Autor Wątek: Wyjazd do Berlina na mecz Ligi Mistrzów Berlin Recycling - Resovia 13-14.02.2017  (Przeczytany 9412 razy)

dudi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 86
Odp: Wyjazd do Berlina na mecz Ligi Mistrzów Berlin Recycling - Resovia 13-14.02.2017
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 14, 2017, 23:16:48 pm »
Proponuję zwrócić uwagę na relacje Fabian - trener w trakcie przerwy na nasze żądanie w piątym secie, bodajże przy stanie 12:10 dla Berlina. Nie wiem czy ktoś oprócz mnie to zauważył.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Wyjazd do Berlina na mecz Ligi Mistrzów Berlin Recycling - Resovia 13-14.02.2017
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 14, 2017, 23:19:43 pm »
Powiem wam, że awansujemy w LM i będziemy się bić o medale w lidze. Tylko szkoda, że nie wykorzystamy Naszego potencjału.
Ale to już są nie Nasze decyzje, my tylko możemy się temu przyglądać.

Przecież od dawna wiadomo, że na lini trener - zawodnicy, zawodnicy - trener coś nie gra.
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2017, 23:21:23 pm wysłana przez jupi_1991 »

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Wyjazd do Berlina na mecz Ligi Mistrzów Berlin Recycling - Resovia 13-14.02.2017
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 14, 2017, 23:20:39 pm »
O meczu nie chce mi się pisac. Moze tylko tyle, ze fajnie, ze sie podniesli po 2 pierwszych setach, bo pachnialo juz 3-0. Niewiele braklo do zwyciestwa... chociaz moze wiele... braklo tego, zeby w dwoch najwazniejszych akcjach meczu nie zagrac na alibi... Patrzac na przebieg tb, w ciemno mozna bylo obstawiac, ze ostanie pilki pojda do Marko.. No i poszly... Blok tez tam poszedl...
Nie smuci mnie wynik, bo ten mecz byl o pietruszke... Nawet zajecie drugiego miejsca nie daje nam rozstawienia w play-off, bo mamy za malo punktow... Wiec czy zajmiemy drugie miejsce czy trzecie, zadna roznica...
Mnie po tym meczu najbardziej boli widok Jochena, tak chetnie pokazywanego przez realizatora.. Mialem wrazenie, ze z twarzy naszego kapitana bije rezygnacja.. jakby sie poddal, ze juz nie da rady...
Dzisiaj, zupelnie nieoczekiwanie wykreowal sie doskonaly zmiennik dla Gavina i bardzo sie boje, ze Jochen moze powedrowac za bandy w miejsce Wintersa... Nawet do konca sezonu  :'(

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Wyjazd do Berlina na mecz Ligi Mistrzów Berlin Recycling - Resovia 13-14.02.2017
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 14, 2017, 23:24:29 pm »
Ależ szkoda tego tiebreaka, przy 12-13 byłem pewny że ich mamy :-\
Obraz dzisiejszego meczu fałszuje rewelacyjny acz przypadkowy występ Thomasa, gdyby nie on skończyło by się wstydliwym 3-0.
Chłopaki na pewno walczą, fizycznie nie wygląda to źle, w ataku jest duża siła, ta dyspozycja idzie do góry, ale do dobrej gry strasznie dużo nam brakuje. Dalej masa przypadkowości, elektryczności, a jest połowa lutego.
Nic jutro kibicujemy Dynamo, ogrywamy Dukle i z bidą idziemy dalej.
W końcu.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Wyjazd do Berlina na mecz Ligi Mistrzów Berlin Recycling - Resovia 13-14.02.2017
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 15, 2017, 00:34:32 am »
Przed tym meczem wiadomo było, że:
1. Nie mamy szans na 1. miejsce w grupie
2. Praktycznie nie mieliśmy szans na zajęcie 2. miejsca w grupie dającego rozstawienie w rundzie PO (drużyna z najlepszym bilansem spośród wszystkich zespołów z 2. miejsc)
3. Splot bardzo nieszczęśliwych okoliczności w innych grupach, przy jednoczesnej naszej wygranej z.... siatkarzami z Czech i bez względu na wynik z Berlinem spowodowałby, że nie zajmiemy jednego z trzech 3. miejsc dających awans do PO (cytowałem tu wpis Filipa z warunkami, jakie musiałyby zajść żeby to się stało)
4. Zajęcie drugiego miejsca bez rozstawienia jest równoznaczne z zajęciem trzeciego miejsca premiowanego awansem do PO.

Biorąc pod uwagę powyższe postawię niczym nie podpartą tezę:
Jeżeli przegrana w dzisiejszym meczu decydowałaby o naszym odpadnięciu z LM to... Gavin by dzisiaj zagrał.
Nie wiem czy to prawdziwa teza (jego występ lub absencja w meczu z JW też ani jej nie obali ani nie potwierdzi) i nie wiem, czy z Gavinem w składzie wygralibyśmy dzisiejszy mecz. Wiem, że z Gavinem czy bez niego mamy..... nie wyobrażam sobie żebyśmy gładko nie wygrali za 3 z Duklą, a to najprawdopodobniej da nam awans do fazy PO LM.

Co dalej?

