Autor Wątek: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów  (Przeczytany 12502 razy)

Lewy21

  • Gość
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 08, 2016, 22:05:52 pm »
Majer fascynują mnie ludzie tacy jak Ty i Pan trener Kowal. Tzn. bezgranicznie wierzycie w swoje racje i nie dostrzegacie tego co większość. Szacun.

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 08, 2016, 22:07:51 pm »
Majer fascynują mnie ludzie tacy jak Ty i Pan trener Kowal. Tzn. bezgranicznie wierzycie w swoje racje i nie dostrzegacie tego co większość. Szacun.
Ooooooj, Ty Kolego to już na pewno nie znasz się na siatkówce:-)

Lewy21

  • Gość
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 08, 2016, 22:12:04 pm »
Pewnie, że się nie znam dlatego mam karnet, ale przestałem chodzić na mecze, a o zgrozo nawet jak chce komuś znajomemu go pożyczyć to się tylko szyderczo uśmiechają.

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 08, 2016, 22:17:33 pm »
Pewnie, że się nie znam dlatego mam karnet, ale przestałem chodzić na mecze, a o zgrozo nawet jak chce komuś znajomemu go pożyczyć to się tylko szyderczo uśmiechają.
Pewnie też nie znają się na siatkówce:-)

Lewy21

  • Gość
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 08, 2016, 22:23:37 pm »
O to to, widzę, że Ty jako totalny laik siatkarski, w punkt rozpoznajesz podobnych sobie. Podejrzewam jednak, że nie miałbyś takiego "nosa", gdyby Pan trener Kowal i Pan kolega forumowicz Majer nas wcześniej nie zdemaskowali.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 08, 2016, 22:28:53 pm »
Eeee...tam, panikujecie.
Dopiero przed nami najważniejsze mecze w grupie. Po co się spinać na...jakieś ogórki...skoro ten punkt nic w klasyfikacji ogólnej nie wnosi?
Poza tym popatrzcie na Skrę. Wtopili w palnik za trzy, więc to oni są w większym kryzysie niż my. Oni to dopiero mają problem. Myśmy przecież wygrali!
Kto by się tymi pierwszymi meczami w LM przejmował. Jesteśmy po ciężkim listopadzie, trening był wyczerpujący, zakwasy bolesne...mozolnie forma rośnie i w ogóle wszystko jest na dobrej drodze...Ja tam jestem zadowolony z naszej gry...
A dla rozluźnienia i podtrzymania dobrej atmosfery proponuję w drodze do Kielc po kielichu. Gdyby jednak atmosfera była...za ciężka to i po następnym powinno się polać...W końcu ciężkiego treningu nie powinno się gwałtownie przerywać.

P.S. Może tylko jeszcze jedno warto zauważyć...w tym sezonie, jak w żadnym poprzednim, mamy genialnie równo zbilansowany skład...począwszy od trenera a skończywszy na Marco. Wszyscy prezentują tę samą, równą dyspozycję.
To niewątpliwie napawa optymizmem...
I pomyśleć, że jeszcze rok temu jakiś Kurek nam to wszystko zaburzał!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2016, 22:50:55 pm wysłana przez leon »

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 08, 2016, 22:34:34 pm »
Eeee...tam, panikujecie.
Dopiero przed nami najważniejsze mecze w grupie. Po co się spinać na...jakieś ogórki...skoro ten punkt nic w klasyfikacji ogólnej nie wnosi?
Poza tym popatrzcie na Skrę. Wtopili w palnik za trzy, więc to oni są w większym kryzysie niż my. Oni to dopiero mają problem. Myśmy przecież wygrali!
Kto by się tymi pierwszymi meczami w LM przejmował. Jesteśmy po ciężkim listopadzie, trening był wyczerpujący, zakwasy bolesne...mozolnie forma rośnie i w ogóle wszystko jest na dobrej drodze...Ja tam jestem zadowolony z naszej gry...
A dla rozluźnienia i podtrzymania dobrej atmosfery proponuję w drodze do Kielc po kielichu. Gdyby jednak atmosfera była...za ciężka to i po następnym powinno się polać...W końcu ciężkiego treningu nie powinno się gwałtownie przerywać.
My to się z Kolegą na siatkówce nie znamy,ale Ty tak na poważnie? ;)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #57 dnia: Grudnia 08, 2016, 22:38:03 pm »
...no pewnie, że na poważnie...

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 08, 2016, 22:40:47 pm »
To dzięki, fajnie się czegoś nauczyć... o siatkówce...

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Wyjazd do Liberca na mecz Ligi Mistrzów: Dukla Liberec - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 08, 2016, 22:48:30 pm »
Następnym razem wal do mnie, jak w dym...zawsze coś podpowiem  :)
Z tym, że umówmy się...rozmawiamy o  siatkówce, ale tylko w sposób nowoczesny. Bo siatkówka to generalnie gra sukcesu ;)