Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.  (Przeczytany 13601 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 29, 2017, 20:02:18 pm »
Absolutnie nie chcę bronić spikera, ale był już o wiele lepszy doping hali niż w tym meczu. Piszesz że SSPS daje radę, masz rację ale KK zawsze daje radę. Na zawołanie SSPS " wszyscy wstają, pomagają, nie wstał nikt. Mam nadzieję, że to po prostu ta kanonada bębnów KK Skry skutecznie zagłuszyła to zawołanie. Niewiele kibiców śpiewa razem z Ssps-em, ale zwalam to na karb powyższych zagłuszaczy😩

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 29, 2017, 20:19:56 pm »
1. A możesz mi wyjaśnić, dokąd on miałby odejść i po co miałby odchodzić?
Przecież jeśli Góral wytrwa, to my jesteśmy klubem "docelowym" dla takich zawodników. A jeśli Góral nie wytrwa, to trudno nam będzie zatrzymać kogokolwiek, włącznie z Panią Anetką i Panem Witkiem.

Wydawało mi się ,że będziemy klubem docelowym dla np.  Grozera, później Bartmana, Alka.... Góral wytrwał, oni nie  ;)

Zwycięstwo cieszy ale czy aby ono znowu nie "przypudruje" na jakiś czas naszej sytuacji ?...


leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 29, 2017, 20:24:34 pm »
Oj z tym naszym Gavinem zaczyna się dziać...Te spontaniczne reakcje po spektakularnie zdobytych punktach były już prawie całkowicie skierowane w naszą stronę.
Gavin, wal śmiało w naszym kierunku. W A1 (sektor za słupkiem sędziego) zawsze znajdziesz wsparcie  :)

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 29, 2017, 20:25:22 pm »
Absolutnie nie chcę bronić spikera, ale był już o wiele lepszy doping hali niż w tym meczu. Piszesz że SSPS daje radę, masz rację ale KK zawsze daje radę. Na zawołanie SSPS " wszyscy wstają, pomagają, nie wstał nikt. Mam nadzieję, że to po prostu ta kanonada bębnów KK Skry skutecznie zagłuszyła to zawołanie. Niewiele kibiców śpiewa razem z Ssps-em, ale zwalam to na karb powyższych zagłuszaczy😩

Pewnie,że był wiele razy lepszy doping niż wczoraj i SSPS zawsze daje rade ale gdy jest dobrze zorganizowana grupa przyjezdnych kibiców naprawdę słabo słychać czasami co krzyczy Klub Kibica (siedzę w L3).

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 29, 2017, 20:40:07 pm »
Majer.
Niestety, w naszej obyczajowości nie ma zwyczaju wspólnego śpiewania. Nawet w kościele wychodzi to słabo. "Sto lat" jeszcze jakoś idzie, ale nic więcej.
Nie oszukujmy się: większość po prostu się wstydzi. W naszej naturze jest nieangażowanie się emocjonalnie w wydarzenia radosne, pozytywne. Co innego wygwizdać kogoś/coś, wybuczeć czy posłać wiązankę po nieudanej akcji - o, tu wypada poddać się emocjom. Jest to nawet takie "eksperckie" i "fachowe".
Przecież (jak sam zauważyłeś) po przegranym meczu wpisów jest od groma, a po wygranym - cisza.
Ludzie może i by chcieli pośpiewać, ale przecież "Nie wypada, bo co sobie sąsiad pomyśli? Jeszcze weźmie mnie za głupka".
My nawet się witamy jakbyśmy byli na siebie nadąsani. Taki jest ten nasz polski "styl".
-----------------------------------------
Willhaven
Dla Alka byliśmy klubem "docelowym". Oczywiście nie znaczy to, że miał (ma?) u nas grać do końca kariery. Dla Igły byliśmy klubem docelowy (a to, przypominam, światowa klasa).
Dla Grozera nie, bo taka jest polityka finansowa Adama Górala. Jak się okazało, nawet dla Ivovicia, który dostał na rok gwiazdorski kontrakt w Rosji, możemy być klubem docelowym.
Jeśli kogoś zadowala kwota 300.000 euro za sezon i jest tej kwoty wart... Tak to u nas działa.
To wszystko zależy od zawodnika.
Można się złościć, że nie dorzuciliśmy Grozerowi tych 50.000 euro, ale można też politykę finansową Górala szanować (nawet nie zgadzając się z nią).
Są zawodnicy, którzy dla 10.000 euro będą zmieniali kluby co rok. Są tacy, którzy wolą stabilność (na niezłym poziomie) nawet kosztem pewnej kwoty. To kwestia życiowych wyborów każdego człowieka. Np. Kurek wybrał coś innego niż wysoka kwota. Nie da się podciągnąć wszystkich pod jeden model.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Wilinho10

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 114
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 29, 2017, 21:16:31 pm »
Nie wiem czy to było opisane, ale czy mógłby ktoś mi wyjaśnić o co chodziło z tą akcją z biletami po drugim secie ?? Nie byłem na meczu, ale widzę że jest z tego dużo zamieszania. :P

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 29, 2017, 21:18:56 pm »
A ja chciałem podziękować ekipie, z którą świętowaliśmy zwycięstwo w Irish :-)
Był pośród nas nawet kibic KK.  Się działo ;-)

Gregor

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 140
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 29, 2017, 22:20:10 pm »
Nie wiem czy to było opisane, ale czy mógłby ktoś mi wyjaśnić o co chodziło z tą akcją z biletami po drugim secie ?? Nie byłem na meczu, ale widzę że jest z tego dużo zamieszania. :P
W przerwie po 2. secie na boisko wszedł ktoś z lotniska w Jasionce (być może również z Ryanaira), coś tam powiedzieli przez mikrofon, a gdy część zawodników wróciła na boisko to dyrektorzy z klubu kazali im czekać aż przyjdą wszyscy, żeby móc wręczyć symboliczne bilety do Berlina, które ufundował Ryanair. Niewdzięczni zawodnicy stali więc na boisku zdezorientowani i wkurw... (szczególnie Gavin) zamiast zacząć się dogrzewać. W końcu wręczyli im te bilety, a Gavin cisnął swoim w ławkę.

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 29, 2017, 22:32:43 pm »
Majer. Są tacy, którzy wolą stabilność (na niezłym poziomie) nawet kosztem pewnej kwoty.

To właśnie proponuje Resovia, jej włodarze, STABILNOŚĆ finansowa na niezłym poziomie. Reszta zależy od sztabu i zawodników jaki będzie efekt sportowy.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów, sobota 28.01.2017, godz: 14:45.
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 29, 2017, 22:33:01 pm »
https://twitter.com/Mielewski/status/825775935148453889

Cóż za błysk "intelektu"  ;) ;D  :o ::) pana Mielewskiego.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2017, 22:36:14 pm wysłana przez Slawko »