Jak dla mnie nic się nie zmienia. Jeżeli trafimy w jednej z dwóch rund PO na Zenit lub Lube (w pierwszej na Lube nie trafimy) to, mówiąc oględnie, nasz awans do FF w Rzymie mocno się skomplikuje...
Jeżeli los nam będzie sprzyjał i szczęśliwie ominiemy przed FF obydwie drużyny to... nie będzie więcej w PO drużyn z którymi nie moglibyśmy wygrać dwumeczu. Wszystkie pozostałe drużyny są co najmniej w naszym zasięgu, żeby nie napisać, że większość jest potencjalnie słabsza od nas. A PO zaczną się dokładnie za miesiąc. To dużo czasu. Wystarczająco dużo...

Na koniec. Po przegranym meczu z Berlinem... A niech tam.... Stawiam kolejną tezę:

Jeżeli w pierwszej i drugiej rundzie PO LM unikniemy Zenitu i Lube to zagramy w Rzymie.

Ja w to wierzę.
Nic się nie zmieniło.
Wszystko w naszych rękach i głowach.
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2017, 00:41:09 am wysłana przez wog »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wyjazd do Berlina na mecz Ligi Mistrzów Berlin Recycling - Resovia 13-14.02.2017
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 15, 2017, 06:44:48 am »
Obraz dzisiejszego meczu fałszuje rewelacyjny acz przypadkowy występ Thomasa, gdyby nie on skończyło by się wstydliwym 3-0.
Nie było w tym żadnego przypadku.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Wyjazd do Berlina na mecz Ligi Mistrzów Berlin Recycling - Resovia 13-14.02.2017
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 15, 2017, 06:52:06 am »
W ogóle bardzo dużo zepsutych zagrywek - bodaj 20 a zyski mizerne = 2-3 asy? Gdzie Rossard ze swoim atomowym serwisem?

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wyjazd do Berlina na mecz Ligi Mistrzów Berlin Recycling - Resovia 13-14.02.2017
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 15, 2017, 07:36:28 am »
Gavin powiedział kiedyś, iż lepiej mecz wygrać niż przegrać. W tym przypadku było by mniej nerwowo i bez oglądania się na inne grupy i ich rezultaty. Na dziś tylko Zaksa błyszczy. Resovia i Skra osiągają wyniki poniżej swoich możliwości.
Trochę martwi, iż jest duża rotacja w składzie. Znów kończyliśmy w innym składzie niż zaczynaliśmy. Wejście smoka Tomka uratowało nas przed wynikiem 3 do 0 w plecy.

Niestety mamy swoje bolączki. Ciągłe dużo zagrywek psujemy. I to nie bomb Marko a przebijanek flotowych. Fabian w końcówce zrezygnował z urozmaiconego rozegrania i dawał do pewniaka, jakim wydawał się Marko. Wszyscy wiedzieli, iż pójdzie piłka do Marko i blok też tam był.

Martwi mnie też postawa dwóch graczy. Jochena i Nowakowskiego. Bardzo źle to wygląda, jak są w kwadracie. Coś się niedobrego z ich formą dzieje. Jak Jochen ma wzloty czasem tak Pit jest cieniem swojej wielkiej gry.

PS.  Po manewrze z Tomkiem uważam, iż Fredi powinien odejść. Szkoda zawodnika na siedzenie za bandami.

spareq

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: Wyjazd do Berlina na mecz Ligi Mistrzów Berlin Recycling - Resovia 13-14.02.2017
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 15, 2017, 08:28:53 am »
Nie było w tym żadnego przypadku.
Też myślę, że nie było przypadku. Po prostu sztab jeszcze nie zdążył Tomka "zepsuć".

Wyraźniej Tomek był bardziej dynamiczny od kolegów z drużyny.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Wyjazd do Berlina na mecz Ligi Mistrzów Berlin Recycling - Resovia 13-14.02.2017
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 15, 2017, 09:31:26 am »
Też myślę, że nie było przypadku. Po prostu sztab jeszcze nie zdążył Tomka "zepsuć".

Wyraźniej Tomek był bardziej dynamiczny od kolegów z drużyny.
Jest to fakt, każdy widział. Wnioski każdy może mieć własne ale chyba zgodnie uznamy ze ... ok nikogo nie zwalniamy przed końcem sezonu.



Zenit, Lube nie osiągalne dla Nas ale na ten moment ja uważam że szkodą dla Nas jest czarownie się ze jeśli nie trafimy na te zespoły to mamy szansę na FF. Oczywiście ze mamy ale.. ciężko mi uwierzyć ze wygramy dwumecz z Turkami czy Rosjanami, szczególnie ze w tegorocznej LM tylko z Duklą była wygrana na wyjeździe i to z trudnościami  :)

Są 3 miejsca w FF, widzę tam Włochów i Zenit, skoro teraz kluby z tego samego państwa nie muszą na siebie wpadać (może ktoś potwierdzić?) to skład FF będzie możliwy z 3 ekip włoskich i ZENITU, lub 2 włoskie, ZENIT, i ZAKSA. Nie wierze by ktoś przeskoczył te zespoły, głównie dlatego że gra się dwumecz... stwierdzam to z bólem.

No chyba że te ekipy wpadną na siebie po drodze  :) co nie zmienia faktu że ogranie dwa razy Dynama, Arkasu czy Biełgorodu a nawet Roselare jest -wydaję mi się ponad Nasze możliwości w obecnej formie.
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2017, 11:18:15 am wysłana przez tomi92 »