Autor Wątek: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017  (Przeczytany 208970 razy)

mar!usz1000

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 303
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1060 dnia: Lipca 19, 2016, 19:13:50 pm »
Ocenić można po sezonie, ale jak na razie zapowiada się obiecująco. Duży potencjał w ataku, spora siła w zagrywce na niektórych ustawieniach choć dla przeciwwagi na niektórych (środkowi, Drzyzga) może wyglądać to słabo. Najsłabszą pozycją zdaje się być środek i tu powiedziałbym, że nawet na minus w porównaniu do zeszłego sezonu. Jeżeli nie będzie plagi kontuzji na pozycji przyjmującego to powinien być znaczny progres na tej pozycji możliwe, że nawet w elemencie przyjęcia.

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1061 dnia: Lipca 19, 2016, 22:17:23 pm »
A ja liczę na Możdżona , bedzie chciał udowodnić wszystkim a szczególnie Stefanowi że się pomylił.
Najbardziej obawiam się o rozegranie , bardzo liczę na Lukasa to z nim rozpocząłbym sezon. Przy naszym zasięgu wystarczy dokładnie dograć 😀
Oczywiście wszystko zweryfikuje nasz MAG i cały misterny plan ..... Po wypowiedziach radiowych wniosków z ubiegłego sezonu raczej nie wyciągnął .

_Misiek_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 73
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1062 dnia: Lipca 20, 2016, 08:41:41 am »
Dużo zależeć będzie od Drzyzgi na rozegraniu. To wszyscy chyba wiemy. Nie zgodzę się, że środek będzie miał słabą zagrywkę. Wszyscy trzej panowie prezentują niebezpiecznego flota. To może być świetna mieszanka z mocnymi zagrywkami z wyskoku. Jedynie Drzyzga tak naprawdę jest na zagrywce nijaki.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1063 dnia: Lipca 20, 2016, 09:01:40 am »
Też mi się wydaje, iż Lukas będzie pierwszym.
Kowal będzie miał komfort przygotowania drużyny jaki dawno nie miał. Większość składu z którego da się zmontować zespół będzie przez cały okres przygotowawczy dostępna. Bo mogę sobie wyobrazić, iż pierwszy mecz rozpoczniemy z Łukasem na rozegraniu, Wojtaszkiem na libero, Możdżonkiem i Lemańskim na środku, Jochenem na ataku i Marko na skrzydle. Dodatkowo doświadczony Perin powinien się wkomponować w ten skład.
Bardzo obawiam się o Nowakowskiego któremu brakuje gry i Fabiana, który tej gry miał za dużo. Ale teraz Fabian miał operację i powinien dostać czas aby dojść do siebie. Ze składem jaki na wstępie opisałem to możemy sobie na to pozwolić.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1064 dnia: Lipca 22, 2016, 12:37:24 pm »
I jak oceniacie nowe transfery w Resovii? Wydaje się, iż Resovia królem polowania na graczy. Nowi gracze bardzo dobrze pokazali się w obecnych rozgrywkach a Marko zagrał świetnie w Lidze Światowej i zasłużenie zdobył tytuł MVP tych rozgrywek.

Oj, Darek, Darek. Jak Cię lubię tak ......  ;)
No dobra. Niech Ci będzie :P. Resovia jest "królem polowania" i basta. Tylko żeby ....tfu, tfu ..... ten król drugi sezon z rzędu nie był nagi. O ile pamiętam to w tamtym sezonie też byliśmy "królem polowania". Ba, a może nawet samym "cysorzem polowania", bo przecież upolowaliśmy Kurka z którym wygraliśmy ...... No właśnie! Już nie będę pastwić i rozwodzić się nad tym że se upolowaliśmy Kurka przyjmującego a ostatecznie upolowany okazał się atakującym, bo ........ Dobra. Zostawmy ten temat bo już wiele na ten temat zostało napisane i powiedziane.
Tak przy tej okazji nadchodzi mnie refleksja żeby ..... nie daj Bóg ..... tfu, tfu  ...... na psa urok ......drogą Kurka nie poszedł nasz nowy Francuz - Rossard. I żeby qrna znowu jak z Kurkiem nie było tak że kupiliśmy Rossarda przyjmującego a będziemy mieć Rossarda atakującego. No co, no co? Nie ma się z czego śmiać ;). W końcu w LŚ Rossard jest zmiennikiem na pozycji atakującego. A jak wzorem Kurka przyjedzie do Rzeszowa i powie naszemu Andrew że tak się dobrze czuje na pozycji atakującego iż mógłby grać u nas jako atakujący? No przecież wiemy jak Andrew ma miękkie serce. Raz Kurkowi "uległ" (sam otwarcie przyznał w jednej z audycji w RC) to jest ryzyko że może być podobnie w przypadku Rossarda ;). Tylko co wtedy z Heńkiem albo Gavinem? No bo raczej na trzech atakujących grać nie będziemy :P. Wychodzi na to że Heniek na przyjęcie, albo On lub Gavin na ......... wypozyczenie ;D. Do Szczecina ? Do Katowic? :P

No dobra. Koniec żartów. Ja od czasu Veresa zupełnie nie emocjonuję się transferami (za wyjątkiem ubiegłorocznego i nieszczęsnego transferu Kurka ;)). Na papierze może wszystko wyglądać "cud, miód, malina", że super sklad, że zbilansowany skład, itd. Ale to wszystko i tak zweryfikuje parkiet. Mnie martwią tylko albo dwie sprawy: rozegranie i Trener. Albo jak kto woli: Trener i rozegranie. Nie wierzę że tym nr 1 będzie Lukas. A zatem Fabian! Przy tym co reprezentuje Fabian to możemy sobie mieć 10-ciu Gavinów, Grozerów, Ivoviców, etc. i tak nie wiele to da. Oczywiście Fabian sam siebie wstawiać do składu nie będzie. A zatem wszystko w rękach Trenera. Czy wyciągnie właściwe wnioski z ostatniego (i nie tylko ostatniego) sezonu?  Osobiście już dawno przestałem w to wierzyć i mieć nadzieję :(. A zatem numer 1 niezmiennie będzie Fabian. Szkoda, bo myślę że LUKAS (a przy nim oraz z nim Jochen) chciałby się pożegnać z Rzeszowem wygraniem kolejnego Mistrzostwa Polski, a być może jeszcze CZEGOŚ znacznie więcej. Być może  nie tylko MP ale także LM. Kiedy jeśli nie teraz? Kiedy jeśli nie w nadchodzącym sezonie?   
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2016, 13:06:18 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1065 dnia: Lipca 22, 2016, 18:52:01 pm »
Najsłabszą pozycją zdaje się być środek i tu powiedziałbym, że nawet na minus w porównaniu do zeszłego sezonu.

A ja bym właśnie powiedział środek mamy silny i w końcu dobrze dobrany do reszty drużyny i do trenera... Mamy dwóch dryblasów ze świetnym blokiem i dobrym(Leman z potencjałem na więcej niż dobry) serwisem, i nic więcej nam w obecnym układzie nie potrzeba.
W końcu.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1066 dnia: Lipca 22, 2016, 19:01:34 pm »
A ja bym właśnie powiedział środek mamy silny i w końcu dobrze dobrany do reszty drużyny i do trenera... Mamy dwóch dryblasów ze świetnym blokiem i dobrym(Leman z potencjałem na więcej niż dobry) serwisem, i nic więcej nam w obecnym układzie nie potrzeba.
:o :o :o :o :o :o :o :o :o
I tutaj mocno bym polemizował. Ale ponieważ jeszcze Trener ma 2letni kontrakt, więc tym samym jakakolwiek polemika staje się bezprzedmiotowa.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1067 dnia: Lipca 22, 2016, 19:18:57 pm »
I tutaj mocno bym polemizował. Ale ponieważ jeszcze Trener ma 2letni kontrakt, więc tym samym jakakolwiek polemika staje się bezprzedmiotowa.

Niestety.
W końcu.

Gregor

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 140

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"