Autor Wątek: Liga Mistrzów 2015/2016 (Final Four)  (Przeczytany 70275 razy)

bartolini007

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 348
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 05, 2015, 11:40:22 am »
Grupa fajna, ciekawa turystycznie - mi odpowiada  8)

ps. Cucine Lube CIVITANOVA a nie BANCA MARCHE TREIA  ;) ot taka kolejna zmiana w nazwie

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 05, 2015, 12:12:00 pm »
Civitanova, Macerata, Treia - to jeden rejon. Odległość max to 20 km  :o

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 05, 2015, 12:13:07 pm »
Może się okazać, że jeśli dostaniemy Kraków, nic ciekawego oprócz 2 meczów w tym sezonie nas nie czeka :P
Też jestem rozczarowany lsowaniem
Delikatnie zapytam: w d... się nam poprzewracało?
Toż to filozofia nuworysza: jeszcze niedawno grzebał się mozolnie w górę, a dziś "mecze nieciekawe". To co, zeby znów było "ciekawie", trzeba wszystko rozwalić i zaczynać od zera? Wtedy będzie "ciekawie"?
Kibice sukcesu zaczynają mnie złościć.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 06, 2015, 21:05:11 pm »
Delikatnie zapytam: w d... się nam poprzewracało?
Toż to filozofia nuworysza: jeszcze niedawno grzebał się mozolnie w górę, a dziś "mecze nieciekawe". To co, zeby znów było "ciekawie", trzeba wszystko rozwalić i zaczynać od zera? Wtedy będzie "ciekawie"?
Kibice sukcesu zaczynają mnie złościć.
To stwierdzenie faktu i twój komentarz mało przystoi modowi.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 06, 2015, 22:10:25 pm »
Zgadzam się z Represem. Więcej pokory Państwo hrabiostwo  ;) .
Jest takie powiedzenie "zapomniał wół jak cielęciem był". My też kiedyś byliśmy maluczkimi. Przyjemnie było słuchać uwag kibiców włoskich, rosyjskich, niemieckich czy francuskich w podobnym tonie?
A takie ostentacyjne kontestowanie składu naszej grupy, jest zwykłym wyrazem braku szacunku do naszych przeciwników. Do czego Wam jest potrzebna mocniejsza drużyna w naszej grupie? Mam wrażenie, po to aby poprawić sobie swoje "ego", bo przecież my jesteśmy drudzy w Europie. I my mamy grać z takimi leszczami? Totalne rozczarowanie  :o
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2015, 22:12:39 pm wysłana przez Slawko »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 06, 2015, 22:35:12 pm »
Zgadzam się z Represem. Więcej pokory Państwo hrabiostwo  ;) .
Jest takie powiedzenie "zapomniał wół jak cielęciem był". My też kiedyś byliśmy maluczkimi. Przyjemnie było słuchać uwag kibiców włoskich, rosyjskich, niemieckich czy francuskich w podobnym tonie?
A takie ostentacyjne kontestowanie składu naszej grupy, jest zwykłym wyrazem braku szacunku do naszych przeciwników. Do czego Wam jest potrzebna mocniejsza drużyna w naszej grupie? Mam wrażenie, po to aby poprawić sobie swoje "ego", bo przecież my jesteśmy drudzy w Europie. I my mamy grać z takimi leszczami? Totalne rozczarowanie  :o
Litości. Resovia jest budowana aby grać o FF. Jeżeli zakładamy wyrównaną walkę to dalej nie ma sensu grać. Bo nie trafiliśmy na najsilniejsze zespoły kontynentu. My musimy wyjść z grupy z dobrym bilansem aby później być rozstawionym. Nie lekceważę nikogo, ale to  nie są zespoły poza naszym zasięgiem,  które nas mają przepełniać strachem . I my będziemy faworytami niezależnie co się będzie pisało i jakie bajki będzie opowiadał trener Kowal (wszak to tylko kurtuazja) . FF wcale pewne dla nas nie jest. Więc warto wyjść z grupy jako lider.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 06, 2015, 22:40:03 pm »
Litości. Resovia jest budowana aby grać o FF. Jeżeli zakładamy wyrównaną walkę to dalej nie ma sensu grać. Bo nie trafiliśmy na najsilniejsze zespoły kontynentu. My musimy wyjść z grupy z dobrym bilansem aby później być rozstawionym. Nie lekceważę nikogo, ale to  nie są zespoły poza naszym zasięgiem,  które nas mają przepełniać strachem . I my będziemy faworytami niezależnie co się będzie pisało i jakie bajki będzie opowiadał trener Kowal (wszak to tylko kurtuazja) . FF wcale pewne dla nas nie jest. Więc warto wyjść z grupy jako lider.

Ty mnie chyba nie zrozumiałeś. Ja nie kwestionuję tego, że jesteśmy faworytem grupy. Kwestionuję kwestionowanie  ;)  przeciwników w naszej grupie. Darku czytaj ze zrozumieniem, a potem wypisuj "epistoły".

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 06, 2015, 22:51:05 pm »
"Nic ciekawego"? Przecież to typowe dla kibiców sukcesu.
Nic ciekawego. Rzeczywiście. Radzę nie przychodzić. Nie ma sensu przychodzić na nieciekawe widowiska. Lepiej odstąpić miejsce innym, dla których będzie to ciekawe.
Ciesz się jeden z drugim każdym meczem, bo od czyjegoś kaprysu zalezy, czy będziesz miał okazję cieszyć się "nieciekawymi" meczami w kolejnym sezonie.
Tu nie o strachu jest mowa. Tu o "nic ciekawego".
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 07, 2015, 00:57:58 am »
"Nic ciekawego"? Przecież to typowe dla kibiców sukcesu.
że tak spytam, czujesz się za lepszego od  "kibiców sukcesu"?
A skoro oni mają swój punkt widzenia, to odmawiasz im do tego prawa?
merytorycznie nic w temacie, ale krytykant z super ligi, który argument chowa dla siebie  :P
Ostatnio tu i tam robisz za guru zapominając zacząć "moim zdaniem" ;)
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2015, 01:10:57 am wysłana przez madlark »

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 09, 2015, 07:00:18 am »
Obiecałem,że sobie dam trochę luzu przez wakacje ale jak czytam niektóre wypowiedzi ,to mnie qrwa nosi.
Dla tych wszystkich ,którzy coś tutaj pisali o ważnych i nieważnych meczach. Krótko i przejrzyście. Wydrukować, powiesić nad łóżkiem i czytać przed snem zaraz po pacierzu. Do października dużo czasu ,więc każdy ma szansę na przyswojenie reguły 3 palców.

1/W sezonie 2015/2016 roku stwierdzenie "prawdziwe granie rozpoczyna się od play-off" NIE OBOWIĄZUJE z powodu zmian w regulaminie rozgrywek.
2/Za Zwycięstwo z AZS Częstochowa w stosunku 3-0 lub 3-1 przyznawane są takie same 3 punkty jak za zlanie w podobnym rozmiarze Skry, Zaksy czy Lotosu
3/Nikt nam jeszcze Krakowa nie podarował ,więc traktujemy rozgrywki LM tak jakby FF miałby się odbywać w Kazaniu. Wniosek-walczymy o pierwsze miejsce w grupie



I jeszcze a propos kibiców sukcesu...
Aby być kibicem sukcesu ,drużyna ,której kibicujesz musi ten sukces osiągnąć. Aby ten sukces został osiągnięty-drużyna musi zdobywać punkty. Aby zdobywać punkty, musi zwyciężać. Samo się nic nie wygra, nawet jak nosisz koronę Mistrza na głowie. Aby pomóc drużynie wygrywać , powinieneś aktywnie uczestniczyć w tej pomocy-czyli kibicować.

I żeby nie było tak całkowicie na off topic
Grupa mi się podoba  ;D





bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy