Autor Wątek: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena  (Przeczytany 32040 razy)

Maxel10

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 394
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 16, 2017, 11:01:00 am »
Ale największy "podziw" wzbudzili u mnie sędziowie.No takiej pary nieudaczników to jeszcze nie widziałam :o.Kto ich dopuścił?!Drugi to chyba nie wiedział jaką konkurencję sędziuje  ;)

Oni to byli w innym świecie :P Zakręceni jak Lato z radiem....

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 16, 2017, 11:55:39 am »
Nie wypowiem się na temat meczu, bo się nie znam. Nikogo nie zwalniam, bo to nie moja rola. Ale składam wniosek o zakup w nstępnym sezonie murzyna. Bez murzyna/kubańczyka/wariata w kolorze dowolnym nie będziemy zwyciężać. Patrz Oliva/ Ngapeth czy inny Leon. Żeby nie było to nie o transfery chodzi, bo jeszcze trwa sezon.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 16, 2017, 12:02:07 pm »
Nie wypowiem się na temat meczu, bo się nie znam. Nikogo nie zwalniam, bo to nie moja rola. Ale składam wniosek o zakup w nstępnym sezonie murzyna. Bez murzyna/kubańczyka/wariata w kolorze dowolnym nie będziemy zwyciężać. Patrz Oliva/ Ngapeth czy inny Leon. Żeby nie było to nie o transfery chodzi, bo jeszcze trwa sezon.
Wystarczy kupić pastę do butów i będzie taniej.

A tak serio to niewiele nam brakło. Ale już w tym sezonie pamiętam tak "świetny" początek 5 seta. Cudem doprowadziliśmy do wyrównania oo 12. A wygrana to byłby całkiem inna gadka. Modena jest w zasiegu. I przed rewanżem nie stoimy na straconej pozycji.

Alexx12

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 16, 2017, 12:10:41 pm »
Nie wypowiem się na temat meczu, bo się nie znam. Nikogo nie zwalniam, bo to nie moja rola. Ale składam wniosek o zakup w nstępnym sezonie murzyna. Bez murzyna/kubańczyka/wariata w kolorze dowolnym nie będziemy zwyciężać. Patrz Oliva/ Ngapeth czy inny Leon. Żeby nie było to nie o transfery chodzi, bo jeszcze trwa sezon.
O to to

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 16, 2017, 15:01:58 pm »
A ja powiem tak, Ngapeth zrobił różnice największą chyba gdy łapał na pojedynczy blok Schopsa, bardzo demotywująco wpływało na Naszych - oczywiście inne czynnik również miały znaczenie. Ale.. widziałem parę jego meczy w tym sezonie i ma wahania potrafi zagrać tak jak z Nami lub ciągnąć grę swojego zespołu w dół psując zagrywki (chociaż w tym elemencie nie brylował) ale także swoje "popisy" ataki z 6-7m itp potrafi psuć piłkę za piłką. I to chyba Nasza szansa. Mam nadzieje że właśnie taki dzień będzie miał w rewanżu  :)

Mecz naładowany emocjami ale poziom nie był najwyższych lotów chociaż osobiście lubie takie mecze o ile nie polegają na psuciu zagrywki na zmianę.  ;)

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 16, 2017, 16:30:51 pm »
Bartman??? Carpyook czy gdyby nie on w jednym z meczów ze Skrą cieszylibysmy się potem ze złota. Sam wygrał nam tai breka ! Czy my mamy teraz takiego zawodnika? Bravo ty! 😊

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 16, 2017, 18:15:04 pm »
Piokol, gdyby nie Lotman w pierwszym meczu w Bełchatowie, to do spotkania o którym mowa w ogóle by nie doszło.

benek18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 211
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 16, 2017, 19:16:35 pm »

dzablon222

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 144
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 16, 2017, 21:23:59 pm »
GDZIE SĄ HEJTERZY JA SIĘ PYTAM!!

galiba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Liga Mistrzów: Asseco Resovia Rzeszów - Azimut Modena
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 16, 2017, 21:32:16 pm »
Zamieszczam fragment wywiadu znanego trenera pracującego w +L z takim przesłanie do niego żeby przestał myśleć o sobie  a pomyślał o klubie i odpuścił już ten następny sezon.


- Kontrakt mam ważny do następnego sezonu i będę chciał go wypełnić. Jeśli wyniki tego wypadną dobrze, to naturalnie łatwiej pracować w kolejnym sezonie. Na pewno będzie on moim ostatnim. Myślę, że liczba lat, którą spędziłem w Rzeszowie jako trener jest wystarczająco wysoka - powiedział Kowal w rozmowie ze sport.pl.

Na Andrzeja Kowala dość często spadała fala krytyki po kilku słabszych występach jego podopiecznych. - Ostatnią rzeczą, którą mogę zrobić, to przejąć się pesymistami - ludźmi, którzy w życiu za wiele nie osiągnęli, i dla których jedyną satysfakcją jest krytykowanie innych. Z rzeszowskim zespołem trzy razy sięgnąłem po mistrzostwo Polski, dwukrotnie byliśmy wicemistrzami kraju, czyli w ciągu pięciu ostatnich lat wystąpiliśmy we wszystkich finałach. To jest dla mnie wystarczającą odpowiedzią na hejt. Nie siedzę w internecie, nie czytam takich wpisów, ponieważ one po prostu mnie nie interesują. Skupiam się na sobie, na pracy i to jest dla mnie najważniejsze. Zachęcam jednak, by pamiętać, że zespół powinno się oceniać dopiero po sezonie - stwierdził opiekun Pasów.