Autor Wątek: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów  (Przeczytany 50723 razy)

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #170 dnia: Kwietnia 11, 2017, 23:18:52 pm »
A może ten żarcik trenera to była taka mała zemsta za prima aprilisowy żart polsatu odnośnie Hugh McCutcheon,a w Resovii, a ci dmuchają już taką aferę na cały świat. Co oczywiście nie zmienia mojego zdania na temat tego że trener Kowal już niczego Resovii nie ma do zaoferowania.
Ale te trzy mecze jeszcze trzeba zagrać, i mam nadzieję że powalczą tak jak ich na to stać!
A tak w ogóle to naszła mnie refleksja, że za dużo w tej drużynie jest Asseco a za mało Resovii. Przykre...
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

Ironic222

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 145
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #171 dnia: Kwietnia 11, 2017, 23:22:39 pm »
OPTYMISTA     - dała radę Barcelona, damy i MY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Do boju RESOVIA !!!!!!!!!!!!!!!!

siaq182

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 102
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #172 dnia: Kwietnia 11, 2017, 23:28:33 pm »
w naszej drużynie (tak, w Naszej - bez względu na wynik to dalej nasza drużyna) zdecydowana większość zawodników wygrywała mistrzostwo kraju- Polski, Turcji, Niemiec etc. spośród nich, jeśli dobrze liczę, 6 wygrało Mistrzostwo Polski w barwach Resovii. a wiecie, co mówią w NBA?

nigdy nie lekceważ serca Mistrza

i nigdy nie pozwala się zapomnieć innym o tym, że jest się Mistrzem. i tak jutro będzie.

Wszystkie ręce na pokład. Nie damy się!

Lechuuu

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #173 dnia: Kwietnia 12, 2017, 00:24:21 am »
A może ten żarcik trenera to była taka mała zemsta za prima aprilisowy żart polsatu odnośnie Hugh McCutcheon,a w Resovii, a ci dmuchają już taką aferę na cały świat. Co oczywiście nie zmienia mojego zdania na temat tego że trener Kowal już niczego Resovii nie ma do zaoferowania.

Kowal po prostu nie zrozumiał, że ten żart był tak naprawdę zobrazowaniem nadziei wielu kibiców na zmianę na stanowisku trenera :)

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #174 dnia: Kwietnia 12, 2017, 00:34:32 am »
Gdy skończył się mecz w Łodzi i wychodziłem z Atlas Areny, zadzwonił do mnie mój 13-letni syn i zapytał czy musimy wygrać w rewanżu 3-0... Jak powiedziałem, że wystarczy 3-1 do złotego seta, skoczył z radości i powiedział:  Tata, idziemy w środę i robimy Skrze piekło na Podpromiu.
Szczerze mówiąc, miałem wtedy w głębokim poważaniu co stanie się w środę, bo byłem równie przybity jak i inni, którzy byli w niedzielę w Łodzi, albo widzieli to w tv...
Ale już jest dobrze... I mimo, ze teraz jestem 300 km od Podpromia, to jutro tam będę i... razem z młodym i pozostałymi prawie 5-cioma tysiącami robimy piekło Pszczołom :-) zdzieramy gardła mili Państwo, jak w pamiętnym ćwierćfinale... A jeśli... tfu, tfu... powinie nam się noga w pierwszym secie, to chcę usłyszeć w przerwie gromkie: RE-SO- VIA, jak w tamtym pamiętnym meczu 😀

Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #175 dnia: Kwietnia 12, 2017, 13:31:12 pm »
Na kilka godzin przed meczem pozwolę sobie zacytować Adama Asnyka:

(...)nie wielbmy poniesionej klęski
I ze słabości swojej się nie szczyćmy.

Przestańmy własną pieścić się boleścią,
Przestańmy ciągłym lamentem się poić:
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią,
Mężom przystoi w milczeniu się zbroić...

Lecz nie przestajmy czcić świętości swoje
I przechowywać ideałów czystość;
Do nas należy dać im moc i zbroję,
By z kraju marzeń przeszły w rzeczywistość.


« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2017, 13:37:36 pm wysłana przez Pisar »

piksiiii

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 70
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #176 dnia: Kwietnia 12, 2017, 14:25:14 pm »
Panie trenerze, ja już wykonałem swoje zadanie. Wypiłem litr wody
Teraz Pana kolej i czekam na strzelanine w polu zagrywki
Shmitt (jak jest zdolny) , Rossard, Ivović, Dryja, Lemański, Drzyzga, i mamy potencjał żeby rozstrzelać rywali.
Na podpromiu już takiej żenady nie odstawią w zagrywce, więc każdy z nich musi ładować ile fabryka dała.
W przeciwnym wypadku nawet niech nie wychodzą na parkiet, bo będzie szybka egzekucja.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2017, 14:32:13 pm wysłana przez piksiiii »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #177 dnia: Kwietnia 12, 2017, 15:03:27 pm »
... i żeby trafiali w boisko przeciwników.

piksiiii

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 70
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #178 dnia: Kwietnia 12, 2017, 16:01:31 pm »
... i żeby trafiali w boisko przeciwników.
Nawet kosztem psucia na początku sporej liczby zagrywek. Prędzej czy później zaczną trafiać, a popełniając błędy nie dadzą im rozegrać się.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #179 dnia: Kwietnia 12, 2017, 17:45:36 pm »
Dobra !! Ch..... co było się nie odstanie.  Niedziela to przykra ale jednak już historia.

Dzisiaj obowiązuje nas wszystkich MASZERUJ ALBO GIN!!! No mercy!!
Wszyscy jesteśmy dzisiaj krwiozercza WATAHA WILKÓW!!!!!

https://m.youtube.com/watch?v=b2cItJHW-PM
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)