Autor Wątek: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017  (Przeczytany 209445 razy)

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1070 dnia: Sierpnia 05, 2016, 16:13:04 pm »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1071 dnia: Sierpnia 05, 2016, 16:25:13 pm »
Czy Wódka rozwiąże wszystkie problemy Asseco Resovii?

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1072 dnia: Sierpnia 05, 2016, 16:50:46 pm »
Nazwisko zobowiązuje. Wszystkie konflikty będą załatwianie przy Wódce  ;D a Mieszko może za dużo w radiu powiedział a może rzeczywiście chcę się rozwijać w trenerce.

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1073 dnia: Sierpnia 05, 2016, 18:21:01 pm »
...a Mieszko może za dużo w radiu powiedział a może rzeczywiście chcę się rozwijać w trenerce.
Ani za dużo ani za mało . Powiedział po prostu jak było ,w przeciwieństwie do trenera i prezesa.
Skoda . Powodzenia nad morzem.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1074 dnia: Sierpnia 05, 2016, 19:54:10 pm »
Ani za dużo ani za mało . Powiedział po prostu jak było ,w przeciwieństwie do trenera i prezesa.
Skoda . Powodzenia nad morzem.
Qrna! Damian, jak Ty CZASAMI mądrze i dobrze gadasz/piszesz ;D ;)

Abdull, na pewno nie rozwiąże wszystkich problemów. Nie ma bata. Ba, ja się obawiam że w trakcie sezonu wśród zawodników będzie krążyć takie powiedzenie "Wódko, pozwól żyć" ;D ;D
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

charo2606

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 164
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1075 dnia: Sierpnia 05, 2016, 20:15:40 pm »

Abdull, na pewno nie rozwiąże wszystkich problemów. Nie ma bata. Ba, ja się obawiam że w trakcie sezonu wśród zawodników będzie krążyć takie powiedzenie "Wódko, pozwól żyć" ;D ;D


Pablo widzę, że już wiesz jak będzie wyglądał sezon. Problemy już przewidujesz... A może by tak sezonu nie zaczynać od czarnowi(?)dztwa kto co woli 😁

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1076 dnia: Sierpnia 05, 2016, 20:41:35 pm »
Napiszę po mojemu i bez owijania w bawełnę; w korporacji nie ma miejsca dla ludzi myślących samodzielnie i postrzegających rzeczywistość , zgodnie ze stanem faktycznym.


Mieszko dziękuję za Twoją 5-io letnią pracę w Resovii.  Na początku nie byłem przekonany do Twojego transferu. Swoją fachowością,walecznością oddaniem i szczerością przekonałeś mnie do siebie. Dla mnie stałeś się Resoviakiem który zgodnie z tegoroczną tradycją musiał odejść. Niech Ci się chłopaku darzy na "nowej drodze" w zawodowej karierze. Trzymam kciuki za Ciebie. Myślę, że rola II-go trenera, to nie jest szczyt Twoich możliwości, ba to jest dopiero  początek czegoś fajnego.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1077 dnia: Sierpnia 05, 2016, 21:06:38 pm »


Pablo widzę, że już wiesz jak będzie wyglądał sezon. Problemy już przewidujesz... A może by tak sezonu nie zaczynać od czarnowi(?)dztwa kto co woli 😁
A Ty tak zawsze wszystko na serio bierzesz co jest pisane na forum :P??
A propos przewidywania. W tym sezonie (w odróżnieniu do ubiegłego) ja nic nie przewiduję. Chociaż nie. Jest jedna rzecz, a nawet dwie. Po pierwsze, na 200% przewiduję że to będzie ostatni (niestety) sezon w Rzeszowie Jochena i ....... Lukasa :'( :'( I po drugie, na 90% przewiduje że Fabian w nadchodzącym sezonie ligowym "odpali". Hmmm..... jestem ciekaw dlaczego?  ;) 
I jeszcze przewiduję (tak na 89%) że Gavin Schmit nauczy się "kąśliwego" floata w Rzeszowie ;D ;D ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2016, 21:20:42 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1078 dnia: Sierpnia 05, 2016, 21:46:44 pm »
Napiszę po mojemu i bez owijania w bawełnę; w korporacji nie ma miejsca dla ludzi myślących samodzielnie i postrzegających rzeczywistość , zgodnie ze stanem faktycznym.


Mieszko dziękuję za Twoją 5-io letnią pracę w Resovii.  Na początku nie byłem przekonany do Twojego transferu. Swoją fachowością,walecznością oddaniem i szczerością przekonałeś mnie do siebie. Dla mnie stałeś się Resoviakiem który zgodnie z tegoroczną tradycją musiał odejść. Niech Ci się chłopaku darzy na "nowej drodze" w zawodowej karierze. Trzymam kciuki za Ciebie. Myślę, że rola II-go trenera, to nie jest szczyt Twoich możliwości, ba to jest dopiero  początek czegoś fajnego.

Twoja teoria mija się z prawdą bo
Cytuj
Klub zatrudnił Sołoduchę, bo o rozwiązanie kontraktu Asseco Resovię poprosił Michał Gogol.
www.sportowefakty.wp.pl/siatkowka/619869/kamil-soloducha-prekursorem-jego-praca-w-asseco-resovii-bedzie-specyficzna

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Resovia: Spekulacje transferowe 2016/2017
« Odpowiedź #1079 dnia: Sierpnia 05, 2016, 22:04:49 pm »
Twoja teoria mija się z prawdą bo www.sportowefakty.wp.pl/siatkowka/619869/kamil-soloducha-prekursorem-jego-praca-w-asseco-resovii-bedzie-specyficzna

Czyli "po mojemu" kłamię?!  Zanim komuś zarzucisz kłamstwo, 2 razy się zastanów.
Czy to, że napisałem "nie było miejsca" jest równoznaczne, że został wyrzucony? Czy aż  tak trudno sobie wyobrazić sytuację, w której Mieszko uznał, że  klub, w którym nie można mieć własnego zdania, nie jest miejscem dla niego?! Mogło tak być, mogło. To jest moja ocena zaistniałej sytuacji ( odejście Mieszka), nie zaś tworzenie faktów. Nikt nie prawa kwalifikować mojej oceny jako kłamstwa.
Qrcze , widzę, że na tym forum niektórych dopadła korporacyjna choroba poprawności ponad wszystko.....

Poza tym, aby mieć obiektywny osąd na kwestię odejścia Mieszka i zarzucać drugiemu kłamstwo "trza mieć szerszy pogląd na sprawę", aniżeli opieranie się na wiadomościach ze sportowych faktów.................

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2016, 22:12:23 pm wysłana przez Slawko »