping, ale... Nie przychodźmy na dekorację mistrza Polski. Przyjdźmy na mecz walki. Walki z mocnym, poukładanym i nie mającym nic do stracenia przeciwnikiem. Bo wątpię, że będzie "lekko, łatwo i przyjemnie". Lekko i łatwo nie będzie z pewnością.
-----------------------------------
A teraz, dla pomeczowego i przedmeczowego wyluzowania, coś z bezsensownych statystyk. Wszystko to z zastrzeżeniem "o ile się nie mylę", bo nie chce mi się dokładnie weryfikować swojej pamięci.
Podaję ile razy przegraliśmy poszczególne sety (+L, LM i PP):
pierwszego seta - 15 razy,
drugiego seta     - 11 razy,
trzeciego seta    - 13 razy,
czwartego seta  - 5 razy,
piątego seta      - 4 razy (na 10 rozegranych).
Co z tego wynika? Żeby być szczególnie skoncentrowanym w I, II i III secie, bo tych setów przegraliśmy najwięcej w liczbach bezwzględnych  ;D , a więc nic z tych statystyk nie wynika.  ;D
Jest jeszcze jedna ciekawa statystyka, ale podzielę się nią po sezonie, bo nie chcę zapeszać. Uprzedzę jedynie, że mamy jeden ciekawy "rekord sezonu" do utrzymania.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #233 dnia: Kwietnia 26, 2015, 08:23:14 am »
Repres , myślę że nikt na tym forum, we wtorek nie przyjdzie na festyn, czy tylko na dekorację Mistrzów Polski. Wiemy , że czeka nas walka na "śmierć i życie". My damy z siebie wszystko. Byle naszych chłopaków, ciężar tego meczu nie przytłoczył.
A to, że urlopy na środę planujemy. Trzeba być przewidującym i wszystkie warianty brać pod uwagę. Nawet ten, że się do domu wróci w środę nad ranem  ;D .

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #234 dnia: Kwietnia 26, 2015, 09:44:42 am »
Ja tam wracam grzecznie do domu we wtorek.
#GOSOVIA
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #235 dnia: Kwietnia 26, 2015, 10:15:50 am »
Chyba po baterię OSHEE ;)

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #236 dnia: Kwietnia 27, 2015, 09:24:13 am »
Skoro nie ma chętnych (co mnie nie dziwi), żeby odsprzedać bilet. Moje pytanie jest następujące. Czy będzie telebim jutro na rynku?
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #237 dnia: Kwietnia 27, 2015, 10:18:30 am »
Skoro nie ma chętnych (co mnie nie dziwi), żeby odsprzedać bilet. Moje pytanie jest następujące. Czy będzie telebim jutro na rynku?

Raczej nie, ale pewny nie jestem. Ale polecam Puby Hat-Trick pewnie jeszcze są miejsca, Warka już brak miejsc z tego co wiem. I jeszcze Corner Pub  ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2015, 10:29:32 am wysłana przez tomi92 »

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #238 dnia: Kwietnia 27, 2015, 11:20:59 am »
Cały Corner w piątek wiedział, że Fabian powtórzy do Dryi, ale skoro Lotos zostawił czystą siatkę... ;)





Transmisja jutrzejszego meczu będzie też w Rambli jakby co:
https://www.facebook.com/PubRambla?fref=ts

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: FINAŁ PLUS LIGI 2014/2015!!!
« Odpowiedź #239 dnia: Kwietnia 27, 2015, 16:51:21 pm »
Cały Corner w piątek wiedział, że Fabian powtórzy do Dryi, ale skoro Lotos zostawił czystą siatkę... ;)



To wiedzieli chyba wszyscy  ;D