Autor Wątek: Liga Mistrzów 2015/2016 (Final Four)  (Przeczytany 70273 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 20, 2016, 18:28:09 pm »
Bo styl pozostawiał wiele do życzenia. Nie chciałbym epatować szczegółami, więc najpierw kilka uwag natury ogólnej: takim samym wynikiem zakończył się mecz Arkas Izmir - Biełgorod, a przecież drużyna rosyjska jest znacznie mocniejsza od Tomisu. Gdybyśmy byli w odpowiedniej formie, nasze zwycięstwo byłoby bardziej okazałe.
A teraz kilka szczegółów.
Przede wszystkim nasi środkowi nie zdobyli ani jednego punktu blokiem. To fatalny wynik.
Rozegranie - na przyzwoitym poziomie. Trudno wskazać jakiś błąd, zły wybór.
Komentatorzy podkreślają, że styl Resovii był jakiś taki nijaki. Właściwie to brak było stylu.
Mecz nie mógł się podobać. Przeciwnik słaby, ale u nas nie było jakiegoś błysku, znamionującego grę na odpowiedni poziomie. Trudno było dostrzec pewność siebie w jakimkolwiek elemencie gry. Wynik każdej akcji to przypadek, a nie wypracowany na treningach schemat. Oby takich meczów było jak najmniej.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 20, 2016, 18:46:56 pm »
I do tego całkowity brak serwisu, a przecież to serwis jest wyznacznikiem formy.

Dodatkowo KK nie prowadził dopingu,  a była okazja wprowadzić przyśpiewkę "kto najlepszych fanów ma", wogóle brak magii Podpromia, o braku Nalepy nawet nie wspomnę.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2016, 18:53:31 pm wysłana przez Pisar »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #62 dnia: Stycznia 20, 2016, 19:19:34 pm »
Syndrom spasionych kotów osiągnął swoje apogeum. Zero okrzyków, zero oklasków, a już zaśpiewać nawet najprostszą piosenkę...
Największym skandalem jest jednak postawa zarządu klubu. Sprzedano bilety, a teraz ktoś wpadł na pomysł, żeby oddać pieniądze za sprzedane bilety. Przecież to szczyt niegospodarności! Nie dość, że cały marketing. związany z meczem. okazał się strzałem kulą w płot, to jeszcze zarząd wygenerował potężne straty poprzez brak potężnego zysku.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2016, 19:21:21 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #63 dnia: Stycznia 20, 2016, 20:13:38 pm »
Kto MVP bo się zagapiłem?

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #64 dnia: Stycznia 20, 2016, 20:48:32 pm »
Kto MVP bo się zagapiłem?

Papa Drzyzga mówił, że Tichacek.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #65 dnia: Stycznia 20, 2016, 20:52:35 pm »
Papa Drzyzga mówił, że Tichacek.

Nigdy nie uwierzę, że przeszło mu to przez gardło.

Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #66 dnia: Stycznia 20, 2016, 21:03:53 pm »
A czy sztab i statystycy wstali w czasie hymnu?

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #67 dnia: Stycznia 20, 2016, 21:36:55 pm »
O, nawet o hymnie zapomnieliśmy  >:(
MVP został prezes Tomisu, ale zapomniałem nazwiska.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #68 dnia: Stycznia 20, 2016, 21:44:33 pm »
O tym, że nie był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu świadczy fakt, że klub nie zdecydował się na opublikowanie statystyk.
Mi udało się je zdobyć i mimo tego, że obiecałem, że nikomu ich nie pokażę, nie mógłbym się z Wami nimi nie podzielić:

1. PRZYJĘCIE
Resovia 2 - 0 perfekcyjnych, 0 pozytywnych, 0 błędów
Tamis   73 - 42 perfekcyjne (57%), 27 pozytywne (37%), 2 błędy

2. ZAGRYWKA
Resovia 73 - 0 asów, 0 błędów,
Tamis   2 - 0 asów, 0 błędów,

3. BLOK
Resovia 0
Tamis  0

4. ATAK
Resovia 148 ataków - 36 skończone 24% skuteczności, 0 błędów
Tamis 67 ataków - 0 skończonych, 37 błędy

Niby wynik nie najgorszy, ale gra... napisać, że przeciętna to nadużycie.
Ja nie będę pisał o naszym przeciwniku, bo to są jego problemy. Ja skupię się na naszej grze.

Przyjęcie.
Fatalne. Można napisać, że zagraliśmy bez przyjęcia. Statystyki nie kłamią 0 (słownie:zero) procent perfekcyjnego i pozytywnego. KATASTROFA.
Blok.
Wypadałoby przemilczeć. Wypadałoby, ale... nie zniese. Który to już mecz bez choćby jednego skutecznego bloku?
Zagrywka.
A właściwie wprowadzanie piłki do gry bo to co prezentowali dzisiaj nasi zawodnicy w polu zagrywki to jakieś kuriozum. Zero asów, przeciwnik dogrywał sobie wszystko w punkt. I nawet 0 po stronie zepsutych nie zamaże ogólnego fatalnego obrazu w tym elemencie.
Atak.
24% skuteczności w ataku to jakaś masakra. Nie chce mi się nawet tego komentować.

Przyjęcie leży. Bloku i zagrywki w ogóle nie mamy. Atak to jakaś katastrofa.
I najgorsze jest to, że trener Kowal próbował dzisiaj całą 14, a każdy zawodnik, który wchodził na boisko spisywał się coraz gorzej. Pisanie o naszej formie nie ma żadnego sensu, bo ten mecz pokazał, że my w tym momencie w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła jesteśmy w d...alekim lesie.

Podsumowując, cieszmy się, że nasz dzisiejszy przeciwnik nie mógł dzisiaj zagrać w pełnym składzie i wybitnie nie szło mu dzisiaj w ataku bo... strach pomyśleć co by było.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2016, 21:49:08 pm wysłana przez wog »

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Liga Mistrzów 2015/2016
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 20, 2016, 22:02:03 pm »
Widzę, że na forum zapanował jakiś straszny pesymizm po tym nieudanym meczu. No, nie wyszło nam, choć wynik lepszy niż gra. Ale nie ma co narzekać na zapas, bo drugi tak słaby mecz nam się już raczej w tym sezonie nie zdarzy.