Autor Wątek: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów  (Przeczytany 50757 razy)

Wronka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 316
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #110 dnia: Kwietnia 10, 2017, 06:20:04 am »
Przewrotnie stwierdzę, że wczrajsza egzekucja (słowo mecz mi nie przejdzie przez gardło) to "zasługa" naszego genialnego zarządu. W końcu TRENER oddał się do ich dyspozycji... Wtedy był czas i sposobność. Teraz pozostaje kibicować w środę i za często nie spoglądać w stronę naszego Magika ( Mag to Ljubo). A nuż zdarzy się cud? W końcu się zdarzają...

Miguell

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 205
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #111 dnia: Kwietnia 10, 2017, 06:53:37 am »
Ludzie! Niech się dzieje, co chce. Piszmy tutaj, co chcemy. Oceniajmy, jak chcemy, ale w środę wspomóżmy ich z całych sił. Na maksa, jak jeszcze nigdy. Wygrywaliśmy im mecze, może nawet mistrzostwa. Zróbmy to dla zawodników, bo oni grają bez trenera i sztabu szkoleniowego. Bo czy trenerem można nazwać faceta, który ze swoją drużyną robi to samo co Macierewicz z polską armią? Który ma zero autorytetu i pomysłu na drużynę? Który nie potrafi wpoić najprostszych elementów i taktyki? I kogo on ma do pomocy? Faceta, który wygląda jak księgowy z Asseco i gwiazdę teledysku do piosenki disco polo.  Jaki trener trzymałby przez dwa i pół seta w kwadracie Rossarda czy Nowakowskiego. Jaki? Chyba Smuda z czasów Euro. Jaki trener i prezes ogłaszają nowych zawodników i robią transferowy cyrk przed najważniejszymi meczami sezonu?
Wbijmy sobie do głowy jedno słowo: REMONTADA!! Odrobienie start...To czego miesiąc temu dokonała moja ulubiona drużyna piłkarska wierzę, że stanie się możliwe w środę, na Podpromiu, z jeszcze lepszym skutkiem.
Człowieku widać że o polskiej armii nie masz bladego pojęcia lub ulegasz manipulacji telewizji niemieckiej. Jestem w armi i uwierz że w końcu coś na plus się zmienia. Ale to nie miejsce na politykę

Lewy21

  • Gość
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #112 dnia: Kwietnia 10, 2017, 07:18:33 am »
Przepraszam, że się powtarzam, ale skoro jesteśmy kibicami Asseco Resovii tzn. że na siatkówce się nieznamy, więc napijmy się wody i jak się niepodoba gra naszej drużyny to nie chodźmy na mecze i nieoglądajmy kunsztu człowieka, który o siatkówce wie wszystko ;)

Banda hejterów, a tfu....

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #113 dnia: Kwietnia 10, 2017, 07:31:06 am »
znowu siłownia?  ;D na 4 mecze przed końcem sezonu?  ;D
w tym roku na Podpromiu bardziej emocjonująca będzie walka o brąz developrysiek :)

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #114 dnia: Kwietnia 10, 2017, 07:34:16 am »
Człowieku widać że o polskiej armii nie masz bladego pojęcia lub ulegasz manipulacji telewizji niemieckiej. Jestem w armi i uwierz że w końcu coś na plus się zmienia. Ale to nie miejsce na politykę
1xdokładnie i 2xdokładnie  8)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #115 dnia: Kwietnia 10, 2017, 15:38:38 pm »
Któryś z Moderatorów "otrzeźwiał' i otworzył ten wątek. To dobrze.
Co do wczorajszego meczu, a raczej dziwowiska. Napiszę tylko tyle, trzeba nie mieć ambicji, żeby kibiców takim chłamem uraczyć, jak to zrobiła drużyna Resovii. Uwzględniam w swojej ocenie bardzo dobrą grę przeciwnika.
Na osobną "laurkę" zasługuje człowiek nazywany trenerem Resovii. Trzeba mieć w sobie dużo buty i arogancji, aby wywinąć taki numer przed kamerami telewizji. Za to, za wyrzucanie kibiców z Podpromia należy się solidna...........kara pieniężna. Nic tak nie uczy pokory, jak kilka zer mniej na koncie....

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #116 dnia: Kwietnia 10, 2017, 15:47:38 pm »
Wątek otworzony, został zamknięty przez pomyłkę. Przepraszamy.

PS. Emocje może troszeczkę opadły to proszę o wychamowanie inwektyw w stosunku do trenera. Mimo wszystko coś z Resovią przez czas pracy osiągnął i na pewno nie zasłużył na to aby wylewać na niego wiadra pomyj. Jak ktoś czuje taka potrzebę to nich to zrobi na TT, FB lub gdziekolwiek indziej. Tutaj te wypowiedzi będą usuwane. Można dyskutować, wyrażać swoje opinie nawet bardzo krytyczne, natomiast nie będzie zgody na obrażanie kogokolwiek. Jeżeli ktoś ma z tym problem, to musi się zdać na ocenę moderatorów. Jak wypowiedź wyleci to oznacza, iż przekroczyło się ta delikatną linie.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2017, 15:49:35 pm wysłana przez A :) »

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #117 dnia: Kwietnia 10, 2017, 15:48:29 pm »
Klasowy Trener - człowiek zachowuje się profesjonalnie w każdej sytuacji. Ponadto warto popracować nad zasadą "przyjaciół trzymaj blisko, wrogów jeszcze bliżej". Jaki ma sens rzucanie tzw. pożywki dla mediów? Wymagając od innych - wymagajmy również od siebie.
Nie wiem w jakim stanie są nasi Zawodnicy po wczorajszym meczu. Na instagramie widziałam, że do Marko przyjechała Rodzina. Może to pomoże. Cuda się zdarzają :) !
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #118 dnia: Kwietnia 10, 2017, 15:50:58 pm »
Powiem szczerze po raz pierwszy w życiu nie wiem czy chcę wygranej w środę i awansu do finału ...

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #119 dnia: Kwietnia 10, 2017, 16:02:21 pm »
Przeczytałem wpisy i wierz mi Darku , nie ma tam wulgaryzmów . Jak ktoś napisze Kowal out to nie "grzech". Po wczorajszym święty by nie wytrzymał  ;) .