Autor Wątek: Skra Bełchatów - Asseco Resovia  (Przeczytany 16007 razy)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia
« Odpowiedź #60 dnia: Października 18, 2016, 16:56:30 pm »
http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/plusliga,bartlomiej-lemanski-gracz-asseco-resovii-po-meczu-ze-skra,artykul,728641,1,899.html
Zwróćcie uwagę na wypowiedź Lemana na temat jego zgrania z Drzyzga
A ja zwróciłem uwagę w tej wypowiedzi na zupełnie coś innego. Coś co naprawdę pozwala mi patrzeć na ten sezon może z czymś więcej niż "umiarkowany optymizm" ;).

"Atmosfera w zespole jest super, cały nasz zespół wspiera młodych. Sam jestem pozytywnie zaskoczony, że tak dużo się widujemy ze sobą poza boiskiem, wychodzimy często całą grupą. To naprawdę jest świetna sprawa"[/b]

I podobna wypowiedź Drzyzgi w wywiadzie z przed kilku dni.

"Nasza grupa bardzo dobrze rozumie się na hali i poza nią. Spędzamy z sobą dużo czasu także prywatnie. To jest duży plus tej drużyny" ? podkreślił rozgrywający."

Bardzo, ale bardzo mnie to cieszy bo po ubiegłym sezonie jest naprawdę nadzieja i szansa że znowu będziemy mieć DRUŻYNĘ z prawdziwego zdarzenia a nie tylko z nazwy. A jak jest ZESPÓL, jak jest DRUZYNA, jak jest JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO, jak jest TEAM SPIRIT, jak jest JEDNOŚĆ to można góry przenosić i wygrywać LM. No co? Poniosło mnie? G.... prawda! Kiedy jak nie w tym sezonie? "Na papierze" nigdy wcześniej nie mieliśmy tak mocnej drużyny jak w tym sezonie. Daj Panie Boże tylko zdrowia wszystkim (bez wyjątku), daj nam obu "sypaczy" w życiowej formie i ..... nawet Trener nie będzie w stanie tego spartolić ;) :P i ......... LM w tym sezonie jest nasza 8)
Mówię jak jest. Pablo-EWP. Rzeszów. Zalesie ;)   
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2016, 17:00:28 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

charo2606

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 164
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia
« Odpowiedź #61 dnia: Października 18, 2016, 19:13:57 pm »
Wypowiedzi w takim tonie potwierdza wielu zawodników. Wcześniej Masło w jakimś wywiadzie. Dziś potwierdził w radiu znów Leman. Wydać to po reakcji na boisku, ławie w trakcie meczu a także poza nim. Więc nie jest to wyssane zpalca. Ogromnie mnie to cieszy. Radość z gry, wspólnych treningów, wzajemne zaufanie moze przynieść w tym sezonie wiele dobrego. Dzisiejszy wywiad z Rossardem, który rozumie, że potrzeba szanować sily na wszystkie mecze, a z drugiej strony wypowiedź Możdżon że cieszy się zgry Lemana ale nie będzie odpuszczał - dają do zrozumienia że każdy czuje się potrzebny i każdy walczy o dobro drużyny. Oby nic w tym nie przeszkodziło abyśmy mogli się cieszyć z każdego meczu i gry naszych zawodnikow. Mam nadzieję, że będziemy mieli okazję niektórym utrzeć nosa w tym sezonie. Do tego daleka droga, ale my cierpliwie, punkt po punkcie, mecz po meczu  :)

Poniżej link Pani Piskorskiej, która niedawno wypowiedziała się o atmosferze w Resovii :-P  ;D
https://twitter.com/OlaPiskorska/status/777602587461820416

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia
« Odpowiedź #62 dnia: Października 19, 2016, 08:27:14 am »
...mamy jeszcze w zanadrzu jedną wartość dodaną...Gavin Schmitt. Wieść gminna niesie, że gdyby tylko dostał pozwolenie na grę to na przeciwbólowych grałby od zaraz. Kogo mi ten gość przypomina?...
A wracając do euforii...jednak niektórzy nie mogli się powstrzymać  :)

http://www.assecoresovia.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/art2388,pokaz-sily-asseco-resovii-w-belchatowie.html#.WAcSJSlFkfg

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia
« Odpowiedź #63 dnia: Października 19, 2016, 08:45:35 am »
Poniżej link Pani Piskorskiej, która niedawno wypowiedziała się o atmosferze w Resovii :-P  ;D
https://twitter.com/OlaPiskorska/status/777602587461820416

Aż dziwne, że ta Pani nie napisała ani jednego słówka o tym meczu, czyżby spowodował to ból pewnej części ciała??? Wiadomo nie od dzisiaj, że, delikatnie mówiąc nie przepada za Resovią... i za Fabianem...
Kiedy trzeba "przejechać" się po Resovii i wytknąć błędy to rozpisuje się na SF na kilka stron, jak trzeba pochwalić to ani słowa...
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia
« Odpowiedź #64 dnia: Października 19, 2016, 11:06:33 am »
Leon Bartman ją podsumował

Timur

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 591
Odp: Skra Bełchatów - Asseco Resovia
« Odpowiedź #65 dnia: Października 19, 2016, 13:29:59 pm »
Pokaż siły to cytat z meczu a powiedział to Swedrowski
"Środkiem nie wygrywa się meczu - LT"