Autor Wątek: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów  (Przeczytany 23582 razy)


dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 22, 2016, 20:50:14 pm »
Nie tyle sie boją co robią się coraz bardziej bezczelni. Świderski już miał urojenia o podsłuchiwaniu na czasach teraz ma zamiar wyznaczać obsady sędziowskie... żenada.
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2016, 21:55:56 pm wysłana przez dafu »

charo2606

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 164
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 22, 2016, 21:10:07 pm »
Nie wiem co oni biorą, ale koniecznie muszę się dowiedzieć co to jest aby przypadkiem nie doświadczyć takich skutków ubocznych.  :'(

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 22, 2016, 21:14:26 pm »
Cytuj
ZAKSA news ?@zaksa_news  4 min.4 minuty temu
ZAKSA news podał/a dalej rzeszow.sport.pl
Owszem, Resovii od początku sezonu.

rzeszow.sport.pl @RzeszowSportPL
Komuś odcięło chyba prąd :) http://fb.me/7MuDLDqST


Mała wojenka przed meczem:) ?

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 22, 2016, 21:18:47 pm »
Myślę, że kędzierzyńscy kibice, powodów do dumy ze swojego klubu, za akcję z wyznaczaniem sędziów nie mają. Z drugiej strony mogło być jeszcze bardziej żałośnie np. Zaksa mogłaby zażądać od Resovii, coś w rodzaju tantiem, za możliwość oglądania i gry z liderami Plus Ligi  :o . A co? Kto liderowi zabroni? Jakieś profity (przywileje) "prawie" mistrzom się należą. Inaczej będą uważali, że są pokrzywdzeni.
 Cóż, niektóre przypadki są jednak nieuleczalne i nieodgadnione, nawet dla tak rozwiniętej dziedziny, jaką jest psychiatria.  ;D ;D ;D ;D

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 22, 2016, 21:31:44 pm »
Samo staranie się przez klub/zawodnika/reprezentację o zmianę arbitra/arbitrów meczu nie jest w sporcie niczym nowym. Zwykle robią to drużyny/zawodnicy, którzy czują się pokrzywdzeni, niekiedy nawet oszukani przez arbitra we wcześniejszym spotkaniu/spotkaniach, które arbiter im sędziował. I zwykle tym to uzasadniają. Ale jak przeczytałem jak Klub ZAKSA argumentował prośbę do władz PlusLigi o zmianę pary sędziowskiej:

"...w trosce o sędziów i nasz sztab szkoleniowy..."

to ręce mnie opadli i nie wiem co napisać.....
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2016, 21:36:57 pm wysłana przez wog »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 22, 2016, 23:12:09 pm »
Dajcie spokój. Każdy ma swoje sędziowskie sympatie i antypatie. A że piszą wnioski... Niech piszą. Próbują oficjalnie, a więc nie robią nic złego.
Odkąd mamy system wideo problemów z sędziowanie jest o wiele, wiele mniej, ale podwójne odbicie, piłka niesiona, "wyjęcie" piłki ze strony przeciwnika i kilka innych zdarzeń nadal może być źródłem pretensji. Najważniejsze, żeby sędziowie umieli sobie z pretensjami radzić. Kwestia wyczucia, umiaru, a jednocześnie zdecydowania.
Czy Zaksa się nas boi? Wątpię. Zaksa jest w tej komfortowej pozycji, że może sobie, w pewien sposób, dobierać przeciwnika finałowego. Myślę, że jesteśmy dla nich najmniej wygodnym przeciwnikiem, więc zależy im na zwycięstwie w środę. Potem mogą poluzować, zwłaszcza Lotosowi.
Ja nie mam o to pretensji. Sami postawiliśmy się w trudnej sytuacji i sami musimy się z niej wygrzebać.
Lekko nie będzie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 22, 2016, 23:32:03 pm »
Pewnie, że ZAKSA nie ma powodu się nas bać. Tym bardziej, że sytuację mają więcej niż komfortową.
Pewnie, że ZAKSA może sobie wnioskować zmianę pary sędziowskiej.

Ale już uzasadnienie tego wniosku to istne kuriozum - "...w trosce o sędziów i nasz sztab szkoleniowy..."
Jakby ktoś chciał na poważnie potraktować ten wniosek to powinien zapytać co się może wydarzyć, że władze PlusLigi powinny wyznaczyć inną parę sędziowską w trosce o sędziów i sztab szkoleniowy ZAKSY?

Nieważne. "Problem" ZAKSY. Zupełnie go nie rozumiem, ale... dla mnie też najważniejsze jest to jak my się w KK zaprezentujemy.
I mimo tego, że mam dobre przeczucia przed tym meczem.... bez względu na wynik, o niczym on jeszcze nie zadecyduje.

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 23, 2016, 05:49:36 am »
"Zaksa listy pisze, zwykłe, polecone
Pisze że sędziego  nie chce,  denerwują się
Ludzie listy piszą nawet w Kędzierzynie
Listy szare, białe, kolorowe
Kapelusz przed Mistrzem zdejm"

Skaldowie :-)
« Ostatnia zmiana: Lutego 23, 2016, 05:59:40 am wysłana przez chelepperro »
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 23, 2016, 07:14:25 am »
ZAKSA nie boi się nas w kontekście meczu środowego. ZAKSA boi się nas w perspektywie ewentualnych finałów z nami.
Przegrana ze Skrą pokazała, że nie są "niezniszczalni". Monolit ich gry został wtedy naruszony i jeśli w środę dostaną bęcki od Resovii to ... zobaczymy się w finale  :) ;) 8)