Autor Wątek: Asseco Resovia - Lotos Trefl Gdańsk 16.01.2016  (Przeczytany 9943 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Asseco Resovia - Lotos Trefl Gdańsk 16.01.2016
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 17, 2016, 23:16:03 pm »
...nie odpowiedziałeś kolego na bardzo proste pytanie.
Czyżby to oznaczało, że nie miałbyś odwagi powiedzieć Dawidowi tego prosto w twarz?...


Cytuj
I jeszcze jedno do kolegi Leona czy któryś z was towarzyszy wzajemnej adoracji stanie twarzą w twarz z Fabianem i powie mu że gra jak miernota? Mocne z was chłopaki nie ma co.
Nie widzę powodu, dla którego miałbym Fabianowi coś takiego powiedzieć. Dlatego, że nigdy na Forum nie użyłem tego sformułowania.
Naubliżanie komuś nie należy do bohaterskich czynów. Raczej świadczy o czymś innym...

Ponawiam pytanie...czy powiedziałbyś, to co napisałeś, Dawidowi w bezpośredniej rozmowie, mocarzu?
 
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2016, 23:27:15 pm wysłana przez leon »

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: Asseco Resovia - Lotos Trefl Gdańsk 16.01.2016
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 17, 2016, 23:30:16 pm »
Mocarz to takie zioło ostatnio modne to po pierwsze. Po drugie powiedzieć komuś ze zagrał jak pajac lub skaczesz jak pajac to myślę że nie brakło by mi odwagi tym bardziej że tak to wygląda. Ale zrobię to zaraz potem jak jeden z kolegów tu piszących nazwie Fabiana miernotą. Jestem w opozycji więc ostro na mnie naskakujecie ale swoich bzdetów to już nie widzicie.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Asseco Resovia - Lotos Trefl Gdańsk 16.01.2016
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 18, 2016, 00:27:55 am »
A mnie śmiech ogarnia, jak czytam takie opinie 'znawców'.. 5 punktów blokiem, 5 atakiem = zły mecz. Aha. Czyli dobry to 10 bloków, 10 asów i 10 punktów atakiem?  ??? ::)

O, to jest dobre :). Ciekawe, czy ktoś takie siatkarskie triple-double kiedykolwiek zaliczył?
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Asseco Resovia - Lotos Trefl Gdańsk 16.01.2016
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 18, 2016, 10:24:03 am »
O, to jest dobre :). Ciekawe, czy ktoś takie siatkarskie triple-double kiedykolwiek zaliczył?
Obawiam się, że nawet o double-double będzie ciężko, w dowolnej konfiguracji.
10 punktów atakiem nie jest dużym problemem, chyba że dla sypacza lub libero ;)
ale 10 asów lub 10 bloków... hmm. Dima miał w LM 9 bloków i był to nie lada wyczyn..
Filip, podejmujesz wyzwanie? poszukasz, czy może już masz odpowiedź ;)

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Asseco Resovia - Lotos Trefl Gdańsk 16.01.2016
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 18, 2016, 10:58:33 am »
10 pkt.  w kosza możemy zdobyć czterema celnymi rzutami . W siatkówce 4 skończone ataki to 4 pkt. Niestety nie ma szans przenieść statystyk z kosza do siatki.  Jeśli dobrze pamiętam Pablo po transferze "wiadomo kogo" wyraźnie określił czego oczekuje aby zaakceptować transfer i to powinno być traktowane jako wzorzec "świetnych statystyk" :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 18, 2016, 11:04:13 am wysłana przez dafu »

agaO

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Asseco Resovia - Lotos Trefl Gdańsk 16.01.2016
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 18, 2016, 14:07:19 pm »
Obawiam się, że nawet o double-double będzie ciężko, w dowolnej konfiguracji.
10 punktów atakiem nie jest dużym problemem, chyba że dla sypacza lub libero ;)
ale 10 asów lub 10 bloków... hmm. Dima miał w LM 9 bloków i był to nie lada wyczyn..
Filip, podejmujesz wyzwanie? poszukasz, czy może już masz odpowiedź ;)

Pamiętam taki mecz w PL, gdzie Pit miał 10 bloków, było to jakiś czas temu jak grał w Częstochowie, chyba z Kielcami ale czy zdobył wtedy 10 pkt atakiem to nie wiem :)  a drugi przypadek jaki pamiętam to Bartek Janeczek też jak grał w AZS zaserwował chyba 10 asów w meczu z Pamapolem.  :) Ale jak to z pamięcią bywa może coś pokręciłam :)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Asseco Resovia - Lotos Trefl Gdańsk 16.01.2016
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 18, 2016, 14:58:21 pm »
Na szybkości pogooglowałem i jedyne, co mi się udało znaleźć, to 54 pkt. w jednym meczu (Korea, 51 atakiem) i 7 bloków Możdżonka.
Aż z ciekawości wczytam temat MMG po sobotnim meczu :D

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Asseco Resovia - Lotos Trefl Gdańsk 16.01.2016
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 18, 2016, 16:43:40 pm »
Na szybkości pogooglowałem i jedyne, co mi się udało znaleźć, to 54 pkt. w jednym meczu (Korea, 51 atakiem) i 7 bloków Możdżonka.
Aż z ciekawości wczytam temat MMG po sobotnim meczu :D

W tym sezonie Sacharewicz miał dwa mecze z 8 blokami, w zeszłym sezonie nasz Dima miał w czterosetowym meczu z Będzinem 9 bloków. 10 asów i bloków w jednym meczu teraz sobie nie przypominam, ale 10 punktów sypacza tak. W tym sezonie Raydel Hierrezuelo z Molfetty miał dwa mecze w których zdobył 10 punktów. W ogóle to jeśli istnieje coś takiego jak ofensywny rozgrywający to Kubańczyk jest idealnym przykładem:


24 punkty więcej od drugiego w klasyfikacji Christensona, 35 ataków więcej od drugiego pod tym względem De Cecco, przy tylko niespełna jednym punkcie procentowym gorszej skuteczności :)

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Asseco Resovia - Lotos Trefl Gdańsk 16.01.2016
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 30, 2016, 22:02:50 pm »
Pozwolę sobie na moment odkopać temat i kontynuować off-top ;) 10 punktów blokiem zdobył w dzisiejszym meczu Tours z Arago de Sete David Smith :)
http://datavolley.lnv.fr/2015/DataVolley/Men/&LAM104-1516.pdf

Nawiasem to Tours w połowie grudnia objął Vital Heynen. Zanotował dziesięć kolejnych zwycięstw (w tym 3:2 z Trentino w LM), przegrał dopiero dziś, w jedenastym spotkaniu, 2:3 z liderem ligi francuskiej.