Autor Wątek: Liga Mistrzów 2015/2016 (Final Four)  (Przeczytany 70274 razy)

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 07, 2015, 02:05:15 am »
Che, wydrukowane i nad łóżkiem powieszone. Żonie się nie podoba ;)
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 08, 2015, 11:31:55 am »
2/Za Zwycięstwo z AZS Częstochowa w stosunku 3-0 lub 3-1 przyznawane są takie same 3 punkty jak za zlanie w podobnym rozmiarze Skry, Zaksy czy Lotosu
Niby tak, tylko w tym drugim przypadku Skra itd mają tych punktów mniej.
Inaczej mówiąc nasze punkty constans, a pretendent na minusie ;)

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2015, 23:05:44 pm wysłana przez madlark »

Timur

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 591
"Środkiem nie wygrywa się meczu - LT"

Boss

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 115
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #34 dnia: Października 24, 2015, 20:52:33 pm »
http://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/555380/turniej-finalowy-ligi-mistrzow-w-krakowie-asseco-resovia-nie-proznuje

Prawdopodobnie mój pogląd w tym temacie będzie w absolutnej mniejszości, ale cóż....
Graj sobie Asseco Resovio, dla korporacji, wartości medialnej, dla krakowskich kibiców,"vipów" dla lajków na fejsie, 
Coraz więcej grania, coraz mniej wartości. Nie moje miasto, nie moja hala. Ale Ty graj sobie Asseco Resovio, graj.

Kolejny sezon ligowy proponuję rozegrać w Arabii Saudyjskiej
Tam też znajdzie się większa hala od naszej, przyjdzie więcej równo klaszczących kibiców, będzie dużooo więcej kasy za karnety, więcej słońca i piasku.
i najważniejsze wartość medialna w twardej walucie. Na pewno ktoś doleci z Rze.
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2015, 21:38:50 pm wysłana przez Boss »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #35 dnia: Października 25, 2015, 08:48:28 am »
Ta mniejszość nie jest taka mała jak myślisz. Ja też mam duże wątpliwości co do takiego (ewentualnego) "gospodarza" F4.
Argumentów przeciw grze w Krakowie jest sporo.
Czy jednak klubowi chodzi o "korporacyjność", "wartość medialną"?
Dla mnie podstawowy argument "za" grą w Krakowie jest jeden:
Mamy sprzedane 100% karnetów. Gdybyśmy grali na Podpromiu, posiadanie karnetu nie zapewniałoby biletu na imprezę. Trzeba uwzględnić pulę biletów dla CEV i całkiem sporą pulę biletów dla kibiców pozostałych 3 klubów. Wypadłoby coś około 2.000 miejsc. To byłaby olbrzymia armia kibiców pokrzywdzonych przez organizatora-gospodarza, czyli przez Resovię. Zamiast święta siatkówki mielibyśmy skandal i słuszne poczucie krzywdy u 2.000 rzeszowskich kibiców.
Jeśli do Berlina dotarło 1.000 kibiców Resovii, to do Krakowa jest ich w stanie dotrzeć 10.000.
Mam nadzieję, że klub wynagrodzi swoim kibicom "porzucenie" Podpromia dobrymi miejscami w krakowskiej hali. Warto to zrobić, żeby uszanować wiernych kibiców.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

valdinho

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #36 dnia: Października 26, 2015, 09:29:16 am »
Prawdopodobnie mój pogląd w tym temacie będzie w absolutnej mniejszości, ale cóż....
Graj sobie Asseco Resovio, dla korporacji, wartości medialnej, dla krakowskich kibiców,"vipów" dla lajków na fejsie, 
Coraz więcej grania, coraz mniej wartości. Nie moje miasto, nie moja hala. Ale Ty graj sobie Asseco Resovio, graj.

