Autor Wątek: Igrzyska w RIO  (Przeczytany 16784 razy)

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Igrzyska w RIO
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 09, 2016, 19:00:44 pm »
Na resoviacka brać zawsze można liczyć, dzięki  ;D

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Igrzyska w RIO
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 14, 2016, 12:03:35 pm »
Patrząc na krótkie epizody Drzyzgi w Rio i na to że wyraźnie przegrywa rywalizacje z miernym Łomaczem, mam nadzieje że Kowal ma choć odrobine rozumu i sezon zacznie z Tichym.
W końcu.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Igrzyska w RIO
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 15, 2016, 14:20:14 pm »
Patrząc na krótkie epizody Drzyzgi w Rio i na to że wyraźnie przegrywa rywalizacje z miernym Łomaczem, mam nadzieje że Kowal ma choć odrobine rozumu i sezon zacznie z Tichym.
Oj kael, kael. Moim zdaniem przesadzasz (i to grubo) z tym "miernym" Łomaczem. Tak na marginesie to ile ja był dał żeby w ub. sezonie mieć tego "miernego" Łomacza zamiast wiecznie utalentowanego Drzyzgi.

A co do Twoich nadziei a propos Trenera Kowala, to jest takie pewne powiedzenie ;). Chyba wiesz jakie ;)? Że nadzieja matką ........ 8)
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)


A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Igrzyska w RIO
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 16, 2016, 21:22:32 pm »
Teraz zaczyna się granie. Naszym przeciwnikiem reprezentacja USA. Rywal bardzo trudny, ale w takim turnieju łatwe mecze już były. Niespodzianką jest awans Kanady. Kolejną rzeczę, która się rzuciła w oczy to podłożenie się Włochów Kandajczykom, dzięki czemu odpadła Francja. Ale siatkówka to nie jest dyscyplina w której Fair Play była by jakoś przestrzegane.

O kadrze Polski można napisać, iż nie jest tak źle jak się zapowiadało. Coś tam grają. Troszeczkę niepotrzebna spina pod siatką Kubiaka z Irańczykami ale jakoś rozeszło się po kościach. Pewnie przy kolejnym meczu w Iranie naszym się oberwie od kibiców. Ale takie tego skutki są.

Gramy o 19.00 Inne pary to Rosja - Kanada, Brazylia - Argnetyna i Iran Włochy.

Szansę na półfinał są, ale trzeba zagrać lepiej niż dotychczas. 

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Igrzyska w RIO
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 17, 2016, 08:16:01 am »
Trochę Reprezentacja Polski przypomina mi Resovię z ostatniego sezonu. Na prawym Kurek, a na lewym...jak Bóg da. Myślę, że klucz do wygranej w dzisiejszym meczu, poza oczywiście elementem podstawowym, czyli zagrywką, leży głównie w przyjęciu. Jeśli Mika zagra podobnie, jak w ostatnich MŚ to o wynik możemy być spokojni.
Amerykanie dobrze bronią i dobrze blokują. Samym "prawym" tego meczu nie wygramy...

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Igrzyska w RIO
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 17, 2016, 08:32:25 am »
Ja przed dzisiejszym naszym meczem jestem spokojny. Nie dlatego, że jestem pewny, że nasi wygrają. Amerykanie się z każdym meczem rozkręcają. Grają coraz lepiej. A my z meczów z Jankesami za wyjątkiem ostatniego  w PŚ miłych wspomnień nie mamy. 
 Jak nam Amerykanie zakręcą Kurka to, może być pozamiatane. To będzie pozamiatane. Bartek, niestety nie ma wsparcia na lewym skrzydle. Kubi gra chimerycznie, podobnie, jak Mikuś. Samo mówienie, że gramy o złoto nie wystarczy. Aby je zdobyć, trzeba naprawdę GRAĆ.
A może jednak wola walki, chęć zwycięstwa będzie u naszych chłopaków tak silna, że zniweluje to nasze mankamenty, a my około 21.00 wpadniemy sobie w ramiona ciesząc się z viktorii naszych siatkarzy.

Do boju Polska biało-czerwoni

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Igrzyska w RIO
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 17, 2016, 20:33:41 pm »
Koniec marzeń. Jak Resovii w ubiegłym sezonie :(

USA była lepsza. Myślę, iż kluczowy był drugi set, kiedy roztrwoniliśmy przewagę. Coś mi Fabianem jechało jak Łomacz piłki do Kurka w ciemno wysyłał.

Na plus jak dla mnie komentarz. Bardziej taki pozytywny i chwalący zawodników. Jakaś odmiana po marudzeniu Wojtka Drzyzgi. Da się inaczej :)

skibens

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Igrzyska w RIO
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 18, 2016, 00:10:52 am »
Zalogowałem się z tych emocji i postanowiłem coś napisać.
Sam wynik do przewidzenia. Dalej twierdzę, że Bartosz jest przekleństwem i reprezentacji i Resovii w ubiegłym sezonie. To jest fantastyczny, ambitny zawodnik, ale do naszego stylu gry po prostu nie pasuje. Rozleniwia rozgrywających, wszystkie schematy idą w łeb, rozgrywający nie myśli.
Nie ma Miki i nasza repra nie istnieje, nie wiem za co Kubiak miał MVP ligii tureckiej, ale to było dawno. Nie pamiętam kiedy Michał zagrał w repr. jakiś dobry mecz.
Brak lewego i czytelne prawe to nasze główne grzechy. Zagrywki nigdy nie mieliśmy, ale dawaliśmy radę z przyjęciem i mocnym lewym.
Czarno widzę nasze lewe w najbliższych latach, ale może ktoś zaskoczy:)
Jeszcze ręczni do domu dziś i igrzyska kompletnie bezpłciowe i nieudane dane.
Jedyny pozytywny wynik IO - bracia Zielińscy (ot taki żarcik :P ).
Ciężko mi to przechodzi przez klawiaturę, ale Euro jarałem się bardziej jak reprezentacyjną siatkówką ostatnimi czasy, a piłki nożnej wręcz niecierpię.

Jeszcze jedno - Dembowski, gość, który nie ma pojęcia o siatkówce, ale emocje jakie przekazuje są fantastyczne, nie to co te sztywniaki z Polsatu.

ry1975

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Igrzyska w RIO
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 18, 2016, 11:30:31 am »
Szanowny Skibens na szczęście pomylił się co do ręcznych, reszta pełna zgoda