Autor Wątek: Bilet Resovia-Czarni Radom  (Przeczytany 1573 razy)

Justie

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 15
Bilet Resovia-Czarni Radom
« dnia: Marca 06, 2016, 18:10:30 pm »
Czy ma ktoś do odstąpienia rezerwację na mecz z Radomiem? Bardzo proszę o kontakt :)

valdinho

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Bilet Resovia-Czarni Radom
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 06, 2016, 19:10:25 pm »
Przyłączam się do prośby. :)

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Bilet Resovia-Czarni Radom
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 06, 2016, 23:19:37 pm »
Ponieważ zauważyłem, że są osoby, które chciałyby odkupić rezerwację na mecz z Czarnymi, a ja niestety nie będę mógł być na tym meczu (nieobecność jak najbardziej usprawiedliwiona  ;) ) chciałbym komuś sprezentować (jednej osobie) wejście na ten mecz. Oczywiście nieodpłatnie.

Są tylko dwa warunki:
1.Na mecz wejście tylko w biało-czerwonej koszulce/bluzie (najlepiej pasiak, ale przynajmniej biała z czerwienią lub na odwrót)
2.Pełne zaangażowanie w doping na meczu.
Obydwa warunki choć mnie nie będzie, będą weryfikowane  ;D ;D ;D

Ponieważ w innych wątkach dużo pisałem o promocji Rzeszowa, którego mieszkańcem jestem od urodzenia, postanowiłem, że wejściówkę sprezentuję osobie, która ze wszystkich chętnych...mieszka... najdalej od Rzeszowa (niestety to też zweryfikuję, także nie wystarczy napisać, że mieszkam w.... ;) ;) )
Chętnych proszę o posty albo na priva, albo w tym wątku. Wystarczy napisać miejscowość zamieszkania. Jak będą tylko chętni z Rzeszowa to... jakoś to rozstrzygnę...
A komu sprezentuję wejściówkę napiszę w środę.

Aha. I jeszcze jedno. Koleżanki i Koledzy z Radomia... wicie....rozumicie.... ;) ;D ;D ;D

ZAPRASZAM

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kontakt mailowy:

wog15@interia.pl
« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2016, 17:12:17 pm wysłana przez wog »

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Bilet Resovia-Czarni Radom
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 08, 2016, 21:12:16 pm »
UWAGA UWAGA!!!

Komisja w składzie: wog i...sam wog,
- po rozpatrzeniu zgłoszeń od ponad 70.000.000 osób (licząc samych Polaków),
- po zasięgnięciu opinii Komisji Weneckiej
- po sprawdzeniu w IPN teczek wszystkich chętnych
- po zbadaniu zgodności wyboru zwycięzcy z Konstytucją przez TK (w składzie dwudziestosiedmioosobowym)

ogłasza, że zwycięzcą konkursu na wejściówkę na najbliższy mecz z Czarnymi Radom został...

                                                                    Kolega żulinho

Wszystkim uczestnikom konkursu (ponad 250.000.000 osób z całego świata) dziękuję i pozdrawiam.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Bilet Resovia-Czarni Radom
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 11, 2016, 16:23:08 pm »
Również mam wolną jedną wejściówkę na dzisiejszym mecz.
Wjazd darmowy...
Jeśli jest ktoś chętny to zapraszam...