Kolejny sezon ligowy proponuję rozegrać w Arabii Saudyjskiej
Tam też znajdzie się większa hala od naszej, przyjdzie więcej równo klaszczących kibiców, będzie dużooo więcej kasy za karnety, więcej słońca i piasku.
i najważniejsze wartość medialna w twardej walucie. Na pewno ktoś doleci z Rze.
Kibiców będących całym sercem za Resovią, uwielbiających atmosferę tworzoną przez SSPS i zagrzanych przez nich, realnie zaangażowanych w doping kibiców jest znacznie więcej, niż Podpromie jest w stanie pomieścić. Co argument o równo klaszczących kibicach czyni inwalidą (mam szczerą nadzieję, że nikt nie wpadnie na idiotyczny pomysł zatrudnienia Magiery lub jemu podobnych). Rozumiem Twój tok rozumowania, bo też wartość tradycji klubowej, związania z miastem jest dla mnie spora, ale na ten moment, póki Rzeszów nie posiada większej hali (akurat argument "nie moja hala" jest dla mnie niezrozumiały - Resovia nie gra tu od zawsze) jest to jedyna opcja na zrealizowanie dużej imprezy, w której będzie mogła wziąć udział więcej niż garstka wiernych kibiców. Myślę, że Twoje spojrzenie nieco (wiadomo, że nie całkiem) by się zmieniło, gdyby okazało się, że nie masz szans zdobyć biletu na turniej w Rzeszowie - w Krk powinno być o to stosunkowo łatwiej.
Pewnie nie jestem do końca obiektywny, jako członek Krakowskiego Klubu Kibica, ale jeśli my potrafimy czasem w środku tygodnia pojechać na sam mecz wieczorem do Rzeszowa i następnego dnia rano iść do pracy/na uczelnię (o ile jakimś cudem uda zdobyć się bilety - na ważniejsze mecze w zeszłym sezonie klub się na nas wypiął i nie dostaliśmy biletów dla grupy zorganizowanej, trzeba było liczyć na szczęście w rezerwacji), to i rzeszowscy kibice dadzą radę przyjechać w weekend. Tym bardziej, że istnieje prawdopodobieństwo, że oprócz autostrady będą już wtedy szybkie pociągi. Wierzę, że jesteśmy w stanie zrobić w Tauron Arenie atmosferę, jakiej świat nie widział. Fajnie by było, gdyby udało się zorganizować jakąś współpracę pomiędzy głównym KK i KKK (a także tymi z innych miast). :)

Boss

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 115
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #37 dnia: Października 26, 2015, 19:43:06 pm »
Repres i Żulinho, dzięki za komentarz. Ja jednak w tym sezonie całą ligę mistrzów sobie odpuszczam.
Pewnych rzeczy jednak nie jestem w stanie zaakceptować.
Klubowi (kopanej i siatkarskiej) życzyłem zawsze jak najlepiej a to już ponad 30 lat chodzenia na mecze.


Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #38 dnia: Października 27, 2015, 08:08:20 am »
Każdy wolałby aby FF było na Podpromiu ale przedstawione argumenty są sensowne. Ja uważam że powinniśmy poczekać na rozbudowę hali i wtedy starać się o FF. Przynajmniej byłby jakiś motywator dla władzy aby  pośpieszyć się z przebudową.

Wysłane z mojego X8 mini pro przy użyciu Tapatalka


Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #39 dnia: Października 27, 2015, 10:39:11 am »
Każdy wolałby aby FF było na Podpromiu ale przedstawione argumenty są sensowne. Ja uważam że powinniśmy poczekać na rozbudowę hali i wtedy starać się o FF. Przynajmniej byłby jakiś motywator dla władzy aby  pośpieszyć się z przebudową.
Myslę, że jak włodarze naszego miasta zobaczą, ale kasy z biletów pójdzie do Krakowa, a mogło być ich, jaki procent splendoru przypadnie władzom Krakowa, a mogło być ich, to zadziała zdecydowanie bardziej motywująco ;)