Autor Wątek: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów  (Przeczytany 50742 razy)

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #80 dnia: Kwietnia 09, 2017, 19:25:53 pm »
Pragnących obejrzeć siatkówke polecam na polascie kanał 400 raiuno tam jest prawdziwa siatkówka a nie druźyna której trener nie potrafi wybrać 6 dnia . BRAWO KOWAL. ,może Włoch do nas a Kowal do Włoch.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #81 dnia: Kwietnia 09, 2017, 19:27:28 pm »
Miałem już bilet. Miałem jechać...nie pojechałem. I nawet nie widziałem I seta...bo piękna pogoda mimowolnie wygrała. Ciekawe, czy to tylko przypadek, czy rachunek prawdopodobieństwa?
-----------------------
Resovia straszy siatkówką. Odstręcza od niej. Jest anty reklamą tej dyscypliny i niszczy jej sens i charakter.
Żadna z czterech drużyn, które grają w półfinale nie jest tak nieprzewidywalna, jak...Asseco.

Majkel

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 276
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #82 dnia: Kwietnia 09, 2017, 19:28:49 pm »
ALE TO BYŁ GWAŁT! :D

Maximus2

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #83 dnia: Kwietnia 09, 2017, 19:30:18 pm »
Z tym składem to też dobre jajo


skibens

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #84 dnia: Kwietnia 09, 2017, 19:31:38 pm »
Z taką mocą zagrywki/niemocą w przyjęciu nie dało się ugrać nic więcej, więc po kilku seriach wszystko się posypało. W kontekście rewanżu może to i lepiej, zostanie więcej sił na złotego seta :)
Zauważyłem, że wcale nie mamy obrony, kompletne zero. Nic  nie udaje się podbić, na 9m nikt wybloku nie asekuruje, Wojtaszek nie istnieje, na grę obronną Fabiana i Jochena to brak słów, wchodzi wszystko w strefę "1".
Na plus:
- takiej biedy w zagrywce u siebie nie zagramy
- Skra takiego dnia konia na zagrywce na bank mieć nie będzie
- Kurkowi drugi taki mecz, że wszystko wchodzi się nie przydarzy
- dobrze zacząć początek, żeby nerwówki nie było, wygrać pierwszego seta, a dalej kibice zrobią kocioł
- ładnie pewnie będzie można zarobić u buka stawiając na Rosovię, że chyba się skuszę :) wynik będzie taki sam jak dziś, tylko w drugą stronę, a złoty set pójdzie na gazie już i finał nasz :)

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #85 dnia: Kwietnia 09, 2017, 19:31:45 pm »
Pójdę o krok dalej, wiem że jeszcze rewanż i wierze że jest jakiś najmniejszy % szans na wygranie 4 setów i awans do finału ale.. z tej czwórki po tych dwóch meczach półfinałowych chyba zagraliśmy gorzej niż JW, oby się nie skończyło 4 miejscem. Chociaż bez LM w przyszłym sezonie może wyjdzie na dobre kto wie  :)

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #86 dnia: Kwietnia 09, 2017, 19:32:18 pm »
Co ma do Resovii(prywatnie) Kadziewicz, że tak od zawsze po niej jedzie?

Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #87 dnia: Kwietnia 09, 2017, 19:48:00 pm »
Abdul ja tak w zastępstwie


fame1666

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #88 dnia: Kwietnia 09, 2017, 19:49:56 pm »
Co ma do Resovii(prywatnie) Kadziewicz, że tak od zawsze po niej jedzie?

Jedzie? To taki człowiek że każdemu może dowalić , taki charakter. Nie żeby coś ale czasami te przytyki z jego strony są całkiem celne. Co do dzisiejszego meczu... jaki cały sezon, taki ostatni mecz. Kowal tonie razem ze swoim okrętem. I bardzo dobrze bo może wtedy będzie szansa że coś się zmieni.

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #89 dnia: Kwietnia 09, 2017, 19:53:20 pm »
Kowal tonie razem ze swoim okrętem. I bardzo dobrze bo może wtedy będzie szansa że coś się zmieni.
Górski mu rzuci koło ratunkowe i pozwoli poprowadzić ostatni sezon żeby umowę dokończył ew. niższa kasa na zawodników zaowocuje zmniejszonymi oczekiwaniami co do wyników i będziemy walczyć o środek tabeli.