Autor Wątek: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów  (Przeczytany 50711 razy)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #90 dnia: Kwietnia 09, 2017, 19:58:47 pm »
Płacimy cene za trzymanie  super ukochanego trenera na stanowisku trenera.

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2017, 16:31:53 pm wysłana przez kael »
W końcu.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #91 dnia: Kwietnia 09, 2017, 19:59:57 pm »
Cóż dwie drużyny które się spotkały to zupełnie inna bajka, trzeba patrzeć na to trzeźwo, wierzyć i dopingować trzeba, ale my nie mamy żadnych argumentów aby cokolwiek ugrać. Ktoś tam pisał o wygraniu LM, ja wtedy myślałem że jak ugramy drugie miejsce w PLS to będzie sukces.

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #92 dnia: Kwietnia 09, 2017, 20:04:15 pm »
Chciałem zauważyć, że łomot dostaliśmy od drużyny, gdzie atakujący miał 23% w ataku. Co by było (będzie w środę?) jakby Wlazły zagrał na swoim normalnym poziomie w tym elemencie?

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #93 dnia: Kwietnia 09, 2017, 20:11:24 pm »
A co będzie jak nie popełnimy 30 błędów własnych w 3 setach? Gramy tak jak to mamy w zwyczaju czarne/białe, nie ma odcieni szarości, w środe może być całkiem inny mecz. Ale brak reakcji kowala bezcenny.
W końcu.

sumit

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 56
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #94 dnia: Kwietnia 09, 2017, 20:35:08 pm »
O tym, że mamy super ukochanego trenera na stanowisku trenera pisałam 2lata temu,za co dostałam niezłą burę od obrońców maga,a więc granie padaki sobie trwa,trwa i trwa i co najgorsze zanosi się na to że trwać będzie nadal.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2017, 15:51:00 pm wysłana przez A :) »

Greg

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 214
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #95 dnia: Kwietnia 09, 2017, 20:36:50 pm »
Trener Kowal to i Leona by sprowadził do parteru. Dopóki Trenerem jest Kowal nie przedłużam karnetu. Wolę te pieniądze oddać biednym dzieciom.

mlodymajor

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 176
  • A3
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #96 dnia: Kwietnia 09, 2017, 20:42:37 pm »
Deja vu.. 30.11.2014 roku byłem na hali w Łodzi i oglądnałem nieco ponad godzinę meczu, gdzie Skra zmiotła Resovię z parkietu. Podobno piorun nie uderza dwa razy w to samo miejsce a tu proszę bardzo Skra pozamiatała Resovię aż przykro było na to patrzeć. Nasza gra napawała optymizmem w ostatnich meczach, że idzie ku lepszemu. Jak można to w tydzień zepsuć? Widocznie można..

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #97 dnia: Kwietnia 09, 2017, 20:43:50 pm »
Kto serwuje, ten wygrywa! Tak krótko można skwitować ten mecz; 20 popsutych zagrywek, to prawie jeden set oddany za darmo. Tylko 5 punktów zdobytych przez środkowych.... dalej już nie będę pisał.
Oczywiście, dalej kibicuję Resovii i wierzę, że w środę jesteśmy w stanie wygrać 3:0 lub 3:1. Złoty set to loteria, ale gramy u siebie.
Oczywiście wstyd tak wysoko przegrać, ale to jeszcze nie koniec.
Cytuj
Płacimy cene za trzymanie kochanego trenera na stanowisku trenera.
Nie będę opluwał trenera i zwalniał(co poniektórzy tutaj robią), nie mam się za fachowca i nie mnie osądzać.
Mnóstwo osób tutaj się ujawniło i uaktywniło, nastąpił wysyp postów.
Czy my naprawdę mamy o czym dyskutować tylko wtedy jak drużynie źle poszło?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2017, 15:58:30 pm wysłana przez A :) »

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #98 dnia: Kwietnia 09, 2017, 20:48:14 pm »
Strasznie się dziwię, że Kowala to nie męczy, inny na jego miejscu dawno by zrezygnował, zwłaszcza że zawodnicy nie mają dla niego żadnego respektu, dzisiaj to zauważyłam na czasach, może niech mu ktoś powie żeby sobie dał spokój może ktoś kto może mieć na niego jakiś wpływ, może trener Such? Nie wiem ale tego nie można dłużej ciągnąć, skoro zarząd się uparł żeby mu dać dokończyć kontrakt, to może jakoś inaczej to rozwiązać, bo kolejny sezon będzie tylko gorszy...
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #99 dnia: Kwietnia 09, 2017, 20:50:09 pm »
Nasza gra napawała optymizmem w ostatnich meczach, że idzie ku lepszemu. Jak można to w tydzień zepsuć? Widocznie można..
A może to "nasze" korpo-wilczki ustalając transfery, rozmontowały wszystko ??!!?? już ogłosili nowych, szlag wie kogo wych...jali na przedłuzeniu/zostaniu  :(