Autor Wątek: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów  (Przeczytany 50699 razy)

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #70 dnia: Kwietnia 09, 2017, 19:06:11 pm »
Trener pójdzie do Prezesa i powie: "Nie słuchali mnie! Kazałem im wygrać. Nie wiem, co się stało. Za rok będzie lepiej."
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2017, 19:09:24 pm wysłana przez Wronka »

bejok78

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #71 dnia: Kwietnia 09, 2017, 19:07:39 pm »
Dramat

Lewy21

  • Gość
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #72 dnia: Kwietnia 09, 2017, 19:07:44 pm »
Jak się niepodobało to trzeba było nieoglądać  ;)

Banda hejterów, a tfu....

bos

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 302
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #73 dnia: Kwietnia 09, 2017, 19:10:45 pm »
Dlaczego ta drużyna pastwi się nad kibicami. Teraz po męsku napiszę, że Kowala powinno się po zdawkowym dziękuję kopnąć w .... i na ostatnie 3 mecze niech drużyna prowadzi się sama.
 

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #74 dnia: Kwietnia 09, 2017, 19:11:15 pm »
Nie ma co pisać na około Włoch przychodzi do Reski nie na asystenta tylko żeby oszczędzić kibicom takich blamaży , mam nadzieję że to Kowal będzie tym drugim.

guer1

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 68
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #75 dnia: Kwietnia 09, 2017, 19:11:25 pm »
Brawo Lewy21....w punkt! ;)

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #76 dnia: Kwietnia 09, 2017, 19:11:34 pm »
Jak się niepodobało to trzeba było nieoglądać  ;)

Zawodnicy też w ten sposób podeszli, beznadziejny mecz to go szybko zakończmy

Kuba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 183
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #77 dnia: Kwietnia 09, 2017, 19:16:51 pm »
Tak gramy drugi sezon. Nic nowego. Zarząd i Trener. Towarzystwo wzajemnej adoracji. Znowu wymienią 10 zawodników. Ktoś zarobi i będzie to samo.

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #78 dnia: Kwietnia 09, 2017, 19:17:57 pm »
Słowniki synonimów w ręce i szukamy: deklasacja, blamaż, kompromitacja, ... podaj dalej ;-)

ajsmen90

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #79 dnia: Kwietnia 09, 2017, 19:22:49 pm »
No cóż postaram się chłodnym okiem, ale nie obędzie się bez krytyki trenera.

Najpierw się zaczęło od podania Polsatowi fałszywego składu. Potem choć Lemański psuł multum zagrywek, a Ivovic nie kończył ataków to trener nie zrobił kompletnie nic. Rossard wszedł dopiero przy znacznej przewadze punktowej Skry, a przy 20:11 wszedł Nowakowski za Lemana w 3 secie. Gra Resovii wyglądała typowo jak przez ostatnie 2 sezony ze zdemolowanym przyjęciem. Moim zdaniem także trener odpowiada za ten stan rzeczy. Oczywiście wszystko można nadrobić jest to możliwe, ale nawet gdyby Resovia odwróciła losy rywalizacji to moim zdaniem nie będzie to zasługa trenera. Nawet na obrazkach widać, że trener nie ma autorytetu u zawodników. Drzyzga się krzywi jak Kowal przemawia. W którymś ze wcześniejszych meczów to słyszałem, że nawet spokojny Możdżonek powiedział do niego sp******aj. Nie mnie oceniać czy źle czy dobrze powiedział, ale jak tak się dzieje to ja nie wiem jak ma tu być jakieś granie. Znowu wymieńmy 60% składu i trenera zostawmy, a w kolejnym sezonie na pewno wygramy już Ligę Mistrzów. ;)

Nie mniej jednak czara goryczy się przelała, bo można przegrać, ale trzeba walczyć. I nie mam tutaj pretensji do zawodników. Po co budować 32 równe szóstki jak nie przygotowuje się ich do grania. Podam prosty przykład. W takiej dyscyplinie jak piłka nożna, Zinedine Zidane tak rotuje składem w Realu Madryt, że każdy tam jest w stanie odwrócić losy każdego meczu. Dzięki temu Real Madryt już w około 50 meczach z rzędu strzela gola, a przegrali oni tylko dwa spotkania w tym sezonie tj. z Sevillą i Valencią. Morata strzelił 3 gole (albo 2 i samobój rywala) i w następnym meczu nie zagrał. I pewnie gdyby zagrał znów by strzelił. O co mi chodzi. O to, że Zidane przygotował sobie cały zespół na najważniejsze mecze sezonu i każdy teraz jest w stanie grać, a Kowal co przygotował??? Winters zamrożony, Rossard zaorany...Tichacek jak wchodzi to wcale nie poprawia jakości po Drzyzdze. Co tu dużo gadać. Leicester City w lidze angielskiej też po zmianie trenera zaczęli od razu wygrywać.

No, ale ostatecznie widzimy się w środę i zróbmy wszystko by Resovia wygrała. WALCZMY DO KOŃCA. POKAŻCIE CHARAKTER SIATKARZE!