Autor Wątek: Akcja wspierania NASZYCH (wszystkich)  (Przeczytany 1657 razy)

Ziombass

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 39
Akcja wspierania NASZYCH (wszystkich)
« dnia: Grudnia 02, 2015, 07:52:24 am »
Biorąc pod uwagę TO, co się obecnie dzieje w naszej Resovii, analogicznie do akcji wspierania kontuzjowanych Pita i Johena (pomysł Why) powinniśmy dać wyraz naszego wsparcia dla całej drużyny. Też musimy, jako Kibice Mistrza Polski, wziąć się do kupy!
Większość z nas już chyba "wygadała", "wypisała" gorycz i żal ostatnich porażek, i chyba czas najwyższy narysować grubą krechę i dać chłopakom solidne wsparcie.

Co myslicie o jakimś bannerze (znowu nawiąże do Why), albo okolicznościowego "zaśpiewu" ?Do banneru (a) chętnie się dołożę, z kwestią merytoryczną może być gorzej, ale mamy tu kilku takich, co podołają ;) :D ;D

I jak ?

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Akcja wspierania NASZYCH (wszystkich)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 02, 2015, 08:16:48 am »
Biorąc pod uwagę TO, co się obecnie dzieje w naszej Resovii, analogicznie do akcji wspierania kontuzjowanych Pita i Johena (pomysł Why) powinniśmy dać wyraz naszego wsparcia dla całej drużyny. Też musimy, jako Kibice Mistrza Polski, wziąć się do kupy!
Większość z nas już chyba "wygadała", "wypisała" gorycz i żal ostatnich porażek, i chyba czas najwyższy narysować grubą krechę i dać chłopakom solidne wsparcie.

Co myslicie o jakimś bannerze (znowu nawiąże do Why), albo okolicznościowego "zaśpiewu" ?Do banneru (a) chętnie się dołożę, z kwestią merytoryczną może być gorzej, ale mamy tu kilku takich, co podołają ;) :D ;D

I jak ?
Tak dokładniej, to sam pomysł narodził się w innej głowie (pozdrowienia dla Filipa), ja go tylko upubliczniłem, jako cieszący się na forum zaufaniem w tego typu akcjach ;)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Akcja wspierania NASZYCH (wszystkich)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 02, 2015, 16:03:06 pm »
...drużyna drużyną, ale trza Alka podnieść na duchu, bo na lewym takiej "strzelby", jak On nam potrzeba... 
Kto, jak nie On, najlepiej szarpnie tą drużyną...

charo2606

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 164
Odp: Akcja wspierania NASZYCH (wszystkich)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 02, 2015, 20:04:11 pm »
...drużyna drużyną, ale trza Alka podnieść na duchu, bo na lewym takiej "strzelby", jak On nam potrzeba... 
Kto, jak nie On, najlepiej szarpnie tą drużyną...

Alek rozpoczął od dziś :) Oby tak dalej!

Ziombass

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Akcja wspierania NASZYCH (wszystkich)
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 02, 2015, 20:47:31 pm »
Nawet banner nie był potrzebny tylko pozytywna energia i od razu widoczna poprawa ;)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Akcja wspierania NASZYCH (wszystkich)
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 03, 2015, 08:28:24 am »
Nawet banner nie był potrzebny tylko pozytywna energia i od razu widoczna poprawa ;)
No i szansa od trenera :)
Ale dzięki temu wyszło: